Απωθημένο

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Δηλαδη αν καταλαβαινω καλα, πιστευεις οτι αυτος θα ξαναστειλει και πλεον εξαρταται απο εμενα πως θα το χειριστω.
Σωστα;
Προφανέστατα.

Είναι σα το σκυλί. Όταν θα θέλει χαδάκια θα ρθει να σου τριφτεί.

Το θεμα ομως ειναι το σκυλι να σου φυλάει και το σπίτι, όχι να γαβγίζει τον ένα και τους άλλους 9 να τους αφηνει να μπαίνουν.

Δεν σου κάνει τη συμπεριφορά που θέλεις. Εκπαίδευσέ τον ανάλογα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Γεια σας,

Περιληπτικά, το στόρι ξεκινάει το 2017 στη διαφημιστική που εργάζομαι. Εκεί γνώρισα τον Κ., 36 ετών σήμερα (εγω 33) και με μόνιμη κατοικία… στο Παρίσι (να σημειώσω ότι η εταιρεία έχει παράρτημα εκεί). Παρ’ ότι συνάδελφοι, είχαμε αναπτύξει συμπάθεια, αλλά λόγω του ότι βρισκόμουν σε σταθερή σχέση τότε, δεν ήθελα να ενδώσω στο φλερτ του. Κάθε φορά που επισκεπτόταν την Αθήνα για να παρευρεθεί στα εταιρικά events φρόντιζε να μου τηλεφωνεί, ώστε να κανονίσουμε ποτό, ζητώντας μου εν είδει αστεϊσμού να κάνουμε σεξ… Σημειωτέον ότι του είχα ξεκαθαρίσει ότι έχω σχέση και δεν ενδιαφερόμουν. Ο καιρός περνούσε, το φλέρτ του συνεχιζόταν κάθε φορά που ερχόταν Αθήνα ή πήγαινα Παρίσι στο πλαίσιο της δουλειάς, χωρίς στο ενδιάμεσο να μιλάμε στα σόσιαλ ή στο τηλέφωνο.

Το 2019 αποχώρησε από την εταιρεία και δεν ξαναμιλήσαμε. Η ζωή προχώρησε, χώρισα από τη σχέση που είχα και το 2022 η εταιρεία διοργανώνει event στο παράρτημα του Παρισιού. Αξιοποιώ την ευκαιρία και του στέλνω μήνυμα ότι ανεβαίνω. Αυτός μου τηλεφωνεί ενθουσιασμένος, για να βρεθούμε. Είχε χωρίσει απο μια σχεση. Βρισκόμαστε στο Παρίσι, γνωρίζω τους κολλητούς του και μετά την έξοδό μας με αρπάζει και με φιλάει. Καταλήξαμε σπίτι του χωρίς ωστόσο να κάνουμε σεξ (για γυναικολογικούς λόγους) παρά μόνο τα προκαταρκτικά. Παρόλα αυτά, υπήρχε πολύ πάθος και ένταση. Όταν τον ρώτησα πως αισθάνεται, μου απάντησε προς έκπληξή μου ‘’οικειότητα’’ (και λέω προς έκπληξή μου, επειδή ο τρόπος που φλέρταρε μέχρι τότε υποδήλωνε ότι ήθελε μόνο σεξ, αλλά μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι ήταν ιδιαίτερα ρομαντικός). Μετά από αυτό επιστρέφω Ελλάδα, καμία επικοινωνία. Όταν κατέβηκε Αθήνα μου στέλνει, βρισκόμαστε και πάλι η ίδια κατάληξη (γίνονται μόνο τα προκαταρκτικά, για τον προαναφερθέντα λόγο). Φεύγει, καμία επικοινωνία ούτε από μέρους μου, ούτε από εκεινον. Για να μην τα πολυλογώ, μετά από 2 μήνες ανεβαίνω Παρίσι με συναδέλφους, του στέλνω και καταλήγουμε να κάνουμε σεξ σπίτι του για πρώτη φορά. Δεν πίστευα την απίστευτη χημεία που είχαμε, ο ίδιος μου αποκάλυψε ότι δεν είχε ξανακάνει καλύτερο σεξ και ήθελε να το συνεχίσουμε. Φέτος τον Ιούνιο (η τελευταία φορά που τον είδα) βγήκαμε με τους φίλους του, οι οποίοι μου έλεγαν συνεχώς μεταξύ σοβαρού και αστείου να παω μόνιμα στο Παρίσι, για να μην είναι μονος του – κατι που μου το ζητούσε και ο ιδιος κάθε φορα που με εβλεπε.

