Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Αν και μεγαλώνει ηλικιακά κάποιον, είναι άκρως γοητευτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Στους περισσότερους πηγαίνουν τα μούσια νομίζω. Τουλάχιστον σε όσους έχω γνωρίσει.
Προσωπικά, μ' αρέσει να είναι κάπως περίεργα σχηματισμένα, να μην τα αφήνει απλώς όλα να μακραίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κι εγω δε ξυριζω το μουσι μου συχνα γιατι νιωθω καπως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Κι εγω δε ξυριζω το μουσι μου συχνα γιατι νιωθω καπως!

Τι εννοείς νιώθεις κάπως; Το μόνο που θες είναι να σε θαυμάζουν οι λυσσασμένες που έχουν καιρό να πάνε με άντρα. Κουτσά στραβά να καταφέρουν να σε πλησιάσουν και μετά να γίνει παιχνίδι. Επειδή αρέσουν τα γένια αυτό δεν πάει να πει πως θα πρέπει να μην ξυρίζεστε. Προσωπικά αυτό που το αφήνετε και γίνεται σαν θάμνος εμένα δεν μου αρέσει καθόλου. Βασικά μαρέσει ντάξει, αλλά όχι και τόσο πολύ. Εκτός και αν τα γένια είναι καστανοπορτοκαλιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Noμίζω ότι όσοι άντρες έχουν αραιή τρίχα, δεν τους πάνε τα γένια. Είναι σαν μαδημένη φαλάκρα. :P Επίσης η τρίχα προκαλεί λιγάκι φαγούρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Noμίζω ότι όσοι άντρες έχουν αραιή τρίχα, δεν τους πάνε τα γένια. Είναι σαν μαδημένη φαλάκρα. :P Επίσης η τρίχα προκαλεί λιγάκι φαγούρα.

Συμφωνώ!
Ή ολα ή τιποτα :P Αν και εγω προτιμώ το τελευταίο. Δηλαδη δεν μ'αρεσουν τα γενια αλλα μαλλον ειμαι εξαίρεση, καλα κρατά η μόδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ειναι ωραιο να εχουν γενια :redface:
δεν μου αρεσει τοσο η ενδιαμεση κατασταση ''εχω κ δεν εχω''

(αν κ μου αρεσει ο συγκεκριμενοσ :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Έχω γένια, σου κάνω; :P
(τουλάχιστον έπεσε η χυλόπιτα από τη Βάσια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ειναι ωραιο να εχουν γενια :redface:
δεν μου αρεσει τοσο η ενδιαμεση κατασταση ''εχω κ δεν εχω''

(αν κ μου αρεσει ο συγκεκριμενοσ :hehe:)

Το πρωτο δεν μου αρεσει καθολου. Δεν ειναι ωραιο :confused:
Το δευτερο ετσι κι ετσι, αν και οντως το καθολου ή το μεχρι 2-3 ημερων (αυτο ψηφισα) μουσακι ειναι το ιδανικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ειναι ωραιο να εχουν γενια :redface:
δεν μου αρεσει τοσο η ενδιαμεση κατασταση ''εχω κ δεν εχω''

(αν κ μου αρεσει ο συγκεκριμενοσ :hehe:)
εγώ πεθαίνω λιγάκι για ενδιάμεση κατάσταση :redface:
Έχω γένια, σου κάνω; :P
(τουλάχιστον έπεσε η χυλόπιτα από τη Βάσια)

ρε μην πειράζεις τα κορίτσια :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Το γένι 2-3 ημερών είναι σαν τον αξύριστο παππού, που έχει πρόσωπο σαν αυτό που ξύνουν μαρμάρινες επιφάνειες. :P Το γένι 5-6 ημερών είναι το μουσάκι που αρέσει (καθώς λένε) σε πολλές κοπέλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Το πρωτο δεν μου αρεσει καθολου. Δεν ειναι ωραιο :confused:
Το δευτερο ετσι κι ετσι, αν και οντως το καθολου ή το μεχρι 2-3 ημερων (αυτο ψηφισα) μουσακι ειναι το ιδανικο

