Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εχουμε εναν υπολογιστη(οχι lap-top)και καθεμια εχει το δικο της προγραμμα.Μπορει να μπει και απο το δικο της ;

To mycat δεν είναι πρόγραμμα... είναι site/forum στο internet. Απο την στιγμή που έχει σύνδεση ο υπολογιστής και μπαίνετε και οι 2 στο νετ.. λογικά και σχεδόν σίγουρα θα πέσει πανω στο mycat.
Μιας και το έχει το ιστορικό....και μπορεί να το έχεις και στα αγαπημένα σου.;)

Είναι μικρότερη ή μεγαλύτερη η αδελφή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Η αδερφη μου ειναι 15 ετων και πηγαινει πρωτη λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
:hmm:Νομίζω ότι έχω τη λύση:λοιπόν,η κάθεμια μπαίνει στον υπολογιστή με δικό της κωδικό;Αν ναι και δεν γνωρίζει των κωδικό σου δεν μπορεί να μπει και να δει το ιστορικό και τα αγαπημένα σου.Είναι σαν δύο διαφορετικούς υπολογιστές!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δεν εχουμε 2 προγραμματα στο MyCat .Στον υπολογιστη τα εχουμε.Η αδερφη μου δεν ειναι μελλος στο site ,μονο εγω ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δεν εχουμε 2 προγραμματα στο MyCat .Στον υπολογιστη τα εχουμε.Η αδερφη μου δεν ειναι μελλος στο site ,μονο εγω ειμαι.


Και εγώ αυτό είπα.Αν έχετε 2 προγράμματα στον υπολογιστή και δεν γνωρίζει τον κωδικό που έχεις στον υπολογιστή δεν μπορεί να έχει πρόσβαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vlad

Νεοφερμένος

Ο vlad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εχουμε εναν υπολογιστη(οχι lap-top)και καθεμια εχει το δικο της προγραμμα.Μπορει να μπει και απο το δικο της ;
Οταν αναβεις (εσυ) τον υπολογιστη σας, χρειαζεται να γραψεις κατι ωστε να εμφανιστει η επιφανεια με ολα τα εικονιδια?
Η απλα μετα απο λιγο εμφανιζεται και κανεις διπλο κλικ σε καποιο εικονιδιο και βλεπεις ιντερνετ?
Η αδερφη σου κανει διπλο κλικ σε διαφορετικο εικονιδιο απο εσενα για να δει ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Οταν αναβεις (εσυ) τον υπολογιστη σας, χρειαζεται να γραψεις κατι ωστε να εμφανιστει η επιφανεια με ολα τα εικονιδια?
Η απλα μετα απο λιγο εμφανιζεται και κανεις διπλο κλικ σε καποιο εικονιδιο και βλεπεις ιντερνετ?
Η αδερφη σου κανει διπλο κλικ σε διαφορετικο εικονιδιο απο εσενα για να δει ιντερνετ?


Αυτό προσπαθώ να καταλάβω και εγώ...:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αν μας πει ενα παράδειγμα "προγράμματος διαφορετικού".....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εαν είσαι σε υπολογιστή που τον χρησιμοποιούν και άλλοι εκτός απο σένα, καλό είναι να αποσυνδέεσαι, αλλιώς μπορεί να μπει ο καθένας και να γράψει σαν να ήταν εσύ.
Ωραία, θα χρισημέψει όταν θα πηγαίνω στο χωριό μου ο μόνος υπολογιστής εκεί είναι σε ένα καφέ.

Ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Είναι αυτό που λέει ο who, ωστόσο υπάρχει και κάτι άλλο που δεν έχει επισημανθεί. :(
Δυστυχώς υπάρχει ένα πρόβλημα με τη Συνομιλία και τα ψευδώνυμα που είναι γραμμένα στα ελληνικά. :( (είναι το μόνο πρόβλημα που έχει παρατηρηθεί στη συνομιλία: χρήστες με ελληνικά usernames δε μπορούν να αποστείλλουν προσωπικά μηνύματα' για κάποιον άγνωστο λόγο, τα μηνύματα που πληκτρολογούν δεν εμφανίζονται ποτέ).