Το πρόβλημα έχει ως εξής: Όσο ήμουν Παρίσι, βρεθήκαμε μια φορα σπίτι του (με άρπαξε και με φιλησε πάλι τα προκαταρκτικά). Γιατί δεν προχωρήσαμε; Επειδή η κολλητή μου και ο κολλητός του ήταν σπίτι του και όλοι μαζί κάπνισαν μπάφο, οπότε όπως καταλαβαίνετε δεν μπόρεσε να λειτουργήσει…). Το επόμενο βραδυ βγαινουμε εγώ με την κολλητή μου και τους φιλους του (ο ιδιος δεν ηρθε, ισχυριζόμενος ότι ήταν αρρωστος) και ειπωθηκαν διάφορα σε σχεση με το αν μπορουμε να ειμαστε μαζι λογω αποστασης. Κατά την επιστροφή μου στο ξενοδοχείο ένιωσα την ανάγκη να πάω από το σπίτι του να τον δω. Τον παίρνω τηλέφωνο, δεν το σηκώνει. Δεν με καλει πίσω και πάλι είναι άφαντος. Τον συνανταω τυχαία στο δρόμο και μου λέει ότι είναι κρυωμένος μετά από εκείνο το βράδυ σπίτι του (τον ειδα όντως χαλια). Ωστόσο, δεν γνωρίζω τι του μετεφερε ο κολλητος του για εμενα, αλλα φανηκε εκνευρισμενος, γιατι όπως ισχυρίστηκε: «νευρίασα γιατί είπες στο φίλο μου ότι δεν θες κάτι μόνιμο. Εγώ ψάχνω σχέση». Του είπα «κοιτα ολη αυτή η φαση του βγαζουμε τα ματια μας και μετα όλα καλα δεν μου αρκει και δεν με γεμιζει. Κι εγω ψαχνω σοβαρη σχεση. Αυτό ανέφερα και στον κολλητο σου. Επίσης, ειμαι 4 μέρες είμαι εδώ και βρεθηκαμε μονο 1 φορα». Ισχυριστηκε ότι το προβλημα του ηταν το ότι συζητησα όλα αυτά με τον κολλητο του και ότι δεν ηθελε να τον πιανει στο στομα του. Σε ερωτηση μου «τοτε γιατι ανέφερες στον κολλητο σου ότι κανουμε τελειο σεξ;», η απαντηση ηταν «γιατι είναι κολλητος μου». Σημειωτεον ο κολλητος του, μού ανεφερε ότι «του λεω συνεχεια ποσο μαλ@κ@ς είναι που δεν ειστε μαζι, ότι είναι σπάνιο να βρισκεις ατομο που να εχετε τετοια χημεια στο σεξ» και άλλα τετοια… Με τα πολλα, προσπάθησα να τον φιλήσω, απομακρυνθηκε με τη δικαιολογια ότι δεν θέλει να με «κολλήσει» και του λεω εκνευρισμένη: «ωραια θες να κοψουμε ολη αυτή τη φαση με το σεξ εδώ; Να το ληξουμε». Μου λεει στην αρχη ναι και αυτοματως το ξανασκεφτηκε διστακτικά, απαντώντας «δεν ξερω, δεν ειμαι σιγουρος». Έτσι λοιπόν από τότε δεν ξαναμιλήσαμε.

