Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τις ανεβάζεις απευθείας από κάποιο εξωτερικό link;:hmm:
Αν προσπαθείς από εκεί και το λινκ δεν εχει κατάληξη κάποιας μορφής εικόνας (πχ .jpeg , .gif κλπ) τότε δεν αναγνωρίζει ότι πρόκειται για εικόνα.
Αν προσπαθείς μέσω του υπολογιστή, τότε δες πως είναι ο διαθέσιμος χώρος των συννημένων σου.Το βλέπεις από τον πίνακα ελέγχου -> Τα συννημένα αρχεία μου.

Αν δεν ισχύει κάτι από τα παραπάνω τότε θα πρέπει να το κοιτάξουμε.

Αυτά που λές τα τσέκαρα απο την αρχή, τα συνημένα μου είναι σχεδών άδεια, θέλω να κατευάσω απο αρχεία μου αλλα δεν πατιέτε κατο το κουμπάκι, ο συνδετήρας είναι άσπρος:hmm:


Υπάρχει σχετική κατηγορία που έχει επιλογή και για προτάσεις ιδεών.Ή απευθείας μέσω του 'Εχω μια ιδέα.

Καλέ δεν ήξερα κάν ότι υπήρχε το έχω μια ιδέα:redface::redface::redface:

Τώρα γι αυτό που λες νομίζω κάποιος μπορεί απευθείας να απευθυνθεί σε κάποιον πολύχρωμο.Θα το κοιτάξουμε κι αυτό πάντως γιατί φαίνεται ενδιαφέρον σε περίπτωση που είναι πιο βολικό για κάποιον που είναι νέος στο forum.
Αν και αυτό το θέμα εξυπηρετεί αυτό το σκοπό.:P

Το ξέρω αλλα όταν ξεκινάς δεν ξέρεις που πάν τα 4 άσε που μέχρι που να βρείς το θέμα ξεχασες τι ήθελες:P
Προσωπικά το θεωρώ καλό να υπάρχουν θέματα γύρο απο αυτό αλλα επειδή υπάρχουν πολλά θέματα που αφορούν βοήθεια καμιά φορά δεν ξέρεις που να τα γράψεις, ενώ ένας νέος θα νοιώσει άμμεσα ότι βοηθιέτε και πώς δεν είναι μόνος όταν νοιώσει χαμένος σε ένα φόρουμ.

Ξαναλέω γνώμη μου είναι αυτό, χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!:bye:λαμβανω συνεχεια e-mail απο το ischool τα οποια ειναι προοιδοπηιτικα για τις απαντησεις που δινετε σε καποιο θεμα...πως μπορω να απενεργοποιησω αυτην την λειτουργια?πια επιλογη να πατησω στο προφιλ μου?:(δεν μπορω να τα διαγραφω συνεχεια και συσορευονται:(ευχαριστω εκ των προτερων!:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτά που λές τα τσέκαρα απο την αρχή, τα συνημένα μου είναι σχεδών άδεια, θέλω να κατευάσω απο αρχεία μου αλλα δεν πατιέτε κατο το κουμπάκι, ο συνδετήρας είναι άσπρος:hmm:
Μήπως σου εμφανίζει μήνυμα ότι δεν έχεις ενεργοποιήμενη τη javascript;






Το ξέρω αλλα όταν ξεκινάς δεν ξέρεις που πάν τα 4 άσε που μέχρι που να βρείς το θέμα ξεχασες τι ήθελες:P
Προσωπικά το θεωρώ καλό να υπάρχουν θέματα γύρο απο αυτό αλλα επειδή υπάρχουν πολλά θέματα που αφορούν βοήθεια καμιά φορά δεν ξέρεις που να τα γράψεις, ενώ ένας νέος θα νοιώσει άμμεσα ότι βοηθιέτε και πώς δεν είναι μόνος όταν νοιώσει χαμένος σε ένα φόρουμ.

Ξαναλέω γνώμη μου είναι αυτό, χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον:D
Δεν προσβάλεις κανέναν καλέ.Αντιθέτως κάθε γνώμη είναι καλοδεχούμενη.Θα το κοιτάξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μήπως σου εμφανίζει μήνυμα ότι δεν έχεις ενεργοποιήμενη τη javascript;

Κανένα μύνημα δεν έχει βγάλει, εξάλου δεν έχω κανένα πρόβλημα εκτώς απο αυτό, στα λινκ για εικόνες δουλέυει απλά ο συνδετήρας μου κρατάει μουτρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαΚαΧα

Νεοφερμένος

Η ΜαΚαΧα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βοήθεια! Εδώ και πολύ καιρό είχα ζητήσει να με ενημερώνετε(iSchool team) με e-mail για την παρακολούθηση ενός θέματος.Όμως δεν θέλω πια να τα λαβάνω. Δεν θυμάμαι πως να το σταματήσω...πως μπορώ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Να διακοψεις την παρακολουθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ΜαΚαΧα,
https://www.ischool.gr/profile.php?do=editoptions

εκεί που λέει : προεπιλεγμενη μεθοδος εγγραφής σε θέματα, επιλέγεις

Καμία ειδοποίηση μέσω -mail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
πως???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Πηγαινε εκει που λεει μεταβαση πατα στο''θεματα που παρακολουθειτε''
εκει βλεπεις τα θεματα που παρακολουθεις δηλ. αυτα που σου στελνει email
για ενημερωση.
Λοιπον στην ακρη εχει κατι κουτακια επελεξετα και κατεβα προς τα κατω εκει ου λεει επιλεγμενα θεματα θα δεις ενα βελακι που δειχνει προς τα κατω πατα το και επελεξε το ''Διαγραφη συνδρομης'' και μετα πατα παμε
Ετοιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
πηγα κατω στο βελακι που λες,αλλα οταν το παταω,μου εβφανιζει ενα κενο στο οποιο πρεπει να γραψω σε ποια σελιδα θελω να παω...τι να επιλεξω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ballerina,

πηγαινε στο "δημοσιο" για να σου πω απευθείας.

Πίνακας ελέγχου-> επεξεργασία επιλογών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει ότι κάποιες φορές μου γράφει η λειτουργία ματαιώθηκε και με πετάει εκτός ιντερνετ. Μου το κάνει μόνο σε αυτό το σίτε, έχει συμβεί σε κανέναν άλλο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna(7)

Νεοφερμένος

Η ioanna(7) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πως απενεργοποιητε ο λογαριασμος σου στο ischool.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν απενεργοποιήτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
γιατι σε καποια θεματα δεν μπορω να γραψω ενω δεν ειναι κλειδωμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna(7)

Νεοφερμένος

Η ioanna(7) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γιατι? κι αν θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γιατι σε καποια θεματα δεν μπορω να γραψω ενω δεν ειναι κλειδωμενα;

Αυτό απλά δεν υπάρχει:)

γιατι? κι αν θελεις?

Δεν ξαναμπαίνεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna(7)

Νεοφερμένος

Η ioanna(7) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
α οκ ευχαριστω πολυ..
-----------------------------------------
α οκ ευχαριστω πολυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
γιατι σε καποια θεματα δεν μπορω να γραψω ενω δεν ειναι κλειδωμενα;
Μηπως αυτα τα θεματα ειναι στη διασκεδαση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top