Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Πάει δύο ώρες πίσω από τη πραγματική. (Μήπως γράφω από άλλο πλανήτη?) :)

Πάνω πάνω στη σελίδα, εκεί που βλέπεις "Καλωσόρισες ΛΑΡΑ", πατάς πάνω στο όνομά σου και μετά πηγαίνεις στο "Επεξεργασία Επιλογών". Στη σελίδα που εμφανίζεται, στη "Ζώνη Ώρας" επιλέγεις (GMT +2:00)Kaliningrad, South Africa, Athens, μετά πατάς αποθήκευση και... επιστρέφεις στην Ελλάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Aυτο το πραγμα που σου βγαζει οταν γραφεις καποια "μη πρεπουσα" λεξη(που δεν αφηνει αυτο που εγραψες να ποσταριστει).Νταξει ρε παιδια καποιες φορες οπως στο θεμα που επικρατει θες να τα πεις λιγο χυμα,δεν χρειαζεται παντα να μιλαμε με το σις και με το σας..

Εξαλλου υπαρχουν κι οι mods;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά, έχει τώρα 2 μέρες που όποτε μπαίνω στο mycat ο Υ/Η σέρνεται... μα πάρα πολύ:(....έχει και άλλος το ίδιο πρόβλημα φταίει ο δικός μου Υ/Η?:confused:

Υ.Γ Το κάνει μόνο σε αυτή τη σελίδα, στις άλλες η ταχύτητα είναι ΟΚ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Νικολέτα, το έχω κι εγώ το πρόβλημα.
Ειδοποίησα τη Michelle να το κοιτάξει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aramis

Νεοφερμένος

Η pascale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγω εχω το προβλημα συν ενα μεγαλυτερο .Προχθες ηθελα να απαντησω μεσω το μελμποξ μου σε ενα μυνημα mycat οταν παταω το κουμπι υποβολη μυνημ., κολλαει το κλεινω απο το κεντρικο και προσπαθοντας την επομενη μερα το πρωι, τιιιιιποτα, μια οθονη χωρις εικωνιδιο. Το πηγα σε ενα μαγαζι που κανει επισκευες και μου εβαλε καινοθργια προστασια διοτι ειχε κολλησει ιους μεσω μελ...Καποιο εξυπνακι παιζει με τα νευρα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsini

Νεοφερμένος

Η tsitsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγώ μια από τα ίδια! ιδίως σήμερα μπαίνω και μέχρι να μου ανοίξει η σελίδα που θέλω περνάνε τουλάχιστον 5 λεπτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Raisa, Aretha, Aramis, Tsitsini, κι εγώ μία από τα ίδια... Μέχρι να μπω να γράψω αυτό το μήνυμα, τα είδα όλα...
Και σε άλλα σάιτ δεν έχω κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ESTELLE

Νεοφερμένος

Η ESTELLE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών, επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά και μένα το ίδιο!Οχι απλά σέρνεται..ήταν που ήταν αργό τώρα τα έχει παίξει τελείως..Μου έχει σπάσει τα νεύρα..:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ε ε εφτιαξε!:up:Τι ηταν τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria23

Νεοφερμένος

Η Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά, έχει τώρα 2 μέρες που όποτε μπαίνω στο mycat ο Υ/Η σέρνεται... μα πάρα πολύ:(....έχει και άλλος το ίδιο πρόβλημα φταίει ο δικός μου Υ/Η?:confused:

Υ.Γ Το κάνει μόνο σε αυτή τη σελίδα, στις άλλες η ταχύτητα είναι ΟΚ:hmm:

Νικολέτα το ιδιο προβλημα εχω και γω ...στις αλλες σελιδες μπαινει αμεσως!!!:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria23

Νεοφερμένος

Η Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μολις τωρα εφτιαξε ευτυχως!!!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ναιιιι, έφτιαξε επιτέλους!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και σε μενα το ιδιο κανει,ακομα ομως σερνεται(μονο σ αυτο το φορουμ)μπορει να ειναι επειδη γιναμε πολοι:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Νομίζω ότι το πρόβλημα λύθηκε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Aυτο το πραγμα που σου βγαζει οταν γραφεις καποια "μη πρεπουσα" λεξη(που δεν αφηνει αυτο που εγραψες να ποσταριστει).Νταξει ρε παιδια καποιες φορες οπως στο θεμα που επικρατει θες να τα πεις λιγο χυμα,δεν χρειαζεται παντα να μιλαμε με το σις και με το σας..

