Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.
Αχχ, είτε αξύριστος, είτε ξυρισμένος, αν ο άλλος είναι μανάρι, ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑΡΙ. :D

όντως και όπως λέει μια παροιμία:τα μούσια δεν κάνουν τον παπά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
αξυριστος αξυριστος αξυριστος!!! ειναι αλλη φαση το πραγμα...βγαζει μια απιστευτη γοητεια...γενικα απεχθανομαι τους τυπους που καλλωπιζονται και ξυριζοναται πιο πολυ και απο εμας :) αρα λοιπον ψηφιζω ναυαγος κατασταση οπως ειπε και μια φιλη πιο πριν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,623 μηνύματα.
αξυριστος αξυριστος αξυριστος!!! ειναι αλλη φαση το πραγμα...βγαζει μια απιστευτη γοητεια...γενικα απεχθανομαι τους τυπους που καλλωπιζονται και ξυριζοναται πιο πολυ και απο εμας :) αρα λοιπον ψηφιζω ναυαγος κατασταση οπως ειπε και μια φιλη πιο πριν :)

2 λεπτά είναι το ξύρισμα, από την εμπειρία μου οι κοπέλες καλλωπίζονται πιο πολύ από εμάς!
Μάλιστα ο "ναυαγός" μπορεί να ασχολείτε πολύ περισσότερο από ότι κάποιος που ξυρίζεται καθημερινά. Λούσιμο, χτένισμα, λαδάκια, θέλουν όλα την ώρα τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.
αξυριστος αξυριστος αξυριστος!!! ειναι αλλη φαση το πραγμα...βγαζει μια απιστευτη γοητεια...γενικα απεχθανομαι τους τυπους που καλλωπιζονται και ξυριζοναται πιο πολυ και απο εμας :) αρα λοιπον ψηφιζω ναυαγος κατασταση οπως ειπε και μια φιλη πιο πριν :)
Αυτό μου θυμίζει τους άντρες που ισχυρίζονται ότι προτιμούν τις γυναίκες χωρίς μακιγιάζ, ενώ δεν αντιλαμβάνονται ότι το "άβαφο" λουκ παίρνει περισσότερο χρόνο από το φτιασίδωμα που βγάζει μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,011 μηνύματα.
λαδάκια; σιγά μη βάζουμε και baby oil
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αυτό μου θυμίζει τους άντρες που ισχυρίζονται ότι προτιμούν τις γυναίκες χωρίς μακιγιάζ, ενώ δεν αντιλαμβάνονται ότι το "άβαφο" λουκ παίρνει περισσότερο χρόνο από το φτιασίδωμα που βγάζει μάτι.
οταν οι αντρες λενε αβαφες εννοουν αβαφες χωρις μακιγιαζ και οχι το ατιμελητο λουκ που με βαψιμο προσπαθει απεγνωσμενα να φαινεται φυσικο....και πως γινεται αυτο το αβαφες που εννοουν οι αντρες και οχι το ατημελητο που εννοεις εσυ να παιρνει περισσοτερο χρονο απ το φτιασιδωμα που βγαζει ματι??:eek:

λαδάκια; σιγά μη βάζουμε και baby oil
εχεις μουσια ετσι?? 1ον μπραβο σου:clapup: και 2ον για πες μας τοσο περιποιηση θελει πια??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
αξυριστος αξυριστος αξυριστος!!! ειναι αλλη φαση το πραγμα...βγαζει μια απιστευτη γοητεια...γενικα απεχθανομαι τους τυπους που καλλωπιζονται και ξυριζοναται πιο πολυ και απο εμας :) αρα λοιπον ψηφιζω ναυαγος κατασταση οπως ειπε και μια φιλη πιο πριν :)

Θα συμφωνήσω μαζί σου και νόμιζα ότι μόνο εμένα μου αρέσουν έτσι:redface:.Αυτή η γοητεία θα μας φάει:redface:αχχχχχχχχχ...χαχαχαχα:P
Γενικά στους άντρες προτιμώ το μουσάκι και δεν τους θέλω ξυρισμένους:worry:.Ειδικά αν δω φρεσκοξυρισμένους τα νευράκια μου...χαχαχαχαχα:redface:
Στον μπαμπά μου έχω πει να μην ξυρίζεται γιατί του πάει το μουσάκι και η μαμά επιμένει να ξυρίζεται τι να πεις.Γυναίκες:P :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου και νόμιζα ότι μόνο εμένα μου αρέσουν έτσι:redface:.Αυτή η γοητεία θα μας φάει:redface:αχχχχχχχχχ...χαχαχαχα:P
Γενικά στους άντρες προτιμώ το μουσάκι και δεν τους θέλω ξυρισμένους:worry:.Ειδικά αν δω φρεσκοξυρισμένους τα νευράκια μου...χαχαχαχαχα:redface:
Στον μπαμπά μου έχω πει να μην ξυρίζεται γιατί του πάει το μουσάκι και η μαμά επιμένει να ξυρίζεται τι να πεις.Γυναίκες:P :worry:
αχαχαχ..αστα να πανε...:) και μενα η μανα μου στα αδερφια μου λεει να ξυριζονται και με τρελαινει...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αχαχαχ..αστα να πανε...:) και μενα η μανα μου στα αδερφια μου λεει να ξυριζονται και με τρελαινει...:confused:

