Απόκριες!

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ πάλι φέτος ντύθηκα άντρας και ήμουν και πολύ άντρας, βαρβάτος!!! :P

Φλωράκι ντύθηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ πάλι φέτος ντύθηκα άντρας και ήμουν και πολύ άντρας, βαρβάτος!!! :P

Φλωράκι ντύθηκα!!
Γιατι το λες αυτό? Υπόδειγμα αντρισμού θα το έλεγα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greek Army

Νεοφερμένος

Η Greek Army αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
καλημερα!!:) γνωριζει μηπως κανεις βεστιαρια στο Ηρακλειο Κρητης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ τόσα χρόνια ντυνόμουν, φέτος δε το βλέπω... :P
Η Πρώτη μου στολή ήταν στα 2 μου όταν είχα ντυθεί λιονταράκι.
Μετά με ντύνανε κλόουν και πριγκίπισσα μέχρι που στην πέμπτη με ντύσανε χανούμισσα και βγήκαμε με τα κολλητάκια μου τη Τσικνοπέμπτη και γυρνάγαμε απο σπίτι σε σπίτι:redface:
Στην έκτη ντύθηκα στρατιωτάκι, η οποία στολή είχε τεράστια επιτυχία γιατί όλοι λέγαν πως μου πάει το χακί.
Επίσης στην έκτη, στο αποκριάτικο πάρτι του γυμνασίου που ήταν καλεσμένα και τα παιζάκια του δημοτικού, είχα ντυθεί emo με τη βοήθεια μιας φίλης μου.
Πέρσι ντύθηκα γκοθού και πήγα στο καρναβάλι.
Φέτος αν μας ζητήσουν συμμετοχές απ'το γυμνάσιο θα πάω να κάνω τη μαζορέτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Φέτος, θα ντυθούμε σίγουρα κάτι θεματικό σαν παρέα. Ή Εθνικότητες (εγώ μικρή Ολλανδέζα) ή Clockwork Orange ή Addams Family.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχει κάνει άλλος, γιατί βαριέμαι να δω τώρα όλα τα ποστ αλλά μια ωραία ιδέα για τις απόκριες είναι η παρακάτω:

Θα πάρετε μωβ μπαλόνια, θα τα φουσκώσετε, θα τα καρφιτσώσετε πάνω σας, θα βάψετε τη μούρη σας πράσινη για κοτσάνι και voila....
Έχετε ντυθεί ένα τσαμπί σταφύλια!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Έξυπνη ιδέα Ψαραδέλλη.:)

Πωω δεν ξέρω γιατί αλλά απεχθάνομαι τις απόκριες.Θυμάμαι απο μικρή μέχρι και σε κάτι αποκριάτικες γιορτές του σχολείου με το ζόρι πήγαινα.
Και αργότερα μόνο για την παρέα πήγαινα,ας πούμε.Κάθε φορά περίμενω να τελειώσουν πως και πως.Δεν ξέρω,παίζει κανένα ψυχολογικό τραύμα
επειδή με είχαν ντύσει με το ζόρι πασχαλίτσα?!!:sick::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πότε πέφτουν φέτος;

Όσο για τις στολές,δεν ντύνομαι ποτέ,αλλά γουστάρω ποτά και εξόδους Τσικνοπέμπτης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εχω να ντυθω απο το δημοτικο truth is- νομιζω ειχα ντυθει γατα η κτ τετοιο
αλλα γενικα δεν τρελαινομαι και να ντυνομαι για τις αποκριες αν και σαν γιορτη μ αρεσει πολυ ο στολισμος και το κλιμα (τα χρωματα,οι σερπαντινες,οι μασκες και ολα αυτα), αλλα νταξ 1 μερα ειναι δεν το καταλαβαινεις καν καλα καλα soo...no big deal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Εγώ πριν 2 χρόνια είχα ντυθεί και καλά rockstar!Είχα βάλει μια περούκα μοικάνα,γυαλιά ηλίου είχα βαφτεί λιγο και στο πρόσωπο αλα Kiss έβαλα κάτι αλυσίδες σε λαιμό χέρια και πόδια και πήρα το μικρόφωνο και την κιθάρα απο το band hero!Για μια στιγμή πίστεψα και εγώ ο ίδιος ότι ήμουν rockstar.Φέτος θέλω να υιοθετήσω για τις απόκριες ένα σατανιστικό στυλ για να την σπάσω λίγο στην θεολόγο μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Τι θα ντυθείτε φέτος?? Εγώ σκέφτομαι να ντυθώ αρχαία ελληνίδα..θα την κάνω μόνη μου τη στολή όμως..λέτε να είναι όλη άσπρη ή να έχει κ λίγο χρυσό πάνω για να σπάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θα ντυθώ anonymous :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ελεγα να ντυθώ Lady Gagnam style (ξανθιά περούκα lady Gaga και ρούχα Psy) αλλά τελικά δεν προλαβαίνω να παραγγείλω τα ρούχα και πρέπει να βρω κάτι άλλο. Πείτε τίποτα έτσι συνδυαστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι θα ντυθείτε φέτος?? Εγώ σκέφτομαι να ντυθώ αρχαία ελληνίδα..θα την κάνω μόνη μου τη στολή όμως..λέτε να είναι όλη άσπρη ή να έχει κ λίγο χρυσό πάνω για να σπάει?
Λίγο χρυσό για να σπάει! ;) Χρυσαφί bracelets θα ήταν πολύ ωραία! (Με μέτρο όμως ε! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βάλε και χρυσό μωρέ. ;)
Εγώ θέλω να μάθω τι σκατά στολές έχουμε για το καρναβάλι φέτος.
Αν δε μ'αρέσει κάτι θα ντυθώ βαμπίρ (και φέτος!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τι θα ντυθείτε φέτος?? Εγώ σκέφτομαι να ντυθώ αρχαία ελληνίδα..θα την κάνω μόνη μου τη στολή όμως..λέτε να είναι όλη άσπρη ή να έχει κ λίγο χρυσό πάνω για να σπάει?

Ναι βάλε χρυσό και συγκεκριμένα κανένα βραχιόλακι :P σαν αυτό απλά μην πάρεις κανένα πανάκριβο αν δεν έχεις...χιχιχιχι

ή​
(μην πάρεις ακριβά ξαναλέω βρε :P ιδέες ρίχνω!!!)
Θα σου πρότεινα να πιάσεις κάπως έτσι τα μαλλιά σου

ή​

αυτά :worry:
Εγώ θα ντυθώ Νεφέλη!!!:clapup:Θα τρομάξει όλη η περιοχή:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiropagida7

Νεοφερμένος

Η oneiropagida7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω θα ντυθω πουλακι τσιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ αν ήμουν πιο τυπική και είχα και φίλες που με ενημερώνουν θα ντυνόμουν σκιουράκι.
Τώρα θα ντυθώ παίκτρια του γκολφ.:redface:
(Και φυσικά μιλάω για καρναβάλι):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ αν ήμουν πιο τυπική και είχα και φίλες που με ενημερώνουν θα ντυνόμουν σκιουράκι.
Τώρα θα ντυθώ παίκτρια του γκολφ.:redface:
(Και φυσικά μιλάω για καρναβάλι):P

και η ξαδέρφη μου χιονάνθρωπος, στο καρναβάλι σας (εκτός αν έχετε 2 καρναβάλια στο μέρος σου :P)

Εγώ θα ντυθώ Νεφέλη!!!:clapup:Θα τρομάξει όλη η περιοχή:clapup:


τι νεφέλη;


Εγώ έμαθα πως έχουμε πειρατές για καρναβάλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top