Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Oooh, έχουμε ξεχωριστό προγραμματιστή? Ποιος είναι?? :P

Anw, ευχαριστούμε (όσοι μπαίνουν με Opera φαντάζομαι) που δεν το άφησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Oooh, έχουμε ξεχωριστό προγραμματιστή? Ποιος είναι?? :P
TasosN στις διαταγές της Λιας (subject to change) :mastigio

Anw, ευχαριστούμε (όσοι μπαίνουν με Opera φαντάζομαι) που δεν το άφησες.
Εύρημα μέχρι τώρα: Αν κάνεις minimize το παράθυρο διορθώνεται :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ο κώδικας των διαφημίσεων έκανε τον Opera να μπερδεύεται. Προσωρινά αφαιρέθηκαν.
Κάποιος να μου επιβεβαίωση ότι δεν φτιάχτηκε μόνο στο δικό μου Opera
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Έχουμε chat, χοχοχοχο!


Ευχαριστώωω!

Αλλά εντάξει, δεν επείγει τόσο (και για τους υπόλοιπους φαντάζομαι) οπότε αν παίζει θέμα με τις διαφημίσεις κράτα τες μέχρι να το δει ο ειδικός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο χρόνος μεταξύ των αναζητήσεων μειώθηκε στα 30 δευτερόλεπτα, έπειτα από την τελευταία αναβάθμιση του server δεν το φοβάμαι. Αν δω ότι υπάρχουν περιθώρια θα πέσει και πιο κάτω.
Είναι πάρα πολύ βολικό και στα 30 να το αφήσεις (και το λέω μετά από εμπειρία8)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Database error, μου το εμφάνισε σήμερα που προσπάθησα να κάνω αναζήτηση μέσα σε ένα θέμα, αλλά μου το έχει εμφανίσει και παλαιότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • E-steki database error.png
    E-steki database error.png
    80.6 KB · Εμφανίσεις: 76

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Database error, μου το εμφάνισε σήμερα που προσπάθησα να κάνω αναζήτηση μέσα σε ένα θέμα, αλλά μου το έχει εμφανίσει και παλαιότερα..
Και εμένα μου το εμφανίζει αυτό κατά καιρούς όταν κάνω αναζητήσεις.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
bug είναι.

Να διορθωθεί, είναι εκνευριστικό:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
τι παει να πει ρε παιδια οτι δεν γινεται να μπουν αλλα μηνυματα στην δημοσιευση(ή καπως ετσι)?? τι πρεπει να κανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
τι παει να πει ρε παιδια οτι δεν γινεται να μπουν αλλα μηνυματα στην δημοσιευση(ή καπως ετσι)?? τι πρεπει να κανω??

Tί εννοείς;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Tί εννοείς;:hmm:
πατησα παραθεση για να απαντησω σε ενα παιδι και μου εβγαλε πως δεν μπορω..αργοτερα ξαναμπηκα και το σχολιο του παιδιου αυτου δεν υπηρχε, οποτε πιθανον αυτος θα ηταν ο λογος..οτι το εσβησε
τωρα οκ:) ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
και αλλη απορεια:redface:
παταω να κανω επεξεργασια προφιλ και για μερικα δευτερολεπτα βλεπω οτι εχει πολλες επιλογες και σχεδον αμεσως μου εμφανιζει μονο την επιλογη για την ηλικια και το φυλο...καμια ιδεα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
και αλλη απορεια:redface:
παταω να κανω επεξεργασια προφιλ και για μερικα δευτερολεπτα βλεπω οτι εχει πολλες επιλογες και σχεδον αμεσως μου εμφανιζει μονο την επιλογη για την ηλικια και το φυλο...καμια ιδεα?:worry:

Τα μοιραζει σε καρτελακια που εχεις ακριβος απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εμενα γιατι δεν μπαινει το καλο μου στο τσατ λεγοντας μου οτι αυτο το ψευδωνυμο χρημοποιειται ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
εμενα γιατι δεν μπαινει το καλο μου στο τσατ λεγοντας μου οτι αυτο το ψευδωνυμο χρημοποιειται ?????

Γιατί είχε μείνει μέσα ο λογαριασμός σου. Λογικά σε πέταξε, αλλά το chat δε σε έβγαλε αμέσως. Δοκίμασε ξανά σε λίγο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ευχαριστω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
γιατι δεν μπορω να κανω like σε ενα σχολιο?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γιατι δεν μπορω να κανω like σε ενα σχολιο?? :/
πρέπει να έχει γράψει 20 μηνύματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top