Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,068 μηνύματα.
Νομίζω έχει δίκιο ο Crookshanks, για δες πάλι. :no1:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
είδα, είδα, είδα.
Αφού έγραψα ei mai (χωρίς το κενό) και μου το πήρε ως υπογραφή.

edit: τώρα το κάνει. Μου σπασε τα νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,068 μηνύματα.
είδα, είδα, είδα.
Αφού έγραψα ei mai (χωρίς το κενό) και μου το πήρε ως υπογραφή.
Δε λέω γι' αυτό, αλλά για το κειμενάκι που αρχικά ήθελες να βάλεις. :)

Το σύστημα "απαγόρευσης"greeklish δεν είναι σε θέση να εμποδίσει ΚΑΘΕ greeklish κείμενο, αλλά βασίζεται σε ένα λεξικό κάποιων αρκετά συνηθισμένων greeklish λέξεων. :iagree:
Το εν λόγω σύστημα, στην ουσία προλαμβάνει τα greeklish. Οι Όροι Χρήσης τα απαγορεύουν σε οποιοδήποτε σημείο του site. :iagree:

Με το σύστημα της υπογραφής δεν είχα ασχοληθεί (γι' αυτό και σου έβγαλε english προειδοποίηση). Άμα είναι θα το διορθώσω σύντομα!


PS: Πρόσθεσα και το ei mai στο λεξικό
:D


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
είχα φτιάξει ένα τοπικ και τώρα δεν μπορώ να το βρω...
σοβαρά... μπορεί να διαγραφονται κάποια τόπικ;;;

Ακούει κανείς;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το τοπικ σου μπορεί να συγχωνεύητηκε μαζί με άλλο θέμα... αν και νομίζω ότι έρχεται ειδοποίηση σε τέτοια περίπτωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Κι εγώ έτσι νομίζω...
Παρεπιπτώντος, το θέμα έχει τίτλο "Καράτε", και το είχα φτιάξει στο φόρουμ "Εξωσχολικές Δραστηριότητες"...
Μήπως και το βρει κανείς...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ναι το βρήκα...
Δε μου ήρθε ειδοποίηση όμως...
Είναι πολύ άδικο αυτό ούτε ένα θέμα δεν μπορούμε να φτιάξουμε!
Άλλωστε το δικό μου τόπικ δεν κολάει με το άλλο...
Αδικία:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δεν είναι αδικία απλά είναι ένα υπόθεμα του άλλου θέματος οπότε γιατί να υπάρχουν παραπάνω θέματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι το βρήκα...
Δε μου ήρθε ειδοποίηση όμως...
Είναι πολύ άδικο αυτό ούτε ένα θέμα δεν μπορούμε να φτιάξουμε!
Άλλωστε το δικό μου τόπικ δεν κολάει με το άλλο...
Αδικία:'(

Το σύστημα στέλνει αυτοματοποιημένα μηνύματα, δε γίνεται να μη σου ήρθε τίποτα. Μήπως έχεις γεμάτο το γραμματοκιβώτιό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τότε μάλλον δεν παρατήρησες το αυτοματοποιημένο μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,068 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο στέλνει ενημέρωση το σύστημα στις ενώσεις θεμάτων. :(
Και αυτό επειδή αν ενωθούν δύο μεγάλα θέματα (100δων ή και 1000δων μηνυμάτων), ο server θα αναγκαστεί να στείλει τόσα ΠΜ που θα ανέβει το CPU load και θα επιβαρυνθεί κατά πολύ η βάση.

Σε κάθε περίπτωση πάντως, μπορείτε να κάνετε και αναζήτηση των μηνυμάτων σας. :)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Διαβαστε για να καταλαβαιτε:Εχουμε εναν υπολογιστη.Εχει δυο διαφορετικα προγραμματα ενα της αδερφης μου και ενα δικο μου.Οταν μπαινουμε σε ενα απο τα δυο προγραμματα δε χρειαζεται να βαλουμε κανεναν κωδικο ή κατι τετοιο.Για να συνδεθουμε στο internet παταμε και οι δυο στο αγγλικο (e).Δεν εχει τον κωδικο μου.Και λεω εγω τωρα μπορει η αδερφη μου απο το δικο της προγραμμα να μπει στο MyCat και να γραψει σαν να ηταν εγω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Διαβαστε για να καταλαβαιτε:Εχουμε εναν υπολογιστη.Εχει δυο διαφορετικα προγραμματα ενα της αδερφης μου και ενα δικο μου.Οταν μπαινουμε σε ενα απο τα δυο προγραμματα δε χρειαζεται να βαλουμε κανεναν κωδικο ή κατι τετοιο.Για να συνδεθουμε στο internet παταμε και οι δυο στο αγγλικο (e).Δεν εχει τον κωδικο μου.Και λεω εγω τωρα μπορει η αδερφη μου απο το δικο της προγραμμα να μπει στο MyCat και να γραψει σαν να ηταν εγω;


Άμα δεν χρειάζεται να βάλετε κωδικό τότε ναι,μπορεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αααα.Τωρα το καταλαβα.Ειχα μπερδευτει.Και αλλη μια ερωτηση:Θελω να στειλω ενα πμ σε εναν χρηστη αλλα οταν παω να πατησω λεει οτι δεν εχει και οταν παω να του στειλω mail λεει παλι οτι δε γινεται.Πως αλλιως μπορω να εποικινωνησω με αυτο το ατομο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αααα.Τωρα το καταλαβα.Ειχα μπερδευτει.Και αλλη μια ερωτηση:Θελω να στειλω ενα πμ σε εναν χρηστη αλλα οταν παω να πατησω λεει οτι δεν εχει και οταν παω να του στειλω mail λεει παλι οτι δε γινεται.Πως αλλιως μπορω να εποικινωνησω με αυτο το ατομο;


Στείλε μου ΠΜ να μου πεις με ποιο άτομο γιατί κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα και μπορεί να μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ο κάθε χρήστης έχει την επιλογή να πει αν θέλει να δέχεται πμ ή μαιλ γενικά. Αν κάποιος χρήστης έχει πεί ότι δεν θέλει, δεν μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ευχαριστω για την απαντηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω εικονα????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top