με πληγωσεσ τωρα χεχεχεχ :hehe::hehe: το κα8ολου μου κανει λιγο φλορικο εμενα αν και ο αλλοσ δειχνει πιο νεοσ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Για πρώτη φορά στη ζωή μου αφήνω πλήρες μούσι. Έχω να ξυριστώ δύο μήνες, έχω ξεπεράσει για τα καλά το στάδιο "απλά αξύριστος", και παρατηρώ ότι έχει γίνει στοιχείο γυναικείας προσοχής. Τόσα χρόνια καθημερινού ξυρίσματος, ήταν σαν να είμαι αόρατος προς τις γυναίκες γύρω μου. Η αλήθεια είναι ότι μάλλον μου πάει, είναι πολύ ικανοποιητικό το αποτέλεσμα και δεν με βλέπω να ξυρίζομαι ποτέ ξανά... Θέλει λίγο περιποίηση για να μην μοιάζω με Νεάντερταλ, αλλά αξίζει 1000% τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσει το ξυρισμένο πρόσωπο!
Αλλά πιστεύω είναι ανάλογα τι πάει στον καθέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εξαρτάται. δεν έχουν όλοι την ίδια φάτσα,τα ίδια χαρακτηριστικά και φυσικά δεν πάνε σε όλους τα ίδια πράγματα. το μούσι γενικά από μόνο του δεν μου λέει κάτι αλλά αν ταιριάζει αρμονικά με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του προσώπου τότε δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Της εβδομάδας, άντε μέχρι δεκαήμερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ρε παιδια δε μπορώ να καταλάβω αυτή την νεα τάση με τα μούσια. Έχουν κρυφτεί πλέον οι νέοι πίσω από τρίχες.
Είναι μια μόδα που μονό στους Έλληνες βλέπω ότι έχει πέραση αυτή η μόδα.
Ειμαι 21 χρόνων κ ξυριζομαι ανά 3-4 μέρες. Πάντα αρεσε στις κοπέλες μου να εχουν μαγουλο για να μπορούν να χαϊδεύουν και να φιλούν.
Σκεφτείτε οτι κ εμας στους άνδρες άλλωστε μας αρέσει να μη βρίσκουμε τρίχες στο γυναικείο σώμα.
Ασε που έτσι φαίνεται ξεκάθαρα το πρόσωπο του κάθε άνδρα.

Ελπιζω να φύγει σύντομα αυτή η μόδα κ να βλέπουμε γύρω μας πρόσωπα και όχι τρίχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ρε παιδια δε μπορώ να καταλάβω αυτή την νεα τάση με τα μούσια. Έχουν κρυφτεί πλέον οι νέοι πίσω από τρίχες.
Είναι μια μόδα που μονό στους Έλληνες βλέπω ότι έχει πέραση αυτή η μόδα.
Ειμαι 21 χρόνων κ ξυριζομαι ανά 3-4 μέρες. Πάντα αρεσε στις κοπέλες μου να εχουν μαγουλο για να μπορούν να χαϊδεύουν και να φιλούν.
Σκεφτείτε οτι κ εμας στους άνδρες άλλωστε μας αρέσει να μη βρίσκουμε τρίχες στο γυναικείο σώμα.
Ασε που έτσι φαίνεται ξεκάθαρα το πρόσωπο του κάθε άνδρα.

Ελπιζω να φύγει σύντομα αυτή η μόδα κ να βλέπουμε γύρω μας πρόσωπα και όχι τρίχες.

haters gonna hate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος!!!

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν ειναιθεμα hater, αλλά αποψη.
Αν σ αρέσει να εισαισε ένα περιβάλλον από φάρσες με κιόλας στυλ κ τρίχες, δικαίωμά σου.
Δεν πάνε σε ολους τα μούσια, πως να το κάνουμε?

Αν κάτι φοριέται πολύ, καταντάει βαρετό να στο πω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ελπιζω να φύγει σύντομα αυτή η μόδα κ να βλέπουμε γύρω μας πρόσωπα και όχι τρίχες.

Επειδή δεν μπορείς να φυτρώσεις τρίχα δεν σημαίνει ότι πρέπει να φύγει αυτή η μόδα. Κρατάμε μούσι επειδή μας αρέσει και όχι επειδή είναι της "μόδας". Και στην τελική τι σε πειράζει που άλλοι αφήνουν μούσι; :confused: Εσύ μπορείς να το ξυρίζεις δεν σου λέει κανένας τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top