Παιδια θα ειμαι ειλικρινης:
1. Δεν θελω να σταματησω το σεξ μαζί του. Να αναφέρω εδώ ότι βγήκα από μια σχέση πριν από αρκετους μήνες και δεν θέλω κάτι σοβαρό για την ώρα.
2. Δεν ξέρω αν θα ξαναεπικοινωνήσει (παρολο που παντα ετσι κανει, χανεται και επανεμφανιζεται).
3. Προβληματίζομαι γιατί δεν ξέρω αν σε περίπτωση που πάω Παρίσι αξίζει να του ξαναστείλω, δεδομενου οτι εχω ξενερωσει μετα τα τελευταια. Το ξέρω ότι είναι εγωισμός, ενδεχομένως να είχα δημιουργήσει προσδοκίες, αλλά και πάλι πιστεύω ότι το να κάνω σεξ μαζί του είναι εύκολο, διότι το ίδιο θέλει (ή εστω ηθελε) και αυτός. Θέλω να πιστεύω ότι δεν του κόπηκε η επιθυμια έτσι ξαφνικά, αλλά δεν ξέρω και πώς να το διαπιστώσω. Απλώς συνεχιζω μεχρι να ερθει κατι καλυτερο…
Κοπελιά, ήσουν απλά το hook up σε Greek hot summer. Δυστυχώς, το κρατάς σαν μια περιπετειώδη ιστορία και προχωράς.
Δες σε αγαπά, δεν τον αγαπάς.
Και ούτε καν σεξ καλά καλά δεν έχετε κάνει.
Μέχρι το Παρίσι θες να πας; Έχουμε και στην Ελλάδα αρσενικά. Αφού θες σοβαρή σχέση προφανώς από απόσταση δεν γίνεται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγγνώμη θέλεις μόνο σεξ και τρέχεις στην Γαλλία όπου για να πας θέλεις ένα 400€ στα εισιτήρια;; Εδώ δεν μπορείς να βρεις κάτι καλύτερο το οποίο θα σου έρχεται και πιο οικονομικά;;
Mου βγήκε η πορτοκαλάδα από την μύτη βρε:laugh:
400+€....αχ βρε κοπέλα μου με τόσα χρήματα πλήρωνες λουξ άνδρα σύνοδο ultra θεο γκόμενο και συ τρέχεις στον μπαφιαρη μέχρι το Παρίσι.
Αχ αχ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ηλιθιος ειναι γιατι και οι δυο το ιδιο θελουμε
Με πολύ σιγουριά μιλάς. Και που ξέρεις τι πραγματικά ήθελε; Προφανώς δεν είσαι η μόνη στο μενού του, μια τυχαία κοπέλα από άλλη χώρα.
Μην κάνουμε αυτοπροβολή των συναισθημάτων μας στους άλλους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προφανέστατα.

Είναι σα το σκυλί. Όταν θα θέλει χαδάκια θα ρθει να σου τριφτεί.

Το θεμα ομως ειναι το σκυλι να σου φυλάει και το σπίτι, όχι να γαβγίζει τον ένα και τους άλλους 9 να τους αφηνει να μπαίνουν.

