Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Πάντως είναι τρoμερές οι συζητήσεις που γίνονται γύρω από τις τρίχες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Oχι βρε Μανια μου, δεν με καταλαβες.:redface:
Δεν εκανα συγκριση αναμεσα στις δυο περιπτωσεις.Φυσικα και δεν υπαρχει.;)
Συμφωνω μαζι σου 100% σε αυτο που λες.
Απλως λεω, οτι αν αφησουμε το περιποιημενο (που προσωπικα δεν θα με "ενοχλουσε") και παμε στο σκηνικο της ακαταστασιας (περαν π.χ. απο την γραμμη του μπικινι οπου το99% των γυναικων το εχει περιποιημενο), εκει οχι μονο ειναι τρομερα αντιαισθητικο για εμενα για τους λογους που ειπα πιο πανω (οχι οπτικους), αλλα ειναι δυσκολο πολλες φορες σε τετοιες κοπελες να τις "πεισεις" να το περιποιηθουν.Οχι να το κανουν "γυαλι".

Μα τότε ειταν ταμπού να ειναι γουλί έτσι και αλιώς:P

Τότε θεωρούσαν και οι άντρες ότι η γυναίκα δεν πρέπει να το ξυρίζει πολλύ, δυστηχώς τα τότε δάση ήταν της μόδας, σκέψου ότι και οι τσόντες του 40 έλεγαν τι πράγμα ειναι αυτό κουκλάρα μου και όλος περιέργος το πίστεβαν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν μιλαω για τοτε βρε μανια μου.Παραλληλισμος ηταν το 1940.
Για το τωρα μιλαω!
Αν ξαναδιαβασεις τι λεω θα καταλαβεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν μιλαω για τοτε βρε μανια μου.Παραλληλισμος ηταν το 1940.
Για το τωρα μιλαω!
Αν ξαναδιαβασεις τι λεω θα καταλαβεις.;)


:redface: :redface: :redface:

Το διάβασα 3 φορές και τώρα το κατάλαβα:redface:
Ειμαι λίγο αργή και καταλαβένω δύσκολα ή τα πιάνω δισκολα, σόρυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

perseusath

Νεοφερμένος

Ο perseusath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κι εγω ψηφιζω γενικα περιποιηση. απο εκει και περα, για την εκταση της περιποιησης οπως ευχαχιστει το ζευγαρι, σιγουρα θα τα βρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
επειδη δεν προλαβα να διαβασω το φορουμ!ειναι κανεις απο δω που κανει αποτριχωση στα απ αυτα?:p
γιατι κανω σε ολο το σωμα..αλλα εκει δεν μπορω να το φανταστω :p
τοσο ξυραφι που εχει πεσει ο πονος θα ειναι απιστευτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΙΤΑ

Νεοφερμένος

Η ΣΤΕΛΙΤΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το ξυρισμενο επιβάλλεται στις γυναίκες,ίσως με κάποιο σχεδιάκι ανάλογα πως την βρίσκει αυτός που θα το απολαύσει...Πάντως δεν μου έχει τύχει άντρας που να τη βρίσκει με θάμνο και ούτε εμένα μου αρέσει.Σε ότι αφορά τους άντρες καλύτερα φυσικό look μια φορά που κάποιος δοκίμασε κάποια ''περιποιηση'' μετά από δική μου παρότρυνση:Pμε πιασανε τα γέλια και ξενέρωσα:/:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gluka

Νεοφερμένος

Η gluka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παν μετρον αριστον παιδια αν και παιζουν και τα γουστα.στον αντρα απλα περιποιημενο στην γυναικα βραζιλιανικο για ατελειωτο γλειψιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αριελ

Νεοφερμένος

Η Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αγορια σας αρεσει να κανετε στοματικο ερωτα σε μια κοπελα?για να σας αρεσει πρεπει να ειναι αποτριχωμενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι. Και...οχι απολυτως απαραιτητο, αλλά τουλαχιστον πολυ κουρεμενο/περιποιημενο. Το αποτριχωμενο, ειναι ενα ακομα σημαντικο +

Να κανω ερωτηση ; Υπαρχει κοπελα που δε θελει να το κουρευει/ξυριζει/αποτριχωνει ; Και αν ναι , γιατι ; Υπαρχει κοπελα που θεωρει παραξενο να το θελουμε εμεις οι αντρες, απο πολυ κοντο εως αποτριχωμενο/ξυρισμενο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia_del2

Νεοφερμένος

Η Ναταλία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Όχι....προσωπικά νομίζω ότι το βρίσκετε sexy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ναι αλλά είναι και βαρετό να ασχολείσαι 500 ώρες με τις τρίχες. Μια περιποίηση πρέπει να γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι υπάρχει γυναίκα που να μην το προτιμάει αποτριχωμένο, αρκεί η αποτρίχωση να ερχόταν ...έτοιμη :P
Δεν φαντάζεστε πόσο οδυνηρή διαδικασία είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Αποτριχωμένο τον άντρα εννοείς Μισέλ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
ε νομίζω πως εννοούσε ότι δεν υπάρχει γυναίκα που να μην της αρεσει να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή σε αυτήν!



αν κάνω λάθος διορθώστε με:redface:


στον άντρα βασικά είναι λίγο αίσχος...:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προφανώς εννοώ στη γυναίκα. Για τον άνδρα πώς ακριβώς θα μου ήταν οδυνηρό; Σε αυτόν θα ήταν οδυνηρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight_2008

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κορίτσια είναι τέλειος ο στοματικός έρωτας σε άνδρα με αποτριχωμένη περιοχή..ούτε μυρωδιές αλλα......ούτε τριχες στο στόμα:/:...πιστέψτε με είναι υπέροχο...όσον αφορα τη γυναικεια αποτρίχωση το προτιμώ όλο ξυρισμένο με μια λεπτή γραμούλα πάνω πάνω...αν και στις περισσότερες γυναίκες έχω ακούσει οτι δεν αρέσει σαν ιδέα η ολοκληρωτική αποτρίχωση στα ανδρικά γεννητικά όργανα. Και εγώ ήμουν αυτής της άποψης παλαιότερα αλλά άλλαξα γνώμη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κορίτσια είναι τέλειος ο στοματικός έρωτας σε άνδρα με αποτριχωμένη περιοχή..ούτε μυρωδιές αλλα......ούτε τριχες στο στόμα:/:...
Ίιιιου βρε πουλάκι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoulini

Νεοφερμένος

Η nikoulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Eννοείται να μην έχει ίχνος τριχας,γιατί αλλωστε μόνο εμείς οι γυναίκες να περιποιούμαστε?Πρέπει και οι αντρες.Οσο αναφορά τις γυναίκες προτιμώ χωρις ιχνος τρίχας και σε αυτές.Το ξέρω είναι βαρετό αλλά έχει καλό αποτέλεσμα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Καλημέρα.Είμαι καινούργιο μέλος και διάβασα τη συζήτηση σας.Θα συμφωνούσα το ότι είναι άλλη αίσθηση όταν είναι ξυρισμένη η περιοχή του άντρα.Και επίσης εμείς οι γυναίκες όσο κουραστικό και αν είναι, είναι ωραίο να μαστε ξυρισμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top