Απόκριες!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Τι θα ντυθείτε φέτος?
Γουάτ? Δεν ντύνεστε ποτέ???? Δε πειράζει, πείτε τι θα ντυνόσασταν, ενιγουέι:P:D:D

Που θα καρναβαλίσετε? :panwkatw:

Τι περιμένετε από τις φετινές απόκριες? :P





ψου1. εχω κατι πάρτυ που πρέπει να πάω και θέλω ιδέες.
ψου2. βαριέμαι ασυστόλως σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ψήνομαι με κάτι φίλους να βάλουμε μάσκες Slipknot :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωραίο θεματάκι δεδομένου ότι μου έσκασαν και μένα προσκλήσεις για πάρτυ (οεο!)

λοιπόν....
από τις αγαπημένες μου "στολές" που είναι και πάρα πολύ οικονομική είναι το κοράκι (the crow)
αυτό που θέλει είναι μαύρα ρούχα (αν υπάρχει και μαύρη δερμάτινη καπαρντίνα είναι ακόμα καλύτερα), μπόλικο ζελέ και πολύ καλό μακιγιάζ ;)


αυτό όμως που δεν κάνω ΠΟΤΕ τα τελευταία δέκα χρόνια είναι να βγω έξω για....τσικνοπέμπτη!!! έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δύο ενδεχόμενα παίζουν φέτος:

1) Aν οι πηγές μου είναι σωστές, θα ετοιμάζω την παρουσίαση της διπλωματικής! :(
(Μα καλά πόσο κανίβαλος μπορεί να είναι κάποιος για να σκεφτεί να βάλει παρουσιάσεις διπλωματικών εργασιών αμέεσως μετά τις απόκριες????):mad:

2) Αν είναι λάθος, μάλλον θα γιορτάζω το τέλος της διπλωματικής στην Πάτρα!!!:clapup:


Όσο για το τι θα ντυθώ....(μόνο αν γίνει δεύτερο ενδεχόμενο φυσικά).... ανάλογα τη στιγμή... ό,τι μου βγει!!!
(όλα εξαρτώνται από το πόσο νηφάλιος θα είμαι!!!):whistle:

Πέρισυ πάντως ήμουν χαβανέζος/α....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μήπως έκανα βλακεία που δεν πήρα καμια κελεμπία από το Κάιρο? νι ε? :P:P

εχω μαύρο δερμάτινο και λέω να ντυθώ ματριξ. Αλλά θα σκάσω μέσα σε σπίτι με το δερμάτινο γμτ.

Γκόου ον. Καλό αυτό με τις αυτοσχέδιες στολές. Εμπνευστείτε όλοι τώρα! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Πέρισυ πάντως ήμουν χαβανέζος/α....:whistle:

:hehe::hehe::hehe: στειλε φοτος, σε φανταζομαι τώρα και έχω λυθεί:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Εγω σκέφτομαι ή πιλότος μιας Viper ή Αρχαίος Έλληνας. Δε συνηθίζω να ντύνομαι τις απόκριες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Σιχαίνομαι τις απόκριες... Η πιο άθλια γιορτή του χρόνου (τι, δε θα βρισκόταν ένας @#$%^ να χαλάσει το κλίμα;:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχω χρόνια να ντυθώ. Η πιο περίεργη μεταμφίεση που είχα κάνει πάντως ήταν όταν είχα ντυθεί ευθυμη χήρα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
O'Zorgnax τρελο ReSpect βρε συ...:D :clapup: :P
Εγω φετος δυστυχως δεν θα κατεβω Ελλαδα κι εδω δεν το κοβω να ντυνομαι κατι...
Αν ημουν κατω μπορει να ντυνομουν το -all time classic- γυναικα, γυφτος σε στυλ Ταματακου, χαρος,προφυλακτικο ( ειχε ντυθει ενας φιλος μου.Βρηκε και κοστουμι ε!), ή μεθυσμενος που ειχα ντυθει περσυ.......οχι ακυρο...αυτο ηταν γεγονος...:whistle: :P
Η αλλιως και τιποτα να μην ντυνομουν δεν με πειραζε,αρκει που θα ημουν κατω...:redface: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φετος λεω να ντυθω Black Metaler
Θα βαλω μαυρο παντελονι, μαυρο T-shirt με καπια νεκροκεφαλη η πενταλφα, μαυρο μπουφαν η δερματινο η κατι τετιο. θα βαλω κατι δερματακια με καρφια (αμα βρω) θα κανω ψευτικο τατου, θα βαψω μαυρα τα νυχια μου, μαυρα τα μαλια μου, ασπρη την μουρη μου με καπιο χεδιο γυρο απο τα ματια (με μαυρο παντα, ισως μια πενταλφα η κατι τετιο) Θα βαλω οσο το δυνατων περισοτερα δαχτιλιδια, μαλιστα θα δανειστω ενα απο τον ξαδερφο μου, γοτθικο με σκαλισματα που καλυβει ολο το δαχτυλο, απο καθαρο ασιμη και χοιροποιητο. Επισης θα βαλω οσο το δυνατων περισοτερα κολιε και θα βαλω και καμια ζωνη με καρφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Πάτρα ΟΕΟ!!!!
Μαυροδάφνη ΟΕΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το γλεντι έχει αρχίσει!

Χιχιχιχιχι...Θα' μαι Πάτρα και στο καρναβάλι των μικρών αλλά και των μεγάλων!Θα τα πάρω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ με τη σειρά! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πού εισαι ρε Βικάκι??
άντε να σε βλέπουμε λίγο κι εδώ

εγώ δεν ξέρω αν θα ντυθώ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γυμνή θα πας; :confused: :redface: :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι θα έρθεις??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
γυμνή θα πας; :confused: :redface: :P :D

Εσυ τι θα ντυθείς παλτέ δε μας είπες... :) (Άντε μην αρχίζεις τα άκυρα πόστ κι εδω και κόβουμε και ράβουμε με οφ τόπικ πάλι. Κάνε και κανα ποστ εντος θέματος να σε χαρώ:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
πού εισαι ρε Βικάκι??
άντε να σε βλέπουμε λίγο κι εδώ

εγώ δεν ξέρω αν θα ντυθώ:hmm:

Πήρα άδεια και είμαι ΒΟΛΟ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν μας είπες τί θα ντυθείς ομως Βικάκι:hmm:

Μόνο όταν πας Βόλο μας θυμάσαι??:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στο μικρών θα είμαι φεγγάρι...Στο μεγάλο κάνω γκάλοπ...Που είναι οι πιο κούκλοι άντρες να πάω να γραφτώ :P Βασικά για το μεγάλων έχω 4 διαφορετικά γκρουπ να διαλέξω αλλά θα τσεκάρω πρώτα τα κριτήρια που έχω θέσει για τους άντρες στο καρναβάλι :P

Ε...όταν είμαι στην Πάτρα ή κοιμάμαι ή δουλεύω ή βγαίνω έξω...που χρόνος για νετ...Άσε που έχω να μαγειρέψω, να πλύνω, να σιδερώσω...Έχω γίνει καλή νοικοκυρά 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top