Απωθημένο

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Εμένα με συνεπήρε η ιστορία.

story.png
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Valder τι manipulation tactic είν'τουτο;;
Καλά τα λες. Να πούμε ότι ορισμένες φυλές σκύλων δεν είναι καν για να φυλάξουν σπίτι οπότε.....δεν μπορείς να τα εκπαιδεύσεως σε αυτό.
Αυτό δεν είναι manipulation. Είναι τα βασικά.

Ειδα εναν άνθρωπο να υφίσταται ένα "παίξιμο" απο τον άλλον, της είπα πέντε πράγματα. Αν θέλει να τα χρησιμοποιήσει, καλώς, ειδάλλως θα αξίζει τη μοίρα που θα υποστεί, αν συνεχίσει να τον πιστεύει.

Και δεν έχει σημασια αν είναι γυναίκα ή άντρας. Δεν μπορώ τις παιδαριώδεις συμπεριφορές, 36 χρονών μαντράχαλος, μπάφο και φίφα με τα φιλαράκια και νιωθω οικειότητα και αηδίες.

Πες της εκεί "είναι γλυκο το μ****κι σου, δε μπορώ να του αντισταθώ και θέλω να κανουμε μονο σεξ" και τελείωσε, είσαι κύριος, δε της χρωστάς τίποτα, δε σου χρωστάει κι αυτη τίποτα.

Και δεν ειναι και καθόλου πρόστυχο. Τρελαμένοι είναι, θέλουν ο ένας τον άλλο. Υγεία είναι να το πουν ευθέως, μη σου πω και ερεθιστικό στ αυτιά.


Σαχλαμάρες τωρα, και δεν της μιλαει και της βασταει μουτρα ο μπαφιας.

Αυτος φοβαται μη του βγει το όνομα περισσότερο απ οτι φοβαται μη του βγει το μάτι μου φαίνεται.

Γι αυτό σκίσε τον λοιπόν στη χειραγώγηση να φτιάξει καινούριο πάτο και μη νιωθεις ενοχές.


Θα μου πεις πως μιλας ετσι ρε Βαλ. Ε συγγνωμη, 39 ειμαι, 3 χρονια απέχω απο αυτόν, δε μπορώ να βλέπω μαλακίες. Το παίζει και καθωσπρέπει παριζιάνος, ο μπάφιας.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι.. Είσαι 4 μέρες στην πολη του και αντί να επιλέξει ερωτικό 4ημερο μαραθώνιο.. Ο τύπος συμπεριφέρεται παιδιάστικα.. Ε λοιπόν δεν αξίζει ούτε περιστασιακά να ασχοληθείς.. Τέτοιο μπορείς να βρεις και στα πάτρια εδάφη ανέξοδα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top