Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Επιβεβαιωμένο το απο πάνω, δουλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Το πρόβλημα με το κρεμασταράκι που εμφανίζεται στους χρήστες linux στο menu του ischool, λύνεται αν εγκαταστήσουν το πακέτο corefonts της microsoft.

τι ειναι το κρεμασταρακι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ένα μικρολαθάκι στα γραφικά που βγάζει το forum όταν το δεις απο linux, η γραμματοσειρά φταίει απο οτι φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Το default θα έπρεπε να είναι να μην παρακολουθούνται τα μηνύματα στα οποία κάνεις post, είναι σπαστικό. Αλλάζει βέβαια.

Ναιιιιιιιιιι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ενα μελς δεν μπορει να κανει αποστολη προκειμενου να απαντησει και δεν μπορει..του λεει οτι το κειμενο ειναι πολυ μικρο ενω ειναι μεγαλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
πώς μπορώ να αφαιρέσω τις φωτγραφίες μου απ' το θέμα "οι δικές μας pics";
νόμιζα ότι το είχα κάνει εδώ και καιρό αλλά σήμερα που μπήκα τις είδα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
πώς μπορώ να αφαιρέσω τις φωτγραφίες μου απ' το θέμα "οι δικές μας pics";
νόμιζα ότι το είχα κάνει εδώ και καιρό αλλά σήμερα που μπήκα τις είδα :(

Κάνε επεξεργασία στο μήνυμα σου και βγάλε τα links.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία!
-----------------------------------------
νομίζω ότι το έκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaxanthi

Νεοφερμένος

Η mariaxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω το λινκ στιν υπογραφη μου ετσι οστε να μποριτε κα καμαρονετε το αγορι μου? Διλαδι τις φωτο απο την γκαλερι μου:blink::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Κάνοντας copy/paste τη διεύθυνση του browser.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaxanthi

Νεοφερμένος

Η mariaxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδι στιν δικια μου εροτιση θα απαντιση κανενας?πωσ να βαλω στιν υπογραφι μου το λινκ για το αλπουμ με τισ φωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Σου απάντησα ακριβώς πιο πάνω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaxanthi

Νεοφερμένος

Η mariaxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οκ ευχαριστω

τωρα το ειδα σορι

δεν ξερω αν τα καταφερα:hmm:

μπα οχι δεν μου βγενι

:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να εκφράζετε τις διάφορες παρατηρήσεις σας για το site καθώς και να σχολιάζετε.
Τι πιστεύετε ότι του λείπει;
Τι θα θέλατε να αλλάξει;

:sman::sman::sman:


η ελευθερια τ λειπει...:(:(:(..αν μ πιανεισ...
αλλα καλο ειναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
λεγοντας ελευθερια εννοεις προφανως τα γκρικλις??? παντως εμενα μ εχει βοηθησει πολυ που δν γραφω ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
η ελευθερια τ λειπει...:(:(:(..αν μ πιανεισ...
αλλα καλο ειναι!:)

Ελευθερια λογου:υπαρχει,αλλα εχει και τα ορια της.
Ελευθερια γραφης:τα greeklish απαγορευονται.Τα ελληνικα επιτρεπονται.Εξαλλου,με ελληνικα γραφεις στο σχολειο σου ;)
Ελευθερια κινησεων:αν υπηρχε αυτη,τοτε ολο το φορουμ θα ειχε γινει ερειπιο,γτ ο καθενας θα εκανε οτι ηθελε.Υπαρχει εως ενα καθορισμενο επιπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
+1:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Νομίζω δε χρειάζεται να πω ότι η ευχαρίστηση και η ικανοποίησή μου για το forum είναι παραπάνω από μεγάλη. Απλά θα ήθελα να παρατηρήσω, προς δυνατή βελτίωση του, ότι το σύστημα εντοπισμού για greeklish απαγορεύει τη χρήση του πολυτονικού συστήματος στα κείμενα. Εννοώ ότι κάποια στιγμή ήθελα να παραθέσω ένα αρχαίο κείμενο και δε το δεχόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Απλά θα ήθελα να παρατηρήσω, προς δυνατή βελτίωση του, ότι το σύστημα εντοπισμού για greeklish απαγορεύει τη χρήση του πολυτονικού συστήματος στα κείμενα. Εννοώ ότι κάποια στιγμή ήθελα να παραθέσω ένα αρχαίο κείμενο και δε το δεχόταν.
Είσαι σίγουρος;

Αν μπορείς, στείλε μου το κείμενο σε ΠΜ να το τσεκάρω. :iagree:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ελευθερια λογου:υπαρχει,αλλα εχει και τα ορια της.
Ελευθερια γραφης:τα greeklish απαγορευονται.Τα ελληνικα επιτρεπονται.Εξαλλου,με ελληνικα γραφεις στο σχολειο σου ;)
Ελευθερια κινησεων:αν υπηρχε αυτη,τοτε ολο το φορουμ θα ειχε γινει ερειπιο,γτ ο καθενας θα εκανε οτι ηθελε.Υπαρχει εως ενα καθορισμενο επιπεδο.


οχι δν εχω προβλημα μ αυτα κ ειδικα μ greeklish γτ ετσι κ αλλιωσ δν μ αρεσει ν γραφω ετσι.απλα ελευθερια εκφρασησ...δν τ ειπα καλα...θ δωσω παραδειγμα...μ εχει τυχει ν συζηταω καπου κ κλειδωθηκε τ θεμα γτ ειχε απαντηθει τ ερωτημα...τετοια ελευθερια εννοω...αλλα τ ischool ειναι φοβερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top