Έχει καμία συγγένεια με τη δικιά μου; Μια βδομάδα να περάσει με πρήζει :P

Όσο για την περιποίηση που λέτε, εγώ έχω αφήσει γένια μέχρι 1,5 μήνα τα οποία ήταν πάρα πολλά και με ζεσταιναν αλλά από περιποίηση το μόνο που έκανα ήταν λίγο trimming για τις τρίχες που πετάνε και καθημερινό πλύσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Έχει καμία συγγένεια με τη δικιά μου; Μια βδομάδα να περάσει με πρήζει :P

Όσο για την περιποίηση που λέτε, εγώ έχω αφήσει γένια μέχρι 1,5 μήνα τα οποία ήταν πάρα πολλά και με ζεσταιναν αλλά από περιποίηση το μόνο που έκανα ήταν λίγο trimming για τις τρίχες που πετάνε και καθημερινό πλύσιμο.
δε ξερω ρε συ ...λες ? ;) εε σιγα λοιπον...οχι που μας λεει ο αλλος λαδακια και μ@λ@κιες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε ξερω ρε συ ...λες ? ;) εε σιγα λοιπον...οχι που μας λεει ο αλλος λαδακια και μ@λ@κιες...:P

Ναι μωρέ σιγά, οι περισσότεροι τα αφήνουμε μέχρι κανα 10ήμερο που δεν θέλει και ιδιαίτερη περιποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Έχει καμία συγγένεια με τη δικιά μου; Μια βδομάδα να περάσει με πρήζει :P

Όσο για την περιποίηση που λέτε, εγώ έχω αφήσει γένια μέχρι 1,5 μήνα τα οποία ήταν πάρα πολλά και με ζεσταιναν αλλά από περιποίηση το μόνο που έκανα ήταν λίγο trimming για τις τρίχες που πετάνε και καθημερινό πλύσιμο.
εγω τα ειχα αφησει 5 μηνες
φωναζε η μανα μου ξυρισου
τιποτα εγω τα αφηνα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
5 μήνες αξύριστος πείθεις άνετα για αρχιμανδρίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
5 μήνες αξύριστος πείθεις άνετα για αρχιμανδρίτης
αυτος ηταν ο λογος που ξυριστηκα
ενα παιδακι με φωναξε παπα :hehe::hehe::hehe::hehe:
ετσι πηγα ξυριστηκα

κ να φανταστεις δεν ηταν κ πολυ μεγαλα
ναυαγος style ηταν
απλα περιποιημενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,623 μηνύματα.
Επείδη είχα παλαιότερα γενίαδα 2 χρόνων (2 χρόνια που δεν τα κούρεψα καν) ακούστε με που σας λέω. Στις 10 μέρες και στους 3-4 μήνες δεν προλαβένει να χρειαστεί κάποια περιποίηση, αργότερα όμως αρχίζει να ξηρένετε το δέρμα, να αδυνατεί η τρίχα και συγχρόνος να γίνετε πιο άσχημη η αίσθηση της. Όσο ξηρένετε το δέρμα, τόσο περισσότερο πονάει, όποτε αναγκαστικά πρέπει κάτι να κάνεις για να το αντιμετωπίσεις. Η λύση είναι στο ελαιόλαδο, στο jojoba oil και στην μπύρα(όχι ως πόσημη).
Και όταν έχεις πραγματικά μακρία γενίαδα (και όχι αξύριστο μερικών εβδομάδων) και λούσιμο θέλει, και conditioner, και πιστολάκι (διαφορετικά ξηρένετε το δέρμα) και χτένισμα. Όπως έχει πεί και ο Jack Passion: "There is a lot more to it than just not shaving"

Το αν κάποιος ασχολείτε περισσότερο από της γυναίκες δεν έχει να κάνει με το αν είναι ξυρισμένος ή όχι, με το ποία είναι η στάση του γενικότερα κρίνετε αυτο το πράγμα. Μετροσέξουαλ και ρετροσέξουαλ υπάρχουν και με γενιάδες και ξυρισμένοι και με μακρύα μαλλία και με ξυρισμένα κεφάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,954 μηνύματα.
ΕξΑρτΑται η μουρη του αλλου. Σε Αλλους πανε σε αλλους οχι!