Δεν σου κάνει τη συμπεριφορά που θέλεις. Εκπαίδευσέ τον ανάλογα.
Valder τι manipulation tactic είν'τουτο;;
Καλά τα λες. Να πούμε ότι ορισμένες φυλές σκύλων δεν είναι καν για να φυλάξουν σπίτι οπότε.....δεν μπορείς να τα εκπαιδεύσεως σε αυτό.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Με πολύ σιγουριά μιλάς. Και που ξέρεις τι πραγματικά ήθελε; Προφανώς δεν είσαι η μόνη στο μενού του, μια τυχαία κοπέλα από άλλη χώρα.
Μην κάνουμε αυτοπροβολή των συναισθημάτων μας στους άλλους.
Δεν διαφωνω, αλλα θεωρω οτι στο μεταξυ μας ειμαστε ξεκαθαροι και οι δυο. Δεν εχουμε expectations περα απο το σεξ. Αλλο αν αυτος ξαφνικα θυμηθηκε οτι θελει σχεση, οσον αφορα την κατασταση μας τα πραγματα ειναι δεδομενα
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Αν και το καλύτερο θα ήταν σεξοραντεβού σε διαφορετικούς προορισμούς να διευρύνεις τους γευστικούς σου κάλυκες και να δώσεις άλλη διάσταση στην όλη εμπειρία.. Ανάλογα βέβαια με τις προσφορές των low cost πτήσεων
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Δεν διαφωνω, αλλα θεωρω οτι στο μεταξυ μας ειμαστε ξεκαθαροι και οι δυο. Δεν εχουμε expectations περα απο το σεξ. Αλλο αν αυτος ξαφνικα θυμηθηκε οτι θελει σχεση, οσον αφορα την κατασταση μας τα πραγματα ειναι δεδομενα
Ωραία λοιπόν, άρα του λες ότι θέλεις και εσύ σχέση και ξαφνικά σου λέει "δεν είναι σίγουρος".
Μωρέ να την πω την κακία μου ή να μην την πω; Άσε θα την πω
36 ετών μαντραχαλος και μένει στο ίδια σπίτι με άλλα δύο άτομα ; Τι σόι σχέση θα κάνεις με έναν άνθρωπο που δεν έχει φράγκα ούτε να ενοικιάσει ένα διαμέρισμα για τον εαυτό του και τα χαλάει στον μπάφο;;
Άσε τον λοιπόν να κάτσει να σκέφτεται, εσύ όταν σε ξαναστείλει η εταιρεία εκεί και είσαι in the mood τον ρωτάς αν θέλει να περάσετε μια νύχτα (γιατί να σου πει όχι αποκλείεται), και μετά τον παρατάς και φεύγεις, δεν κάνει αυτός για δέσμευση,που σε ξενοκοιτουσε ενώ είχε σχέση
Εν τω μεταξύ, μιας και σκέφτεσαι για σοβαρή σχέση, δεν αρχίζεις να κοιτάς λίγο στην εταιρεία; Μπας και βρεις κάνα καλό παιδί.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Εγώ δεν θα καθόμουν με κάποιον για το σεξ και μονο…αν δεν υπάρχει συναίσθημα δεν μ λέει κάτι στο σεξ
Οκ κανένα one night stand καλό είναι αλλά friends with benefits δεν θα το επιχειρούσα εγώ σαν Γιώργος ετσι…

από κει και πέρα υπάρχουν και εδώ αρσενικά και δεν χρειάζεται να δίνεις 400€ για Παρίσι όποτε θες να κανεις σεξ (έλεος)
Λίγο ορθολογική συμπεριφορά δεν βλάπτει
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εγώ δεν θα καθόμουν με κάποιον για το σεξ και μονο…αν δεν υπάρχει συναίσθημα δεν μ λέει κάτι στο σεξ
Οκ κανένα one night stand καλό είναι αλλά friends with benefits δεν θα το επιχειρούσα εγώ σαν Γιώργος ετσι…

από κει και πέρα υπάρχουν και εδώ αρσενικά και δεν χρειάζεται να δίνεις 400€ για Παρίσι όποτε θες να κανεις σεξ (έλεος)
Λίγο ορθολογική συμπεριφορά δεν βλάπτει
Καλά ναι βεβαίως one night stand βρίσκεις και στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να πας μέχρι Παρίσι, κάπου και ένα όριο
Τώρα αν τυχαίνει να πηγαίνει με την εταιρεία, αν έχει την θέληση why not.
Αλλά με τον μπαφιαρη βρε θεματοθετρια; Σήκωσε λίγο τα στάνταρ μπας και τυχεις σε κάτι πολύ καλύτερο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Υπερβάλλεις.. Δεν θες 400 , έχει πτήσεις για Παρίσι και με 50/60 ευρώ.. Το θέμα είναι πως ακόμα και καθαρά σεξουαλικά να διατηρηθεί η φάση ( αργά ή γρήγορα κάποιος θα αναπτύξει συναισθήματα) και θα είναι θέμα η συχνή συνεύρεση.. Πόσο συχνά πια;
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Υπερβάλλεις.. Δεν θες 400 , έχει πτήσεις για Παρίσι και με 50/60 ευρώ.. Το θέμα είναι πως ακόμα και καθαρά σεξουαλικά να διατηρηθεί η φάση ( αργά ή γρήγορα κάποιος θα αναπτύξει συναισθήματα) και θα είναι θέμα η συχνή συνεύρεση.. Πόσο συχνά ποια;
50-60€ με wizzair μόνο με ένα backpack 😂? Αν πας επαγγελματικό ταξίδι θες βαλίτσα+ τσάντα με το λάπτοπ σου, δεν υπάρχουν τόσο φθηνα εισητηρια για αυτά.
Πριν από 10 χρόνια η ryanair το είχε αυτό στον βασικό ναυλο και σήμερα μόνο η skyexpress (όχι με 60€ :P)

