Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
και εγω το ιδιο, απλα δεν τα σβυνω γιατι δεν χρησιμοποιω εκεινο το email :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
καποια ρυθμιση θα χρειαζεται απο τους αντμιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εχω βαλει ρυθμιση να μην λαμβανω ειδοποιησεις στο μαιηλ μου για τα θεματα που παρακολουθω αλλα συνεχιζω να εχω ενημερωσεις,πως γινεται να τις σταματησω μονιμα;;;
Πίνακας Ελέγχου > Θέματα που παρακολουθείτε > Διαγραφή Συνδρομής (αφού επιλέξετε όλα τα θέματα που θα εμφανιστούν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
κανενα νεο για το "υπευθυνοι βιβλιοθηκης"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
μεταφερθηκε το θεμα που ευχομαστε σε καποιον οταν γιορταζει στην διασκεδαση :what:?


Κι έλεγα κι εγώ, γιατί ρε πούστεν έχασα τόσα ποστ;;;:hmm:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Αν κανω αγνοηση καποιον χρηστη,θα τον βλεπω στον καταλογο του αι σκουλ ποτε ειναι ον;Η αυτο γινεται οταν με κανει εμενα καποιος χρηστης αγνοηση;

Η δεν γινεται καθολου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ η διαφήμιση στο lisari.gr :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν κανω αγνοηση καποιον χρηστη,θα τον βλεπω στον καταλογο του αι σκουλ ποτε ειναι ον;Η αυτο γινεται οταν με κανει εμενα καποιος χρηστης αγνοηση;

Η δεν γινεται καθολου;:P
Δεν γινεται καθολου..:P
Ειτε σε κανει αυτος ειτε εσυ θα βλεπεις ποτε ειναι μεσα και ποτε οχι(οπως και αυτος)
Αυτο που συμβαινει ειναι :
αυτος που θα κανει αγνοηση ενα ατομο,δεν θα βλεπει τα ποστ του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
επισης απο οσο ξερω δεν μπορεις να δεχεσαι πμ του αμα τον κανεις αποκκεισμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δεν γινεται καθολου..:P
Ειτε σε κανει αυτος ειτε εσυ θα βλεπεις ποτε ειναι μεσα και ποτε οχι(οπως και αυτος)
Αυτο που συμβαινει ειναι :
αυτος που θα κανει αγνοηση ενα ατομο,δεν θα βλεπει τα ποστ του



Φτου!Γιατι να μη γινεται,κριμας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άλλαξε το σύστημα των αναφορών;
Δεν μου δημουργείται θέμα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σαν πρώτη επιλογή για την αποστολή μιας αναφοράς είναι οι moderators και δεν αλλάζω επιλογή...
Ωστόσο πάλι δεν μου δημιουργήθηκε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι bug. Εύχομαι να λυθεί σύντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι bug. Εύχομαι να λυθεί σύντομα
Πρέπει να έχει λυθεί το πρόβλημα γιατί σήμερα δημιουργήθηκε θέμα...:clapup::clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_92

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πως βαζω φωτογραφια?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πας :
Ρυθμίσεις- Πίνακας Ελέγχου-Εικόνες & Συλλογές, δημιουργείς μια συλλογή και ανεβάζεις φωτό..Μετά πας στο θέμα με τις φωτό και δίνεις link..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πώς μπορώ να ψάξω ποστ μου σε κάποιο θέμα που έχω καιρό να γράψω χωρίς να ψάχνω μία μία τις σελίδες;(ολο μου το λένε και όλο το ξεχναω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς μπορώ να ψάξω ποστ μου σε κάποιο θέμα που έχω καιρό να γράψω χωρίς να ψάχνω μία μία τις σελίδες;(ολο μου το λένε και όλο το ξεχναω:P)
Πας στο θέμα που θες..πατάς Αναζήτηση στο θέμα (δεξιά) και επιλέγεις Εξελιγμένη Αναζήτηση και δεξιά στο πλαίσιο βάζεις το username που θέλεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top