Απόκριες!

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγω φετος αν γινει κανενας αποκριατικος χορος θα ντυθω Πιπη Φακιδομυτη!!!

Πολύ ωραία ιδέα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ααααα βρηκα στολη.
Θα βαλω κουστουμακι,θα πιασω κοτσο,θα κανω και ενα φτημο αντιγραφο της μασκας
του τζιγκσο και θα ντυθω τζιγκσο.^^
Η ιδεα ηταν της ξαδερφης μου βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ντυθείτε όλοι φατμαγκιούλες και φατμαγκιούληδες.
Εγώ θα ντυθώ νταής και θα παίξουμε ξύλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
λέω να ντυθώ μητσοτάκης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
λέω να ντυθώ μητσοτάκης :D

ναχ,ντύσου Παπαγεωργόπουλος και θα σε συλλάβω. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
χαχαχα απίστευτο, αυτό σκεφτόμουν να ντυθώ αν δεν ντυθώ μητσοτάκης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
λέω να ντυθώ μητσοτάκης :D
:sly:
Εγώ θα φορέσω ένα πανί και θα ντυθώ πανίβλακας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
χαχαχα απίστευτο, αυτό σκεφτόμουν να ντυθώ αν δεν ντυθώ μητσοτάκης :P

Γιὰ νὰ ντυθῇς Παπαγεωργόπουλος, θέλεις ἀπὸ 2000€ καὶ πάνω γιὰ τὸ σύνολο. Τὰ διαθέτεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω έναν Χασοτάμπαση, εγώ θα είμαι η Α'ι'μπιγκέ xD

Δε μπα να θες.....

Ο Μπαλι Μπεη ακουσα στα κουσκουσαδικα πως ειναι γκευ στην πραγματικοτητα...

:/:
λέω να ντυθώ μητσοτάκης :D

:eek: Μη σε πετυχω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Γιὰ νὰ ντυθῇς Παπαγεωργόπουλος, θέλεις ἀπὸ 2000€ καὶ πάνω γιὰ τὸ σύνολο. Τὰ διαθέτεις;:P

τώρα μου έβαλες μια ωραία ιδέα: να ντυθώ "μαύρο ταμείο του κράτους" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν θέλω έναν Χασοτάμπαση, εγώ θα είμαι η Α'ι'μπιγκέ xD



Που να βρεις τώρα μουστακαλή :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ντυθείτε όλοι φατμαγκιούλες και φατμαγκιούληδες.
Εγώ θα ντυθώ νταής και θα παίξουμε ξύλο. :P

Σε παρακαλώ πολύ.
Να υπάρχει και κάποια διαβάθμιση. Πώς θα ξεχωρίζουμε;:redface:
"Αααααααααααααααααααααααααααααααααα. Η μνηστή του Φρανγκεστάιν."
Έτσι για να΄χουμε ποιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
τώρα μου έβαλες μια ωραία ιδέα: να ντυθώ "μαύρο ταμείο του κράτους" :P

πολύ καλή ιδέα...χαχαχα
Εγώ θα ντυθώ φπα όπως λέει και το fb :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε, πόσο ταιριάζει στον Έλληνα το Καρναβάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ρε, πόσο ταιριάζει στον Έλληνα το Καρναβάλι!

Αφού είμαστε το Καρναβάλι βρε!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
To ότι θα είχαμε και μία ολόκληρη εβδομάδα διακοπής μαθημάτων λόγο.....Απόκριας δεν το περίμενα!
Ό,τι λάχει αυτοί οι Βλάχοι τελικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
To ότι θα είχαμε και μία ολόκληρη εβδομάδα διακοπής μαθημάτων λόγο.....Απόκριας δεν το περίμενα!
Ό,τι λάχει αυτοί οι Βλάχοι τελικά:P

Ρε αχάριστα πλάσματα,αντί να λέτε και ευχαριστώ που σας άφησαν και free παραξενεύεστε; Εδώ εγώ παρακαλάω να μας πουν "την πέμπτη μπορείτε να έρθετε "ντυμμένοι":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Δεν παραπονέθηκα, ίσα ίσα είναι η πρώτη φορά που χάρηκα τόσο πολύ! Επιτέλους,πήραν και μια σωστή απόφαση! :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν παραπονέθηκα, ίσα ίσα είναι η πρώτη φορά που χάρηκα τόσο πολύ! Επιτέλους,πήραν και μια σωστή απόφαση! :P:)
Αυτό έλειπε να παραπονεθείς κι'όλας:P
Εσείς οι φοιτητές είστε τρομέρα τυχερά άτομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top