Σιγά που θα αναπτύξει συναισθήματα. Ο τυπάς ήταν ανοιχτός εδώ και 3 χρόνια ενώ η κοπέλα ήταν ήδη σε σχέση. Στο εξωτερικό οι άνθρωποι τις έχουν τις ξεπετες πολύ νορμάλ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Καλά ναι βεβαίως one night stand βρίσκεις και στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να πας μέχρι Παρίσι, κάπου και ένα όριο
Τώρα αν τυχαίνει να πηγαίνει με την εταιρεία, αν έχει την θέληση why not.
Αλλά με τον μπαφιαρη βρε θεματοθετρια; Σήκωσε λίγο τα στάνταρ μπας και τυχεις σε κάτι πολύ καλύτερο.

Η φάση που τώρα πρόσεξα ότι έκανε ναρκωτικά ο τύπος. Αστο ρε κοπέλια δίνεις που δίνεις 400αρια στις αεροπορικές τουλάχιστον να κάνουν απόσβεση τα χρήματα σου. Δηλαδή αν μετακομίσει ο τύπος στο Μεξικό ώστε να είναι παρέα νε τα καρτέλ θα τρέχεις να τον βρεις στο Μεξικό;;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
50-60€ με wizzair μόνο με ένα backpack 😂? Αν πας επαγγελματικό ταξίδι θες βαλίτσα+ τσάντα με το λάπτοπ σου, δεν υπάρχουν τόσο φθηνα εισητηρια για αυτά.
Πριν από 10 χρόνια η ryanair το είχε αυτό στον βασικό ναυλο και σήμερα μόνο η skyexpress (όχι με 60€ :P)