Σε αυτή την περίπτωση, αν το επιθυμείς μπορώ να σου αλλάξω το username σε κάτι αντίστοιχο με αγγλικούς χαρακτήρες. :iagree:

:thanks:

-petros
μπορείς να αλλάξεις και το δικό μου αν γίνετε?????? εχω το ίδιο πρόβλημα......... αν γίνετε θα ήθελα κατι σε ~Valentina~ ή κάτι παρόμοιο αν δεν υπάρχει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
οταν απανταω σε ενα θεμα μολις τελειωσω και μετα πατησω το καταχωρηση με βγαζει κανονικα ξανα στην τελευταια σελιδα. ομως για να μεινει καταχωρημενη η απαντηση μου δεν γινεται να πατησω το βελακι πισω που βρισκεται γωνια πανω αριστερα αλλα μονο μπορω να κανω παλι επανεκινηση του ιδιου θεματος. ετσι γινεται η υπαρχει καποιος συντομος τροπος;:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τί εννοείς; Όταν κάνεις καταχώρηση ενός μηνύματός σου, δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο μετά. Στο εμφανίζει κανονικά ως την τελευταία δημοσίευση στο τόπικ. Ούτε ανανέωση της σελίδας, ούτε βελάκια, τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
είχα φτιάξει ένα τοπικ και τώρα δεν μπορώ να το βρω...
σοβαρά... μπορεί να διαγραφονται κάποια τόπικ;;;
-----------------------------------------
οταν απανταω σε ενα θεμα μολις τελειωσω και μετα πατησω το καταχωρηση με βγαζει κανονικα ξανα στην τελευταια σελιδα. ομως για να μεινει καταχωρημενη η απαντηση μου δεν γινεται να πατησω το βελακι πισω που βρισκεται γωνια πανω αριστερα αλλα μονο μπορω να κανω παλι επανεκινηση του ιδιου θεματος. ετσι γινεται η υπαρχει καποιος συντομος τροπος;:bye::bye::bye:
κάνεις refesh
είναι το κουμπάκι με τα βελάκια πάνω δεξιά από εκεί που γράφεις την διεύθυνση της ιστοσελίδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Για δες εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Τί να δω;
Λέει "μας συγχωρείτε, δε βρέθηκαν λέξεις που να ταιριάζουν στην αναζήτηση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
οταν απανταω σε ενα θεμα μολις τελειωσω και μετα πατησω το καταχωρηση με βγαζει κανονικα ξανα στην τελευταια σελιδα. ομως για να μεινει καταχωρημενη η απαντηση μου δεν γινεται να πατησω το βελακι πισω που βρισκεται γωνια πανω αριστερα αλλα μονο μπορω να κανω παλι επανεκινηση του ιδιου θεματος. ετσι γινεται η υπαρχει καποιος συντομος τροπος;:bye::bye::bye:

Α, τώρα μόλις κατάλαβα τι θες να πεις. Και το βελάκι πίσω να πατήσεις, το μήνυμά σου μένει καταχωρημένο, δεν αλλάζει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
το δοκιμαζω τωρα:bye::bye::bye:

οντος το κραταει απλα δε φαινεται μπροστα ως η τελευταια καταχωρησει,, ευχαριστω παιδια.. εκανα το βελακι πισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα. Πάω να αποθηκεύσω την υπογραφή μου, και το μηχάνημα έχει μία προκατάληψη προς τον έντουαρντ. Τι θέλω να πώ. Γράφω ένα απόσπασμα από το breaking dawn, [FONT=&quot]It was not going to be the end of the world. Just the end of the Cullens. The end of edward, the end of me.
I preferred it that way-the last part anyway. I would not live without edward again; if he was leaving the world, then i would be right behind him.
I wondered idly now and then if there would be anything for us on the other side. I knew edward didn't really believe so, but Carlisle did. I couldn't imagine it myself. On the other hand, i couldn't imagine edward not existing somehow, somewhere. If we could be together in any place, then that was a happy end.[/FONT]


Πατάω αποθήκευση. Μου βγάζει
You have used a censored word. Please remove this word.
Λέω καλά κάτι θα έκανα λάθος. Ξανά. τα ίδια. Μετά βγάζω διάφορες λέξεις, μειώνω την υπογραφή μου στο μισό, πάλι τα ίδια. Στο τέλος μου έρχεται φλασιά. Βγάζω όπου λέει έντουαρντ και τσαφ, εμφανίζεται.
Μετά τα σβήνω όλα, και πληκτρολογώ στην υπογραφή 2 φορές έντουαρντ. Και μου βγάζει πάλι αυτό με την λογοκρισία.
Τι γίνεται;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Νομίζω ότι το "ed ward" (χωρίς το κενό) το εκλαμβάνει ως greeklish. Κάποιο πρόβλημα θα έχει το σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι αλλά στην υπογραφή δεν επιτρέπονται τα greeklish;
Edit: επιτρέπονται το δοκίμασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top