Εξαλλου υπαρχουν κι οι mods;)

Α, αυτο το εγραψα και στο αλλο θρεντ.
Ειχα κανει ενα σχετικα μεγαλο ποστ και ΣΥΝΕΧΕΙΑ μου εβγαζε οτι ειχα κανει χρηση υβριστικης φρασης ή ειχα γραψει με Greeklish. Μετα απο 50 αλλαγες, και αφου ειχα χωσει αναμεσα στις και καλα προσβλητικες φρασεις αγγλικους χαρακτηρες ή νουμερα, ανακαλυψα οτι αυτο που εφταιγε ηταν μια μονο λεξη.
Ε νταξει, χαλαρωστε λιγο αυτο το πραγμα, εφαγα 5 λεπτα να αλλαζω το κειμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafni.ps

Νεοφερμένος

Η dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναι σας ευχαριστω πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Α, αυτο το εγραψα και στο αλλο θρεντ.
Ειχα κανει ενα σχετικα μεγαλο ποστ και ΣΥΝΕΧΕΙΑ μου εβγαζε οτι ειχα κανει χρηση υβριστικης φρασης ή ειχα γραψει με Greeklish. Μετα απο 50 αλλαγες, και αφου ειχα χωσει αναμεσα στις και καλα προσβλητικες φρασεις αγγλικους χαρακτηρες ή νουμερα, ανακαλυψα οτι αυτο που εφταιγε ηταν μια μονο λεξη.
Ε νταξει, χαλαρωστε λιγο αυτο το πραγμα, εφαγα 5 λεπτα να αλλαζω το κειμενο..
Κι εγω το εχω παθει αυτο 2-3 φορες και μαλιστα δεν ειχα γραψει καμια βρισια. Καποιες αλλες λεξεις επαιρνε το συστημα ως βρισιες (νομιζω το ημ0υνα μια φορα ειχε παρει ως βρισια--> βασικα και τωρα το πηρε σαν βρισια και το αλλαξα :P). Και με καποιες αλλες καθημερινες λεξεις (δεν ηταν βρισιες, ουτε greeklish, στο λογο μου :P) το ειχε κανει αυτο παλιοτερα, αλλα δεν τις θυμαμαι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σε εμενα παντως δεν εφτιαξε!!!Σερνεται μονο αυτη η σελιδα,οι αλλες ειναι ΟΚ...Συμβαινει κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κι εγώ αναφέρω επιστροφή του προβλήματος. Το σάιτ ξανάγινε απελπιστικά αργό απόψε...
Αγιούτο καλέ, αγιούτοοοοο! :lol:
Ευτυχώς πρόλαβα να βάλω τα καλά νέα του Αρνόγατου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Την Πέμπτη το μεσημέρι, ενώ συνδέθηκα με το my cat, κάθε ενέργεια διεκπεραιωνόταν με εξοργιστικά αργό ρυθμό. Μπήκα και από το φορητό, τα ίδια!!!:mad::mad:Χθες το βράδυ τα ίδια, και αυτή τη στιγμή, που έχει λίγους χρήστες, θα βγω, γιατί έχει τρeλλά αργούς ρυθμούς ανταπόκρισης. Έστειλα ΠΜ στην τεχνική υποστήριξη, δεν μου απάντησαν. Έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα; Υπ'όψιν, σε όλες τις άλλες ιστοσελίδες μπαίνω ωραιότατα, χωρίς κανένα πρόβλημα, μόνο εδώ γίνεται αυτό το κακό.
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top