Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,886 μηνύματα.
Α ρε Δια, πού βρίσκεις τις εικόνες αυτές; Μ' αρέσει που σε κάθε post και στο πιο δύσκολο θέμα συζήτησης, έχεις και μια εικόνα έτοιμη...χαχαχαχα :P

να είσαι καλά μαν! γελάσαμε πρωί πρωί...:P

Ηägring, θα ξυριστώ όπως υποδεικνύει ο Δίας και θα σου στείλω picula να με αξιολογήσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε ναταλάκι, τουλάχιστον να το λέτε τι θέλετε από τα 2. :P Να ξέρουμε πότε μας πάει ή όχι. :redface::P

Το θέμα είναι να κάνετε ό,τι αρέσει σε εσάς περισσότερο. Η δκιά μας γνώμη (τουλάχιστον πάνω σε αυτό το "δίλημμα" :P) έρχεται δεύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εννοειται πιστευω πως εξαρταται απο το τι παει στον καθενα. Σε αλλους πανε τα γενια σε αλλους οχι τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Παντως τα τελευταια χρονια στην Ελλαδα εχουν γινει μοδα τα γενια, ειδικα στις ηλικιες 20-38. Σχεδον παντου βλεπεις αξυριστους σε αντιθεση με πχ 15 χρονια πριν. Το θεμα ειναι οτι σε μερικους δεν πανε καθολου και δεν το καταλαβανουν. Περισσοτερο με ταλιμπαν μοιαζουν παρα στυλατοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οτι ειναι μοδα βλαπτει,,σαν προβατα πανε

ας κανει ο καθενας οτι του παει και τον βολευει..δεν ειναι ολοι το ιδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παντως τα τελευταια χρονια στην Ελλαδα εχουν γινει μοδα τα γενια, ειδικα στις ηλικιες 20-38. Σχεδον παντου βλεπεις αξυριστους σε αντιθεση με πχ 15 χρονια πριν. Το θεμα ειναι οτι σε μερικους δεν πανε καθολου και δεν το καταλαβανουν. Περισσοτερο με ταλιμπαν μοιαζουν παρα στυλατοι.
Σε κάποιους όμως πάνε πολύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To trim or not to trim?

Ιδού η απορία :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Που σημαίνει σε απλά ελληνικά άκη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
τι λέτε, να τα αφήσω όπως τα έχω στη φωτογραφία;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
τι λέτε, να τα αφήσω όπως τα έχω στη φωτογραφία;
:P

Φλωρέ. Πιο πολλά θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
τι λέτε, να τα αφήσω όπως τα έχω στη φωτογραφία;
:P
εμεις οι αντρες πρεπει να εχουμε γενια 3 βδομαδων :P
εγω τοσο τα αφηνω
η και παραπανω καποιες φορες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αν δεν σας πηγαίνουν όμως μπορεί να δίνετε κι άλλες εντυπώσεις από αυτές που πχ θα θέλατε πχ του σέξυ άντρα.
Άντρας που δεν του πάνε στην όλη του ιδιοσυγκρασία μπορεί να φανεί ως τεμπέλης, βρόμικος, απελπισμένος, ανόητος κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναυαγος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
εμεις οι αντρες πρεπει να εχουμε γενια 3 βδομαδων :P
εγω τοσο τα αφηνω
η και παραπανω καποιες φορες :P


Εγώ τα αφήνω ένα μήνα τα ξυρίζω με την μηχανή και ξανά πάλι ένα μήνα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ τα αφήνω ένα μήνα τα ξυρίζω με την μηχανή και ξανά πάλι ένα μήνα. :clapup:
Θα μοιάζεις ολίγον με παπά. Λιγάκι μόνο. Άνετα μπορείς να ντυθείς και παπάς για απόκριες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και μιας και μιλάμε για μπόλικες τρίχες στην περιοχή του προσώπου μένα μαρέσει πολύ ένας με μουστάκι.
Πως το παθα κι αυτό δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τα γένια είναι μόδα αυτήν την εποχή γιατί λανσάρεται το στυλάκι Leonidas! OUG OUG!

Γενικότερα είναι και θέμα πόσο αντέχεις να τα περιποιείσαι. Προσωπικά νοσταλγώ τις εποχές που μπορούσα να φάω παιδάκια σκουπίζοντας τη μούρη μου και όχι να κάνω γενική στα καπάκια. Είναι λίγο βάσανο, αλλά εντάξει άμα τα έχεις χρόνια συμβιβάζεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τα γένια είναι μόδα αυτήν την εποχή γιατί λανσάρεται το στυλάκι Leonidas! OUG OUG!

Γενικότερα είναι και θέμα πόσο αντέχεις να τα περιποιείσαι. Προσωπικά νοσταλγώ τις εποχές που μπορούσα να φάω παιδάκια σκουπίζοντας τη μούρη μου και όχι να κάνω γενική στα καπάκια. Είναι λίγο βάσανο, αλλά εντάξει άμα τα έχεις χρόνια συμβιβάζεσαι!

παιδάκια?:P μάλλον παϊδάκια θες να πεις...:D

Πάντως τα γένια γενικά είναι πολύ ωραία...Δίνουν ένα άλλο στυλ στους άντρες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όχι σε όλους όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top