Αποτρίχωση

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόσο κοστίζει μια αποτρίχωση με λέιζερ μπικίνι, πόδια μασχάλες και πόσες συνεδρίες; Μου έκαναν μια τιμή στα 750€ για πόδια και μπικίνι για 10 συνεδρίες (έχω ακούσει όμως ότι 7 ειναι αρκετές) και δεν ξέρω αν είναι λογική ή ακριβή.
θα σου προτείνω να δωσεις περισσοτερο σημασια στο μηχανημα παρα στα χρηματα !
Οπως και στο γεγονος ποιος θα σου το κανει ...

Ο Αλεξανδριτης ειναι οτι καλυτερο και η κοπελα που θα σου το κανει να ειναι υπο την καθοδηγη δερματολογου ειδικα για λευκη επιδερμιδα οπως η δικη σου .

Το ποσο οκ ειναι υπερβολικο γιατι παιζει ρολο και η ηλικια...αλλο ειναι να παει μια κοπελα στα 20 να κανει λειζερ και λλο μια μετα τα 30 ή πολυ περισσοτερο τα 40 δεδομενου των ορμονων ..

Τον πρωτο χρονο πας καθε ενα με εναμιση μηνα και σταματας μολις εκτεθείς στον ηλιο .Επειτα πας μονο για συντηρηση 1 το πολυ 2 φορες τον χρονο ..

20 ευρω δινω πλεον και το μεγαλυτερο που ειχα δωσει ηταν τις δυο πρωτες φορες, δεν θυμαμαι ποσο αλλα εκει γυρω στο 100αρι ..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε αυτό δεν είμαι τόσο κατά να σου πω την αλήθεια..
Σεβαστο αν εχεις θεμα !
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ όμως θέλω οι άντρες να ξυρίζουν τις μασχαλίτσες, αλλιώς 🤢
οποσδηποτε θα πω εγω να πλενονται, γιατι καποιοι ακομα και ξυρισμενοι εχουν τετοια ¨ευωδιά ¨ που ο ασβος αφηνει περισσοτερα θυματα στο διαβα του :bleh:
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ηταν ακριβο το πακετο και το λειζερ τους δεν ηταν αλεξανδριτης. Βρηκα ομως αλλου αλεξανδριτη (1 ετους μηχανημα) με 100 ευρω τις 2 συνεδριες και περιλαμβανει τα παντα, ποδια, μασχαλες, μπικινι, γλουτους, μουστακι. Εκανα χθες μια συνεδρια και θα παω σε 2 βδομαδες παλι. Ηδη βλεπω διαφορα μια μερα μετα στους θυλακες. Πεθανα στον πονο αλλα οκ, πιστευω θα δω αποτελεσματα μετα απο 3-4 συνεδριες.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα δεις είναι απίστευτο το αποτέλεσμα αλλά πολύ πόνος όντως....

Σκετο Βασανιστήριο αλλά αξίζει, γλυτώνεις και θα δεις πιο γρήγορα αποτέλεσμα αν είσαι τακτική με τις επαναλήψεις!

Αν δεν αντέχεις τον πόνο βοηθάει η ξυλοκαινη αλλά έχει διαδικασία.
Υπομονή όμως οι πρώτες είναι έτσι μετά δεν έχει τόσο !
 

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αν έχει κάποιος/α να προτείνει λέιζερ (Αλεξανδρίτη) στην Αθήνα με normal τιμές παρακαλώ ας μου στείλει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top