Απόκριες!

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
πραγματικα ειναι πολυ καλη η ιδεα σου..και για πες για την χηρα τι φορεσες?
Είχα αγοράσει ένα μαύρο σατέν φόρεμα(πολύ κουκλί αυτό το φόρεμα ρε συ τώρα που το θυμήθηκα:inlove:) γιατί ήθελα έτσι κ αλλιώς ένα να το έχω. Κατάμαυρο, κοντό(πιο πάνω από το γόνατο) μαζί με κατάμαυρο καλσόν και μαύρες γόβες. Επίσης, είχε μια φίλη μου το κλασσικό καπελάκι της χήρας(ΚΛΙΚ) και μου το δάνεισε μην το αγοράζω άδικα, μαύρα γάντια με δαντέλα όπως στη προηγούμενη φώτο και μαύρα πούπουλα στο λαιμό(μπουαχαχα).

Από μακιγιάζ, λίγο πιο έντονο βάψιμο:κατακόκκινα χείλη(επιβάλλεται!), έντονο μάτι(εγώ δεν είχα βαφτεί έντονα στο μάτι γιατί δε μ αρέσει να τονίζω κ χείλη κ μάτια αλλά φαινόταν μια χαρά οπότε όπως θέλει ο καθένας). Από μαλλιά ολόισια τα είχα και κάτω. Τέλος, από πάνω είχα βάλει κι ένα μαύρο παλτό και δε κρύωνα καθόλου. Μέσα το βγάζεις και είσαι σούπερ:D

Το αποτέλεσμα με είχε ικανοποιήσει πάρα πολύ, γιατί θύμιζε 100% σε εύθυμη χήρα. Εμφανισιακά πολύ ωραία η "στολή" και προκλητική ελάχιστα, ίσα ίσα, σε καμία περίπτωση δε θύμιζε τη κλασσική σεξοχαζοστολή. Αντιθέτως, ήταν σικ :P

ΤΙΡ: Το φόρεμα το είχα βρει πολύ φθηνό. Το είχα πάρει στις εκπτώσεις από πολύ καλό μαγαζί επειδή ήταν κ το τελευταίο κομμάτι κ μικρό νούμερο. Αλλά είχα οργώσει τα μαγαζιά μέχρι να το βρω όπως το είχα στο μυαλό μου. Αν έχεις ήδη, ακόμα καλύτερα, αλλιώς δανείσου από κάποια φίλη, ή από τη μαμά σου. Αλλά σε περίπτωση που θες να το αγοράσεις ψάξε καλά καλά, ακόμα κ σε ακριβά μαγαζιά για ευκαιρίες. ;)
καπως ετσι ειχα ντυθει .ναι...:P
Τζι τι πι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Καλύτερα κάποια θέματα να τα αφήνουμε στην ησυχία τους...:hmm:
Τα παιδάκια της Αιθιοπίας δεν μου κάνουν για καρναβαλικό θέμα,και πολύ φοβάμαι ότι θα είναι άκρως παρεξηγήσιμο το εγχείρημα...;)

Shit!Σωστή!!
Δεν το είχαμε σκεφτεί έτσι!!
Πφφφφφφ.....
Κάτι άλλο θα σκεφτούμε μωρέ!!
Στην τελική και ψητά κοτόπουλα no prob....
Καλή διάθεση να υπάρχει!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Είχα αγοράσει ένα μαύρο σατέν φόρεμα(πολύ κουκλί αυτό το φόρεμα ρε συ τώρα που το θυμήθηκα:inlove:) γιατί ήθελα έτσι κ αλλιώς ένα να το έχω. Κατάμαυρο, κοντό(πιο πάνω από το γόνατο) μαζί με κατάμαυρο καλσόν και μαύρες γόβες. Επίσης, είχε μια φίλη μου το κλασσικό καπελάκι της χήρας(ΚΛΙΚ) και μου το δάνεισε μην το αγοράζω άδικα, μαύρα γάντια με δαντέλα όπως στη προηγούμενη φώτο και μαύρα πούπουλα στο λαιμό(μπουαχαχα).

Από μακιγιάζ, λίγο πιο έντονο βάψιμο:κατακόκκινα χείλη(επιβάλλεται!), έντονο μάτι(εγώ δεν είχα βαφτεί έντονα στο μάτι γιατί δε μ αρέσει να τονίζω κ χείλη κ μάτια αλλά φαινόταν μια χαρά οπότε όπως θέλει ο καθένας). Από μαλλιά ολόισια τα είχα και κάτω. Τέλος, από πάνω είχα βάλει κι ένα μαύρο παλτό και δε κρύωνα καθόλου. Μέσα το βγάζεις και είσαι σούπερ:D

