Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γένια 2-3 ημερών =must στον άνδρα!!!!!!!!
2-3 ημερών!!! Σουπερ σεχε
σε μερικούς άντρες είναι ωραίο το αξύριστο των 2-3 ημερών
αχ αυτό πολύπολύ και κάτι παραπάνω από πολύ :redface:

Το οποίο λουκ συνοδεύεται συνήθως από "γκρίνια" ότι τσιμπάει. Άμα σας αρέσει, μην είστε παραπονιαρόγατες μετά όμως, ναι; :P

Πάντως μπορώ να σας επιβεβαιώσω. Συνήθως κι εγώ αυτό το πράγμα ακούω "άσε τα 2-3 μέρες", αλλά παράλληλα αυτό συνοδεύεται συνήθως από κοκκινίλες στο λαιμό της εκάστοτε κοπέλας -- και με συνεπακόλουθα σχόλια για το πώς θα βγουν μετά έξω. :hehe:

It's official, άκρη δεν βγάζω με σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το οποίο λουκ συνοδεύεται συνήθως από "γκρίνια" ότι τσιμπάει. Άμα σας αρέσει, μην είστε παραπονιαρόγατες μετά όμως, ναι; :P

Πάντως μπορώ να σας επιβεβαιώσω. Συνήθως κι εγώ αυτό το πράγμα ακούω "άσε τα 2-3 μέρες", αλλά παράλληλα αυτό συνοδεύεται συνήθως από κοκκινίλες στο λαιμό της εκάστοτε κοπέλας -- και με συνεπακόλουθα σχόλια για το πώς θα βγουν μετά έξω. :hehe:

It's official, άκρη δεν βγάζω με σας. :P

Ζωρζ!!!! Shame on you!!! Τί απροκάλυπτο τσουβάλιασμα είν' αυτό????
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το οποίο λουκ συνοδεύεται συνήθως από "γκρίνια" ότι τσιμπάει. Άμα σας αρέσει, μην είστε παραπονιαρόγατες μετά όμως, ναι; :P

Πάντως μπορώ να σας επιβεβαιώσω. Συνήθως κι εγώ αυτό το πράγμα ακούω "άσε τα 2-3 μέρες", αλλά παράλληλα αυτό συνοδεύεται συνήθως από κοκκινίλες στο λαιμό της εκάστοτε κοπέλας -- και με συνεπακόλουθα σχόλια για το πώς θα βγουν μετά έξω. :hehe:

It's official, άκρη δεν βγάζω με σας. :P

Ζωρζ!!!! Shame on you!!! Τί απροκάλυπτο τσουβάλιασμα είν' αυτό????
:P
Βασικά αυτός καλά λέει, εμείς το έχουμε το γενικότερο πρόβλημα στον εγκέφαλο (να το θέσω έτσι ωμά).
Κύριε Γιώργο μας, αν τον ήθελα τον άλλον για μόστρα να καμαρώνω τα γένια του και το σεξαπίλ που αυτά του δίνουν θα τον είχα σε φωτογραφία. Προφανώς κάποιες μας ξετρελαίνει ως αίσθηση και το να έχουμε 5-6 κοκκινίλες από κάτι τέτοιο προσωπικά μόνο γλυκό θα το έβλεπα. Και αν οι κοκκινίλες ήταν και τόσο έντονες λογικά η όλη κατάσταση δεν θα σε έκανε να θες να βγεις αλλά να μείνεις για την συνέχεια.
λέωεγώτώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προφανώς κάποιες μας ξετρελαίνει ως αίσθηση και το να έχουμε 5-6 κοκκινίλες από κάτι τέτοιο προσωπικά μόνο γλυκό θα το έβλεπα. Και αν οι κοκκινίλες ήταν και τόσο έντονες λογικά η όλη κατάσταση δεν θα σε έκανε να θες να βγεις αλλά να μείνεις για την συνέχεια.
λέωεγώτώρα
Προφανέστατα. Αυτό ήθελα να πω. ;) Η απάντηση στο μήνυμά μου είναι ... αφού δεν μπορείς που δεν μπορείς να βγει έξω με τέτοιες κοκκινίλες, μείνε μέσα για το sequel.

