Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

karamela

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ξερετε αν μπορω να αλλαξω το ονομα μου ???????? δλδ απο καραμελα να το κανω καπως αλλιως?????????:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στείλε μήνυμα σε έναν από τους διαχειριστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamela

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ποιοι ειναι διαχειριστες???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Στον exposed να απευθυνθείς καθώς αυτός είναι υπευθυνος για τετοια θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Οκ Μου το διορθωσε o exposed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Λίγο άκυρο, αλλά ποιές είναι οι ευθύνες κάθε διαχειρηστή;;; Δηλαδή ξέρω πως ο exposed_bone συνήθως προσθέτει βοηθούς συντονισμού και τέτοια, αλλάζει τα ονόματα, κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ο συχρονισμός ολου του φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτά νομίζω τα κανονίζουν οι ίδιοι ώστε να επιτευχθεί η ομαλή λειτουργία του site..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γενικά, οι admins κρατούν το ''μαγαζί'' ανοιχτό και επισκέψιμο. Πέρα από τις χρηματικές, επωμίζονται και άλλες υποχρεώσεις οι οποίες έχουν να κάνουν, κατά βάση, με τη συντήρηση και τη βελτίωση του site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λίγο άκυρο, αλλά ποιές είναι οι ευθύνες κάθε διαχειρηστή;;; Δηλαδή ξέρω πως ο exposed_bone συνήθως προσθέτει βοηθούς συντονισμού και τέτοια, αλλάζει τα ονόματα, κλπ...

Δεν μπορείς να φανταστείς τι έχουν να κάνουν.Και δεν μιλάω απλά για τις σχέσεις με τα μέλη που αναφέρεις εσύ αλλά και πολλά ακόμα:)(Πχ Logo,εμφάνιση,server,διαφημίσεις,τεχνικά προβλήματα κοκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
νομιζω το παιδι εννοει για το πως εχουν καταμεριστει οι αρμοδιοτητες αναμεσα στους 3 διαχειριστες και οχι απλα τις υποχρεωσεις οποιουδηποτε διαχειριστη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε αυτό θαρρώ πως είναι απόρρητο όπως και το πως έχει κατανεμηθεί η δουλειά σε σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Η Michelle παντως πρεπει να εχει αναλαβει τον τομεα του design.
Kαι εχω να πω πως εχει κανει εξαιρετικη δουλεια!:D
Αν και θα προτιμουσα να ξεφευγαμε λιγο απο το μουντο κιτρινο.
Ο exposed_bone πρεπει να εχει αναλαβει κυριως το τεχνικο κομματι του site.
Και οι δυο συνεισφερουν στο site παντως equally...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε αυτό απάντησα και εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Η mischelle δεν ήταν απ' την αρχή ischool designer;;;
Κάποιος να της πει να βάλει πόσες σελίδες είναι το κάθε θέμα κάτω από το τίτλο. Με αποσυντονίζει. Τέσπα. Μια τελευταία απορία για σήμερα:
Ευχαριστώ για την απάντησή σου!Απ'ό,τι ξέρω το μαγαζί έχει καλές τιμές...

Το συγκεκριμένο μήνυμα είναι στην τεχνολογία. Απ' ότι ξέρω οι υπογραφές εμφανίζονται μόνο στo forum Γενικά και Αόριστα όπως και στα sub-forums του, χαλαρή κουβέντα-Διασκέδαση. Στο συγκεκριμένο μήνυμα γιατί υπάρχει υπογραφή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατί οι υπογραφές εμφανίζονται και στην Τεχνολογία.

Τυχαίο παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ναι το έχω παρατηρήσει. Και σε άλλα subforoums.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Βασικά δε μπορώ να παραθέσω λινκ σε λέξη. Ξέρω πώς αλλά δε μου γίνεται.


Κάτι ακόμα.

Στον πίνακα ελέγχου υπάρχουν κάποια θέματα που παρακολουθώ(παλιά, καινούρια). Μπορώ να διακόψω την σύνδρομή τους. Όμως όταν θέλω να διακόψω συνδρομή στα θέματα στις επόμενες σελίδες δεν υπάρχει επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Βλέπω οτι τα σχολια μου ενοχλησαν μερικα ατομα.
Στο φορουμ υπαρχουν κανονες και πρεπει να τους τηρουμε ρε παιδια.
Στο τέλος θα ρίχνουμε και κλήρο...:P

Oταν λεω Διαχειριστη εννοω:
exposed_bone
Michelle
Petros

Οι συντονιστές ειναι οι πράσινοι!;)
[Γιατί ο Πέτρος δεν είναι μπλε;]
:P

Ε ναι όντως αυτό με τη δημοκρατία δεν καταντάει σπαστικό αλλά φτανει και στη γελιοτητα. Και μάλιστα αυτοί που αυτοπροτεινονται χωρίς να εχουν επιχειρήματα είναι απλά ανωριμοι και ανευθυνοι!
Σημείωση: Δεν αυτοπροτεινόμαστε ως οι καλύτεροι για αυτοί την δουλειά. Απλά δηλώσαμε εθελοντές. Εθελοντική εργασία που λέμε. Αν θέλει ο exposed_bone/Michelle/Petros μας ορίζουν. Εγώ απλώς είμαι πρόθυμη.
Αυτά τα ολίγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top