Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πας στο θέμα που θες..πατάς Αναζήτηση στο θέμα (δεξιά) και επιλέγεις Εξελιγμένη Αναζήτηση και δεξιά στο πλαίσιο βάζεις το username που θέλεις...
Δε πιάνει το έχω δοκιμάσει. Λέει ότι δεν βρίσκει κάτι που να αντιστοιχεί στους όρους. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε πιάνει το έχω δοκιμάσει. Λέει ότι δεν βρίσκει κάτι που να αντιστοιχεί στους όρους. :/
e?:P:P
πάντα έτσι κάνω και δεν ξέρω άλλον τρόπο...
Θέλε το ακριβές όνομα χρήστη και το βάζεις στο δεξί πλαίσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αν κατάλαβα καλά, όταν θα πατήσεις από τον πίνακα ελέγχου "παρακολούθηση όλων των θεμάτων" που βρίσκτε κάτω κάτω από τα θέματα και σου βγάλει όλη τη λίστα, μπορείς να διακόψεις τη συνδρομή αν μαρκάρεις τα θέματα που θέλεις και μετά πατήσεις στις ενέργειες κάτω κάτω δεξιά "διαγραφή συνδρομής"
Σόρρυ αν τα γράφω λίγο μπερδεμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες τι θέλει. Μπορεί να μαρκάρει τα θέματα για να τα διαγράψει, αλλά δεν βγαίνουν κουτάκια μαρκαρίσματος στις επόμενες σελίδες, μόνο στη πρώτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Διαγραφονται μονα οσα εχεις μαρκαρει στην σελιδα που εισαι!
Πχ αν μαρκαρεις καποια απο την 2η σελιδα και καποια απο την 5η θα διαγραφουν μονα αυτα που βρισκονται στη σελιδα που πατησες διαγραφη...
Με λιγα λογια δεν ειναι λαθος καθως συμβαινει σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μικρη παρατηρηση και θα ηθελα απαντηση.. :)

Σε αυτο το θεμα..
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=42337&page=112
στη σελιδα 111 εγραψα κατι...
ειχα καποια λογικη παρατηρηση απο τον Anarki
και εγω σαν απαντηση εδωσα ενα ονομα ενος μελους που μαλλον δεν επρεπε να αναφερω αλλα ξερω πως αυτο το μελος συχναζει σε αυτα τα θεματα και θα μπορουσε να απαντησει σε αυτο που με ρωτησε ο Anarki...και εγω εκανα την διευκρινηση στο πρωτο μου ποστ σελ. 111 μονο και μονο για να μην ακουσω καποια "εξυπναδα"....
τελος παντων.... πολυ λογικα το μελος που ανεφερα σχολιασε το ποστ μου και επειδη εκανε πλακα την συνεχισα και εγω...
Σβηστικαν ομως τα ποστ και δε φαινεται πως καταληγει αυτη η πλακα....

ΕΡΩΤΗΣΗ..:γιατι δεν σβυστικαν ολα τα ποστ απο το δευτερο κιολας που ποσταρα εγω και ανεφερα το ονομα του και σβηστικαν μεχρι την μεση ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πάλι δεν λέει αυτό. Λέει πως ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ τα κουτάκια για να τα διαγράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε πιάνει το έχω δοκιμάσει. Λέει ότι δεν βρίσκει κάτι που να αντιστοιχεί στους όρους. :/
Μήπως κάνεις αναζήτηση στην Διασκέδαση;
Εκεί δεν δουλεύει η αναζήτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η ερωτηση μου ηταν τοσο χαζη ??? :what::what:
Δε πειραζει.. Θα το ξανα ποσταρω... :)


Μικρη παρατηρηση και θα ηθελα απαντηση.. :)

Σε αυτο το θεμα..
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=42337&page=112
στη σελιδα 111 εγραψα κατι...
ειχα καποια λογικη παρατηρηση απο τον Anarki
και εγω σαν απαντηση εδωσα ενα ονομα ενος μελους που μαλλον δεν επρεπε να αναφερω αλλα ξερω πως αυτο το μελος συχναζει σε αυτα τα θεματα και θα μπορουσε να απαντησει σε αυτο που με ρωτησε ο Anarki...και εγω εκανα την διευκρινηση στο πρωτο μου ποστ σελ. 111 μονο και μονο για να μην ακουσω καποια "εξυπναδα"....
τελος παντων.... πολυ λογικα το μελος που ανεφερα σχολιασε το ποστ μου και επειδη εκανε πλακα την συνεχισα και εγω...
Σβηστικαν ομως τα ποστ και δε φαινεται πως καταληγει αυτη η πλακα....

ΕΡΩΤΗΣΗ..:γιατι δεν σβυστικαν ολα τα ποστ απο το δευτερο κιολας που ποσταρα εγω και ανεφερα το ονομα του και σβηστικαν μεχρι την μεση ????
-----------------------------------------
υ.γ δεν ειχαμε γεμισει δα και 5 σελ με off .. μια σελιδα ηταν ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό, μου 'χει σπάσει τα νεύρα ε.

χωρίς τίτλο.JPG

Ναι αγαπημένο μου σάιτ, δεν είμαι ηλίθια να πατήσω έξοδος καταλάθος, θέλω να αποσυνδεθώ. Φεύγει κάπως; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτό, μου 'χει σπάσει τα νεύρα ε.

View attachment 27419

Ναι αγαπημένο μου σάιτ, δεν είμαι ηλίθια να πατήσω έξοδος καταλάθος, θέλω να αποσυνδεθώ. Φεύγει κάπως; :xixi:
μηπως o opera ''φταιει'';
και με explorer που εμπαινα και με mozilla δεν μου βγαζει κατι τετοιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eμένα με mozilla μου το βγάζει πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ Internet Explorer (8) και μου το εμφανίζει. Δεν νομίζω να φεύγει κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εμένα δεν μου το εμφανίζει. Βασικά μπορεί να είναι καινούριο, εγώ έχω να πατήσω αποσύνδεση σχεδόν 2 βδομάδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν είναι καινούριο,από πάντα υπάρχει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:oops:
μου το εμφανιζει:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Tools -> Preferences -> Advanced -> Content -> Enable JavaScript βγάλε το τικ.
Σίγουρη λύση, αλλά δε θα σου δουλεύουν πολλές σελίδες, οπότε άσ'το καλύτερα :P
Τραλαλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εντάξει τώρα BAM BAM;
Επίσης, μην αναφέρετε σελίδα του thread, δε βοηθάει και πολύ γιατί ο καθένας έχει επιλέξει να εμφανίζεται διαφορετικός αριθμός μηνυμάτων ανά σελίδα. Η σελίδα 111 που λες εσύ για παράδειγμα, για μένα είναι σελίδα 38 :P
Καλύτερα να αναφέρετε αριθμό μηνύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Τι παθαν οι πρωην συντονιστες και ξεπρασινιστηκαν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έχει κάποιο πρόβλημα η φόρμα των στοιχείων;; Μπήκα πριν από λίγο και η ιστοσελίδα δεν θυμόταν το Username και το Pass. Τα έβαλα, πάτησα να διαβάσω ένα Πμ και μετά μου ζήτησε ξανά τα στοιχεία.. Αυτό γίνεται εδώ και 1-2 ημέρες.. Τι στο καλό συμβαίνει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top