Και συνήθως εκεί καταλήγει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Τώρα έχω ξεχάσει τι σημαίνει ξυράφι.Μάλλον πρέπει να τα κουρέψω κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Τα γενια στον αντρα δινουν τη μιση γοητεια.
Την αλλη μιση κατι υπολοιπα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Αρ'έσουν στις γυναίκες τα γένια;

Οχι.
Κοκκινιζουν τα μαγουλακια μετα απο πολλα φιλακια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Οχι.
Κοκκινιζουν τα μαγουλακια μετα απο πολλα φιλακια :redface:

True αλλά σιγάαα μωρέ :P
Το φρεσκοξυρισμένο δεν μ'αρέσει. Το ωραίο είναι όταν περνάνε τόσες μέρες ώστε να υπάρχουν λίγα αλλά να μην τσιμπάνε και τόσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Οχι.
Κοκκινιζουν τα μαγουλακια μετα απο πολλα φιλακια :redface:

Έχεις δίκιο ως προς αυτό. Δεν διαφωνώ. Πολύ σωστή παρατήρηση! Ωστόσο, έχω να πω ότι λίγο γενάκι προσδίδει αρρενοπώτητα στον άνδρα. Όχι, βέβαια, να είναι και σαν γορίλας, γιατί τότε αποτελεί φοβικό και όχι ερωτικό ερέθισμα. Anyway! Όπως πολλάκις έχω διακηρύξει, η ψυχή είναι που μετράει κι όχι το φαίνεσθαι.

Φιλικά,
Λυσιστράτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Τα γένια 2-3 ημερών τσιμπάνε αρκετά μπορώ να πω. Γι' αυτό προτιμάμε από βδομάδα και πάνω!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τα γένια 2-3 ημερών τσιμπάνε αρκετά μπορώ να πω. Γι' αυτό προτιμάμε από βδομάδα και πάνω!!:clapup::clapup:

Θες κάτι σε Τζιμάρα, δηλαδή;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Θες κάτι σε Τζιμάρα, δηλαδή;:P

Δεν θέλω κάτι συγκεκριμένο. Τα κοντά όμως τσιμπάνε και αυτό πονάει, εμένα τουλάχιστον. Θέλω να μην τσιμπάνε, κι αυτό νομίζω, γύρω στις 5-6 μέρες γίνεται. Μιας βδομάδας λοιπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου αρέσουν τα γένια σε άντρα, δίνουν άλλο αέρα ρε παιδί μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου αρέσουν τα γένια σε άντρα, δίνουν άλλο αέρα ρε παιδί μου :redface:

καπως ετσι :hmm:
προσεξε πως σε κοιταζει, εχει αρχισει να μισοκλεινει καιι το αριστερο ματι :worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
γένια είπα ρε, όχι νεκρομούστακο :sick:

Βρήκες άτομο να βάλεις πάντως :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
γένια είπα ρε, όχι νεκρομούστακο :sick:

Βρήκες άτομο να βάλεις πάντως :S

μπαααααααααααα δεν καταλαβα, ρατσιστρια ρατσιστρια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
εσύ Ντάφι έχεις μοντελική φάτσα και αγαλματένιο κορμί να φανταστώ μουχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εσύ Ντάφι έχεις μοντελική φάτσα και αγαλματένιο κορμί να φανταστώ μουχαχα
τωρα δεσαμε, λειπει ο μαρτης απο την σαρακοστη, δεν λειπει :hehe:

οπως και να ειμαι τριντεντ, εισαι το τελευταιο ατομο που θα επρεπε να σε απασχολει, πιστεψε με ;)
βολεψου με τιποτα.....ρεμπεσκεδες και αλλους αυτης της κατηγοριας και ηλικιας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
όλο μαζί είναι, εμμα_τριντεντ οκ?

μάλλον το... "κοφτερό" μυαλό σου :P δε σου επιτρέπει να σκεφτείς πως εμένα προσωπικά δε θα με απασχολούσε ποτέ ένα άτομο του δικού σου επιπέδου. Επομένως η παρατήρηση εκτός από ανούσια είναι και άχρηστη. Άσε ρε πλάζζζμα το κόσμο ήσυχο, σε ενοχλεί και η εμφάνιση τώρα έλεοοζζζ

ποτέ δε μ'άρεσε αυτό το καρτούν :P

οντοπικ: ΓΕΝΙΑ :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εμένα προσωπικά δε θα με απασχολούσε ποτέ ένα άτομο του δικού σου επιπέδου.
με κανεις αφανταστα ευτυχισμενο που το ομολογεις, εστω και μετα το.....φτυσιμο!
και βεβαια εσενα προσωπικα δεν......
η ηλεκτρονικη περσονα σου αναρωτηθηκε :whistle:
αντε περαστικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top