Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οταν τις εχεις ανεβασει σε συνημμενα,μπορεις να τις ανεβασεις μια φορα μονο.Εναλλακτικα,μπορεις να τις ανεβασεις στο gallery και να κανεις αντιγραφη-επικολληση τον κωδικο που αναφερεται στην προσθηκη της εικονας σε ποστ.
Αγαπητή moukelis ευχαριστώ ,κατάλαβες την απορία μου και με βοήθησες πολύ.:up:.Αν δεν κάνω κατάχρηση θα μπορούσα να ζητήσω την βοήθειά σου σε περίπτωση που την χρειαστώ;:hmm:Ευχαριστώ και πάλι:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Γάτα είναι, όχι αρνί:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ο,τι θελεις,στειλε ΡΜ,δεν χρειαζοταν καν να ρωτησεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickymoon

Νεοφερμένος

Η vickymoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θελω να μαθω πως μπορω να βαλω Emoticons στα κειμενα που γραφω:hmm:
τι ειναι τα emoticons???:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τα emos(emoticon) ειναι οι κηννουμενες φατσουλες στα msn:happy:Δλδ οταν συνομιλεις με ενα ατομο μεσο mail μπορεις να του τα στειλεις.Δε στις απαντησεις της Χριστινας(bunny)και θα καταλαβεις πια ειναι:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickymoon

Νεοφερμένος

Η vickymoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
οχι οτι καταλαβα αλλα θα δω τις απαντησεις της bunny για να καταλαβω
σ ευχαριστω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παρακαλω δεν κανει τιποτα:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εχω δημοσιευσει καποια μηνυματα πριν κατι (2-3) μερες και θα ηθελα να τα τροποποιησω αλλα δεν μου βγαζει την επιλογη αυτη...πως θα τα τροποποιησω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω δημοσιευσει καποια μηνυματα πριν κατι (2-3) μερες και θα ηθελα να τα τροποποιησω αλλα δεν μου βγαζει την επιλογη αυτη...πως θα τα τροποποιησω??
Δεν μπορεις να επεξεργαστεις τα μηνυματα σου αφου περασουν 24 (νομιζω) ωρες απο τοτε που τα δημοσιευσες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αν υπάρχει σημαντικός λόγος, ΡΜ me ή κάποιον από τους υπόλοιπους συντονιστές, ανάλογα με το ποιος είναι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι τώρα.
Στα αρχική σελίδα μου, εκεί δίπλα από τα θέματα που έχει τα κουτάκια που έίναι κόκκινα συνήθως, γιατί έχω αδιάβαστα θέματα, τώρα ενώ δεν είχα δει κανένα θέμα είναι γκρι.Σαν να τα έχω διαβάσει δηλαδή.Το ίδιο και μέσα στις κατηγορίες θεμάτων. Φαίνεται ότι τα έχω διαβάσει ενώ, δεν το έχω κάνει..:hmm: Και βασικά είναι λίγο δύσκολο..Φταίει κάτι; Μήπως έχω πειράξει κάτι έγω;

--------------

Οκ άκυρο το παραπάνω..Μόλις έφτιαξε..Strange..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι τώρα.
Στα αρχική σελίδα μου, εκεί δίπλα από τα θέματα που έχει τα κουτάκια που έίναι κόκκινα συνήθως, γιατί έχω αδιάβαστα θέματα, τώρα ενώ δεν είχα δει κανένα θέμα είναι γκρι.Σαν να τα έχω διαβάσει δηλαδή.Το ίδιο και μέσα στις κατηγορίες θεμάτων. Φαίνεται ότι τα έχω διαβάσει ενώ, δεν το έχω κάνει..:hmm: Και βασικά είναι λίγο δύσκολο..Φταίει κάτι; Μήπως έχω πειράξει κάτι έγω;
Όχι δεν πείραξες κάτι εσύ, εγώ έκανα μια αλλαγή στο πως καταγράφονται τα θέματα ως read / unread και μάλλον έγινε κάποιο reset. :emm:
Από 'δω και στο εξής θα 'ναι ok πιστεύω, όπως πριν. :iagree:

Sorry για την όποια ταλαιπωρία!

edit: a ok, χαίρομαι που επανήλθε :)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αα, όχι ποιά ταλαιπωρία..Απλά μου έκανε εντύπωση και πίστευα ότι έχω κάνει κάτι εγώ.Αφού λύθηκε είμαστε οκ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αυτο γινεται και σε εμενα..βασικα κατω εχει μια τετοια επιλογη,οποτε την παταω τα θεματα γινονται γκρι..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε αν πατάς το "Σημείωσε τα Fora ως διαβασμένα", λογικό είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Τα emos(emoticon) ειναι οι κηννουμενες φατσουλες στα msn:happy:Δλδ οταν συνομιλεις με ενα ατομο μεσο mail μπορεις να του τα στειλεις.Δε στις απαντησεις της Χριστινας(bunny)και θα καταλαβεις πια ειναι:happy:


Σαν της Χριστίνας;Πρέπει να τα κατεβάσεις από το ίντερνετ...
Ωρίστε η διεύθυνση: https://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10
Aν λες αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Σαν της Χριστίνας;Πρέπει να τα κατεβάσεις από το ίντερνετ...
Ωρίστε η διεύθυνση: https://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10
Aν λες αυτό!

Κατεβάζουμε με πολλή προσοχή τέτοια αρχεία γιατί συνήθως είναι γεμάτα ιούς..:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Κατεβάζουμε με πολλή προσοχή τέτοια αρχεία γιατί συνήθως είναι γεμάτα ιούς..:down:


Ναι,εγώ ρώτησα τη Χριστίνα και
μου είπε ότι δεν έχει ιούς και ότι
το έχει ψάξει.Πάντως θέλει προσοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ναι,εγώ ρώτησα τη Χριστίνα και
μου είπε ότι δεν έχει ιούς και ότι
το έχει ψάξει.Πάντως θέλει προσοχή...

καλά θα κάνεις να έχεις κι εσύ αντιικό και να ψάχνεις μόνη σου αρχεία που κατεβάζεις..εντάξει?Αν δεν ξέρεις ..εδώ είμαστε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
καλά θα κάνεις να έχεις κι εσύ αντιικό και να ψάχνεις μόνη σου αρχεία που κατεβάζεις..εντάξει?Αν δεν ξέρεις ..εδώ είμαστε..:)


Έχουμε ένα αντιικό,αλλά το έβαλε ο μπαμπάς μου γιατί εγώ έχω μαύρα μεσάνυχτα με προγράμματα!Ήθελα να τα κατεβάσω αλλά δεν τα κατέβασα ακόμα γιατί όπως είπατε δεν είναι τελείως αθώα κάποια προγράμματα!Ευχαριστώ για τις πληροφορίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top