Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πως μπορω να ανεβασω ενα βιντεο; εχω ενα που ειναι 3gp και οταν παω να το ανεβασω μου λεει πως δεν γινεται.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kittycat

Νεοφερμένος

Η kittycat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πως μπορω να ανεβασω ενα βιντεο; εχω ενα που ειναι 3gp και οταν παω να το ανεβασω μου λεει πως δεν γινεται.:hmm:
michelle ελπίζω να μην σε πειράζει που απαντάω εγώ.
3gp αρχεία δεν δέχεται το σάιτ.
Μπορείς όμως να τα μετατρέψεις σε avi ή mpg(τα οποία δέχεται το σάιτ) με διάφορα προγράμματα. Μπορείς να βρεις αυτά τα προγράμματα στο ίντερνετ και να τα κατεβάσεις κάνοντας search και γράφοντας "convert 3gp to avi, mpeg" ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων. Εγώ τα μετατρέπω με το πρόγραμμα nokia multimedia player που εγκαθίσταται μαζί με το πρόγραμμα nokia pc suite, το οποίο πρόγραμμα υπάρχει στο cd του κινητού μου nokia, μέσα στο κουτί εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
:P α!! οκ το εχω και εγω αυτο το προγραμμα που λες θα ζητησω απο τη μαμα μου να μου το κανει γιατι εχω βιντεακια 2. 1 με τον γατουλη μου που παιζει και 1 με τα καναρινια μου.
ευχαριστω για την βοηθεια:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
ΕΡΏΤΗΣΗ: Αιτήσεις για mods που υπάρχουν;;.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΕΡΏΤΗΣΗ: Αιτήσεις για mods που υπάρχουν;;.;
Το ποιος θα γίνει moderator το αποφασίζουν αποκλειστικά οι administrators!
Κανείς άλλος!
Ούτε καν οι υπόλοιποι moderators!





.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΕΡΏΤΗΣΗ: Αιτήσεις για mods που υπάρχουν;;.;

Δεν υπάρχουν. Όταν κάποιο μέλος διακριθεί για την σωστή τήρηση των κανόνων, την καλή του συμπεριφορά και την προσφορά του στο forum, του προτείνουμε απο μόνοι μας εγώ και/ή ο Πάνος αν θέλει να γίνει moderator. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Σε αυτο γιατι δεν υπαρχει πια η φωτο που ειχα βαλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επειδή ο Server (ή ο υπολογιστή) όπου υπάρχει αυτή η φωτογραφία είναι down (ή πιο απλά έχει κάποιο πρόβλημα)

Σας προτείνω για τις φωτογραφίες κτλ κτλ να χρησιμοποιείται τον server του e-steki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καθόλου δεν με πειράζει Kittycat που απάντησες εσύ, κάθε άλλο, δεδομένου οτι μέχρι τέλη ιουνίου ο χρόνος μου είναι τρομερά περιορισμένος, το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι να εκτιμήσω τέτοιες προσπάθειες αλληλοβοήθειας μελών. :kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια, πώς μπορώ να ανεβάσω φωτο από τον υπολογιστη και να τη συνάψω σε κάποιο θέμα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πρέπει να πατήσεις απάντηση (στο quick reply δεν υπάρχει αυτή η επιλογή).

Μετά από τις πρόσθετες επιλογές πατάς "Διαχείρηση συνειμένων αρχείων".

Επιλέγεις τα αρχεία που θέλεις και πατάς ¨Ανέβασμα¨.

Κλείνεις το παράθυρο, καταχωρείς και το μήνυμά σου και είσαι ΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ευχαριστω!!!!
Ανεβασα τις φωτο στη γκάλερι για τώρα!!!!
Να εισαι καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Tίποτα :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να μαι και γώωωω Εχώ μια άπορία πώς το κάνετε αυτό μα τις διασπάσεις των απαντήσεων; πώς γίνετε να το κάνω όπως γίνετε και άν κάνω διάσπαση μιάς απάντησης βγαίνουν άσχετα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να μαι και γώωωω Εχώ μια άπορία πώς το κάνετε αυτό μα τις διασπάσεις των απαντήσεων; πώς γίνετε να το κάνω όπως γίνετε και άν κάνω διάσπαση μιάς απάντησης βγαίνουν άσχετα;
Εννοείς πουχου να σπάσεις αυτήν την παράθεση σε δύο κομμάτια;

Η πιο απλή λύση είναι:


Στην παράθεση σου βγάζει ο επεξεργαστής αυτό:
HTML:
[QUOTE="mania, post: 225413, member: 2255"]Να μαι και γώωωω Εχώ μια άπορία πώς το κάνετε αυτό μα τις διασπάσεις των απαντήσεων; πώς γίνετε να το κάνω όπως γίνετε και άν κάνω διάσπαση μιάς απάντησης βγαίνουν άσχετα;[/quote]

Το κοπιάρεις και πιο κάτω. Και στα δύο κομμάτια σβήνεις τα... περιττά. Πρόσεξε όμως τα δύο σου κείμενα να βρίσκονται μέσα στα quote tags, δηλ. έτσι:
HTML:
[QUOTE="mania, post: 225413, member: 2255"]blah, blah, blah[/quote]


Αυτό ήθελες; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μια ερώτηση τα προσωπικά μυνηματα που στέλνουμε μεταξύ μας διαβάζοντε άπο τους αντμίν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
οχι βέβαια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μια ερώτηση τα προσωπικά μυνηματα που στέλνουμε μεταξύ μας διαβάζονται άπο τους αντμίν;

κι εγω την ιδια απορια εχω....αν συμβαινει κατι τετοιο παντως.... ειναι ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ!!!!!! ελπιζω να μας λυσουν την απορια οι αντμινς....ευχαριστω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top