Το αποτέλεσμα με είχε ικανοποιήσει πάρα πολύ, γιατί θύμιζε 100% σε εύθυμη χήρα. Εμφανισιακά πολύ ωραία η "στολή" και προκλητική ελάχιστα, ίσα ίσα, σε καμία περίπτωση δε θύμιζε τη κλασσική σεξοχαζοστολή. Αντιθέτως, ήταν σικ :P

ΤΙΡ: Το φόρεμα το είχα βρει πολύ φθηνό. Το είχα πάρει στις εκπτώσεις από πολύ καλό μαγαζί επειδή ήταν κ το τελευταίο κομμάτι κ μικρό νούμερο. Αλλά είχα οργώσει τα μαγαζιά μέχρι να το βρω όπως το είχα στο μυαλό μου. Αν έχεις ήδη, ακόμα καλύτερα, αλλιώς δανείσου από κάποια φίλη, ή από τη μαμά σου. Αλλά σε περίπτωση που θες να το αγοράσεις ψάξε καλά καλά, ακόμα κ σε ακριβά μαγαζιά για ευκαιρίες. ;)

Τζι τι πι :P
xχαχαχαχαχαχαχα.....πολυ τελειο μου ακουγεται/...εντυπωσιαστηκα φοβερη ι ιδεα σου..το φορεμα ετψι οπως τ φανταζομαι κ εγω...πωπω...τρελαθηκα μαρεσε πολυ...εχεισ φαντασια..:D
ολα τ υπολοιπα που χρειαζονται τ εχω μονο τ φορεμα μου λειπει θα ψαξω να βρω εκτος αν εχει καμια φιλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη ειμαι ανενημερωτος, να ρωτησω κατι; Ποτε ειναι η αποκριες και εχετε αρχισει να σκευστε τι θα φορεσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
26/2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι ντύθηκα Λαζάρου στα νιάτα του...φετός τι να ντυθω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Προτιμώ να φτιάχνω μια στολή με χιούμορ για τις απόκριες, όλες αυτές οι κλισέ "σέξυ μαθήτρια/καθηγήτρια/νοσοκόμα/κομμώτρια/ψιλικατζού κλπ" μου τη δίνουν.

Το σέξυ μαθήτρια, καθηγήτρια κ νοσοκόμα να το δεχτώ! Το σέξυ κομμώτρια κ ειδικά το σέξυ ψιλικατζού μονό κλισέ δεν το λες!! :lol::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το σέξυ μαθήτρια, καθηγήτρια κ νοσοκόμα να το δεχτώ! Το σέξυ κομμώτρια κ ειδικά το σέξυ ψιλικατζού μονό κλισέ δεν το λες!! :lol::alljumpy:

Ισχύει, και θαρρώ θα μπορούσε να γίνει όντως χιουμοριστικο :hmm: :clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ναι ναι κ γω όπως το φαντάζομαι...μπορώ να πω ότι είναι κ πρωτότυπο κ χιουμοριστικό! χαχαχα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν και δε μ'εκφράζει αυτού του είδους το γλέντι,θα προτιμήσω σε τελική, αξεσουαρ-γυαλάκια, περουκίνια, καπελάκια- ε και κονφετί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ναι ναι κ γω όπως το φαντάζομαι...μπορώ να πω ότι είναι κ πρωτότυπο κ χιουμοριστικό! χαχαχα:D:D

Κουτάκια από τσιγάρα και τσίχλες στα επίμαχα σημεία? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
...Τί πιο επίκαιρο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
...Τί πιο επίκαιρο;;
yeaaaah!
remember, remember the 5th of november!

ό,τι πρέπει για να θεωρηθείς ύποπτη για χακτιβισμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Κουτάκια από τσιγάρα και τσίχλες στα επίμαχα σημεία? :P

Ναι ναι !!!Ακριβώς !!!! Και γαμώ!!!χαχαχα!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ενδιαφέρον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Επειδη ειμαι ανενημερωτος, να ρωτησω κατι; Ποτε ειναι η αποκριες και εχετε αρχισει να σκευστε τι θα φορεσετε;
Από 5 Φεβρουαρίου έως 26 Φεβρουαρίου, το γνωστό Τριώδιο...;)
Οπότε ετοιμαστείτε να ντυθείτε....
Το καλύτερο είναι να ντύνεσαι άνθρωπος...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoletta9

Νεοφερμένος

Η Νικολεττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδια..ειπαμε με την παρεα μου να ντυθουμε διαφορα φρουτα φετος στις αποκριες..Καμιά ιδέα για χειροποίητες''στολες''????:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

paratsoukli

Νεοφερμένος

Ο paratsoukli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια, το σάββατο έχω καρναβαλίστικο πάρτυ και θέλω να ντυθώ κάτι σατιρικό που να αφορά την Ελλάδα και την οικονομική κρίση.
Καμιά ιδέααα:::;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ντύσου "Ναι σε όλα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top