Σιγά που θα αναπτύξει συναισθήματα. Ο τυπάς ήταν ανοιχτός εδώ και 3 χρόνια ενώ η κοπέλα ήταν ήδη σε σχέση. Στο εξωτερικό οι άνθρωποι τις έχουν τις ξεπετες πολύ νορμάλ.
Και μάντεψε :συνήθως οι γυναίκες σε αυτές τις ιστορίες δυό / πέντε / δέκα κλπ κάποια στιγμή αισθάνονται πως η αρχική ξεκάθαρη σεξουαλική αλληλεπίδραση εμπλουτίστηκε με εσανς συναισθημάτων
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Η φάση που τώρα πρόσεξα ότι έκανε ναρκωτικά ο τύπος. Αστο ρε κοπέλια δίνεις που δίνεις 400αρια στις αεροπορικές τουλάχιστον να κάνουν απόσβεση τα χρήματα σου. Δηλαδή αν μετακομίσει ο τύπος στο Μεξικό ώστε να είναι παρέα νε τα καρτέλ θα τρέχεις να τον βρεις στο Μεξικό;;
Ρε παιδια δεν ειχα σκοπο να δωσω 400αρια, απλως παντα υπαρχουν πιθανοτητες να ανεβω λογω της εταιρειας.
Η Grand Duchess το επιασε το νοημα :laugh:
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Και μάντεψε :συνήθως οι γυναίκες σε αυτές τις ιστορίες δυό / πέντε / δέκα κλπ κάποια στιγμή αισθάνονται πως η αρχική ξεκάθαρη σεξουαλική αλληλεπίδραση εμπλουτίστηκε με εσανς συναισθημάτων
Δυστυχώς ναι οι γυναίκες συνήθως. Και η θεματοθετρια φαίνεται ότι έχει δεθεί συναισθηματικά λίγο.
Καλώς ή κακώς το καλό σεξ και το φλερτ πολύ εύκολα ξυπνούν συναισθήματα, ειδικά από την πλευρά των γυναικών.
90% των friends with benefits σχέσεων καταλήγουν σε κλάματα από τις γυναίκες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Αλλά με τον μπαφιαρη βρε θεματοθετρια;
Γενικά αυτά τα ρεμάλια είναι ελκυστικές επιλογές για κάποιες γυναίκες ειδικά όταν μιλαμε για εραστές…
Ξέρεις γιατί; Γιατί νομίζουν ότι μπορούν να τους αλλάξουν σαν ανθρώπους
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Γενικά αυτά τα ρεμάλια είναι ελκυστικές επιλογές για κάποιες γυναίκες ειδικά όταν μιλαμε για εραστές…
Ξέρεις γιατί; Γιατί νομίζουν ότι μπορούν να τους αλλάξουν σαν ανθρώπους
Οχι για αυτό.. Αλλά γιατί αυτοί οι τύποι συνήθως είναι συλλέκτες εμπειριών.. Πως να στο πω, το ξέρουν καλά το παιχνίδι, έχουν κάνει master στο ερωτικό και είναι δύσκολο να ξεκολλήσεις
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Αλλά γιατί αυτοί οι τύποι συνήθως είναι συλλέκτες εμπειριών.. Πως να στο πω, το ξέρουν καλά το παιχνίδι, έχουν κάνει master στο ερωτικό και είναι δύσκολο να ξεκολλήσεις
Ναι και αυτό που λες ισχύει αλλά για μενα πρέπει ο κάθε άνθρωπος να κοιτάει να είναι μαζί με κάποιον που θα τον εξελίξει σαν προσωπικότητα και γα τον πάει μπροστά σε όλους τους τομείς…
Ανά ο άλλος είναι να είναι ρεμάλι και τεμπελουκος άστο…
Δεν είναι όλα στη σχέση σεξ και αυτό πρέπει να το κατανοήσουν κάποιοι…βασικό το σεξ αλλά οχι το πιο σημαντικό…
Εγώ στη ερώτηση : «Ποσο σημαντικό είναι το σεξ στη σχέση» βάζω 7,5
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Ναι και αυτό που λες ισχύει αλλά για μενα πρέπει ο κάθε άνθρωπος να κοιτάει να είναι μαζί με κάποιον που θα τον εξελίξει σαν προσωπικότητα και γα τον πάει μπροστά σε όλους τους τομείς…
Ανά ο άλλος είναι να είναι ρεμάλι και τεμπελουκος άστο…
Δεν είναι όλα στη σχέση σεξ και αυτό πρέπει να το κατανοήσουν κάποιοι…βασικό το σεξ αλλά οχι το πιο σημαντικό…
Εγώ στη ερώτηση : «Ποσο σημαντικό είναι το σεξ στη σχέση» βάζω 7,5
Και εγώ κάπου εκεί το τοποθετω. Κανείς δεν πρέπει να μένει επ αορίστου μόνο για αυτό και κανείς δεν πρέπει να συμβιβάζεται σε μια σχέση με μη ικανοποιητικό για τα δεδομένα του.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Γενικά αυτά τα ρεμάλια είναι ελκυστικές επιλογές για κάποιες γυναίκες ειδικά όταν μιλαμε για εραστές…
Ξέρεις γιατί; Γιατί νομίζουν ότι μπορούν να τους αλλάξουν σαν ανθρώπους
"I can change him" troupe
Στο εξωτερικό έχει παραγινει το κακό με αυτούς. Και το κακό είναι ότι δεν μπορείς να τους πάρεις χαμπάρι από την αρχή εκτός αν δεις τα κοκκινισμενα μάτια. :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι και αυτό που λες ισχύει αλλά για μενα πρέπει ο κάθε άνθρωπος να κοιτάει να είναι μαζί με κάποιον που θα τον εξελίξει σαν προσωπικότητα και γα τον πάει μπροστά σε όλους τους τομείς…
Ανά ο άλλος είναι να είναι ρεμάλι και τεμπελουκος άστο…
Δεν είναι όλα στη σχέση σεξ και αυτό πρέπει να το κατανοήσουν κάποιοι…βασικό το σεξ αλλά οχι το πιο σημαντικό…
Εγώ στη ερώτηση : «Ποσο σημαντικό είναι το σεξ στη σχέση» βάζω 7,5
Είναι παμπονηροι αυτοί, γοητεύουν τις γυναίκες με πολύ smooth flirting και μετά βγάζουν τις προθέσεις στην φόρα, μια φορά πήδημα και μετά επόμενος σταθμός... Το έχουν σα χόμπυ και ψαρεύουν πολλες ταυτοχρόνως
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top