Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις έτσι; 2 χρόνια;;; Εδώ στον 1 μήνα είμαι σαν τον χοντρό από το hangover :P

Ε, στα δύο χρόνια αρχίζεις να πλησιάζεις τον galdalf, παίζεις σε άλλο legue!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα γενια ειναι η μεγαλυτερη βλακεια, καθεσαι και ξυνεις το προσωπο σου ολη μερα σαν παπαρας. Και ποτε δν θα αφηνα γενια ακομα και να μου το ζηταγε κοπελα...

Μονο στην Ελλαδα υπαρχει αυτο το αξυριστο-ατημελητο λουκ. Σε ολη την υπολοιπη Ευρωπη κυριαρχει το ξυρισμενο λουκ :whistle:
Σπανός ε; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.



και μετα σε λεει για ξυρισματα καθαρα προσωπα και μαλακιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Συνήθως τα γένια μου μοιάζουν κάπως έτσι και σε μέγεθος και σε "σχέδιο" :

Την τελευταία εβδομάδα τα άφησα να μεγαλώσουν αρκετά και δοκίμασα ένα νέο "σχέδιο"....είναι ακριβώς ίδια με του κυρίου παρακάτω και στο μέγεθος και στο "σχεδιο":
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Συνήθως τα γένια μου μοιάζουν κάπως έτσι και σε μέγεθος και σε "σχέδιο" :

Την τελευταία εβδομάδα τα άφησα να μεγαλώσουν αρκετά και δοκίμασα ένα νέο "σχέδιο"....είναι ακριβώς ίδια με του κυρίου παρακάτω και στο μέγεθος και στο "σχεδιο":
Αγαπημένα.. :) Ειδικά το πρώτο σχέδιο.. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνήθως τα γένια μου μοιάζουν κάπως έτσι και σε μέγεθος και σε "σχέδιο" :

Την τελευταία εβδομάδα τα άφησα να μεγαλώσουν αρκετά και δοκίμασα ένα νέο "σχέδιο"....είναι ακριβώς ίδια με του κυρίου παρακάτω και στο μέγεθος και στο "σχεδιο":
Το πρώτο το έκανα για αρκετό καιρό, αλλά δε λέει γιατί κάθε 4-5 μέρες θέλει ξύρισμα πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Το πρώτο το έκανα για αρκετό καιρό, αλλά δε λέει γιατί κάθε 4-5 μέρες θέλει ξύρισμα πάλι.
Θέλει περιποίηση, δε λέω.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
εγω εχω γενια 3 ημερων μετα απο 2 βδομαδες αξυριστος
γενιαception
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Οποιος δν θελει να αφηνει μουσι πρεπει αν ειναι σπανος? ρε που μπλεξαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα..

Νεοφερμένος

Η Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ναι ναι μας αρέσει αλλά δεν πάει σε όλους!Ειδικά τώρα που όλοι το αφήνουν πολύ μακρύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τα αφησα πρωτη φορα 2 βδομαδες και ειδα οτι τελικα εχω λιγα :P. Max μια βδομαδα τα κρατουσα οποτε δεν φαινοταν οτι ειχα. Πλεον κομπλε, θα περιμενω κανα εξαμηνο να βγουνε μερικες ακομα και θα αρχισω τα σχεδιακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εξαρταται..το ατομο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xontrogato

Νεοφερμένος

Η μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τα τελευταια χρονια εχει επικρατησει η μοδα του μουσιου...θα πω κ γω το παραπονο μου!!!!οι περισσοτεροι αντρες αφηνουν γενια με την προοπτικη οτι τους παει.ολες μου οι φιλες ξετρελαινονται για μουσατους.κ μας ,εστω και μειονοτητα, που μας αρεσουν οι ξυρισμενοι τι θα γινουμε, θα ξενιτευτουμε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τα αφησα πρωτη φορα 2 βδομαδες και ειδα οτι τελικα εχω λιγα :P. Max μια βδομαδα τα κρατουσα οποτε δεν φαινοταν οτι ειχα. Πλεον κομπλε, θα περιμενω κανα εξαμηνο να βγουνε μερικες ακομα και θα αρχισω τα σχεδιακια

Παραείσαι ξανθός.:)

τα τελευταια χρονια εχει επικρατησει η μοδα του μουσιου...θα πω κ γω το παραπονο μου!!!!οι περισσοτεροι αντρες αφηνουν γενια με την προοπτικη οτι τους παει.ολες μου οι φιλες ξετρελαινονται για μουσατους.κ μας ,εστω και μειονοτητα, που μας αρεσουν οι ξυρισμενοι τι θα γινουμε, θα ξενιτευτουμε??????

Yπάρχουν ωραιότατα γυμνάσια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αξυριστοι for ever <3
Οχι βεβαια και να κρεμεται το μουσι,αλλα το γενακι ειναι τρελα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Βλέπω παντως κάποιους εντελώς καραφλούς με δέκα κιλά μούσι!!! Αφού αναρωτιέμαι ...φύσηξε αέρας και το αναποδογύρισε?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέπω παντως κάποιους εντελώς καραφλούς με δέκα κιλά μούσι!!! Αφού αναρωτιέμαι ...φύσηξε αέρας και το αναποδογύρισε?? :P

:laugh: :laugh: :laugh:

On: Ανάλογα. Σε κάποιους πηγαίνει καλύτερα το μούσι, ενώ σε άλλους όχι. Σε μερικούς πάλι δεν υπάρχει τέτοιο "θέμα". :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Aξύριστοι άντρες δαγκωτό! Όσο να πείς προσθέτει μια γοητεία!:redface:
Όχι με μούσι αλλά αξύριστοι!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τα γένια είναι έρωτας. Σε μερικούς πηγαίνουν περισσότερο σε άλλους λιγότερο, αλλά δεν παύει να είναι έρωτας. Πιο εύκολα και γρηγορα σου τραβάει την προσοχή κάποιος με γένια παρά κάποιος αξύροστος. Βέβαια να μην είναι και χρόνων τα γένια, ντάξει. Δεν θα πας και για παπάς. Για ένα ανεξήγητο λόγο ή μάλλον για πολλούς ανεξήγητους λόγους, τα γένια -με μετρό πάντα- είναι άκρως ερωτεύσιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κορίτσια μάθετε ένα μυστικό τώρα: Αυτά που λέτε όλες γένια τριών ημερών είναι στην πραγματικότητα 10+ :whistle:

Εκτός κι αν είναι ο άλλος από αυτούς που έχουν 1.000 τρίχες σε 1 τετρ. εκατοστό και με μία μέρα είναι μαύρη η μούρη του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top