Επείδη είχα παλαιότερα γενίαδα 2 χρόνων (2 χρόνια που δεν τα κούρεψα καν) ακούστε με που σας λέω. Στις 10 μέρες και στους 3-4 μήνες δεν προλαβένει να χρειαστεί κάποια περιποίηση, αργότερα όμως αρχίζει να ξηρένετε το δέρμα, να αδυνατεί η τρίχα και συγχρόνος να γίνετε πιο άσχημη η αίσθηση της. Όσο ξηρένετε το δέρμα, τόσο περισσότερο πονάει, όποτε αναγκαστικά πρέπει κάτι να κάνεις για να το αντιμετωπίσεις. Η λύση είναι στο ελαιόλαδο, στο jojoba oil και στην μπύρα(όχι ως πόσημη).
Και όταν έχεις πραγματικά μακρία γενίαδα (και όχι αξύριστο μερικών εβδομάδων) και λούσιμο θέλει, και conditioner, και πιστολάκι (διαφορετικά ξηρένετε το δέρμα) και χτένισμα. Όπως έχει πεί και ο Jack Passion: "There is a lot more to it than just not shaving"

Το αν κάποιος ασχολείτε περισσότερο από της γυναίκες δεν έχει να κάνει με το αν είναι ξυρισμένος ή όχι, με το ποία είναι η στάση του γενικότερα κρίνετε αυτο το πράγμα. Μετροσέξουαλ και ρετροσέξουαλ υπάρχουν και με γενιάδες και ξυρισμένοι και με μακρύα μαλλία και με ξυρισμένα κεφάλια.
Οου! Ρε συ τοσο πολυ γενια;; Αμα ημανε μικρη ξες τι θα σου εκανα; Θα στα τραβαγα. Οταν ημανε πολυ μικρο οπου εβλεπα τυπο με γενια τον ηξερα η οχι πηγαινα και του τα τραβουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
το φρεσκοξυρισμένο είναι το πιο ωραίο...αλλά όταν είναι ''σχηματισμένα'' είναι..........άλλο πράγμαααα!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επείδη είχα παλαιότερα γενίαδα 2 χρόνων (2 χρόνια που δεν τα κούρεψα καν) ακούστε με που σας λέω. Στις 10 μέρες και στους 3-4 μήνες δεν προλαβένει να χρειαστεί κάποια περιποίηση, αργότερα όμως αρχίζει να ξηρένετε το δέρμα, να αδυνατεί η τρίχα και συγχρόνος να γίνετε πιο άσχημη η αίσθηση της. Όσο ξηρένετε το δέρμα, τόσο περισσότερο πονάει, όποτε αναγκαστικά πρέπει κάτι να κάνεις για να το αντιμετωπίσεις. Η λύση είναι στο ελαιόλαδο, στο jojoba oil και στην μπύρα(όχι ως πόσημη).
Και όταν έχεις πραγματικά μακρία γενίαδα (και όχι αξύριστο μερικών εβδομάδων) και λούσιμο θέλει, και conditioner, και πιστολάκι (διαφορετικά ξηρένετε το δέρμα) και χτένισμα. Όπως έχει πεί και ο Jack Passion: "There is a lot more to it than just not shaving"

Το αν κάποιος ασχολείτε περισσότερο από της γυναίκες δεν έχει να κάνει με το αν είναι ξυρισμένος ή όχι, με το ποία είναι η στάση του γενικότερα κρίνετε αυτο το πράγμα. Μετροσέξουαλ και ρετροσέξουαλ υπάρχουν και με γενιάδες και ξυρισμένοι και με μακρύα μαλλία και με ξυρισμένα κεφάλια.

Πλάκα κάνεις έτσι; 2 χρόνια;;; Εδώ στον 1 μήνα είμαι σαν τον χοντρό από το hangover :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,280 μηνύματα.
Τα γενια ειναι η μεγαλυτερη βλακεια, καθεσαι και ξυνεις το προσωπο σου ολη μερα σαν παπαρας. Και ποτε δν θα αφηνα γενια ακομα και να μου το ζηταγε κοπελα...

Μονο στην Ελλαδα υπαρχει αυτο το αξυριστο-ατημελητο λουκ. Σε ολη την υπολοιπη Ευρωπη κυριαρχει το ξυρισμενο λουκ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Σε μερικούς σας πάνε-λίγα όμως, μην το παρακάνετε-σε άλλους πάλι καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top