Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σας αρεσει το μουσι γυαλοχαρτο δηλαδη?:P
τελεια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jelipop

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πώωω αυτα των 2-3 ημερών ειναι τρέλα !! :p

Βέβαια να έχει ο αλλος εε όχι να έχει 2-3 τρύχες κατα τόπους κ να τα αφήσει κ να ειναι σαν μαδημένη κότα !! :p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάνια9018

Νεοφερμένος

Η Τάνια9018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και εγώ με τη σειρά μου, καθώς τα γένια στον άντρα είναι στοιχείο το οποίο το 8εωρώ προσωπικά πολύ μα πολύ...ελκυστικό!!! Αρκεί φυσικά να του πηγαίνουν, διότι εχω συναντήσει κατά καιρούς περιπτώσεις που δε μπορούν να τα υποστηρίξουν καθόλου... και άλλοτε περιπτώσεις που προσφέρουν στην ανδρική εμφάνιση γοητεία και κάνουν φυσικά και πιο έντονο την αρρενωπή πλευρά του αρσενικού!! Έτσι δεν είναι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssaxo

Νεοφερμένος

Η ssaxo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αξυριστο εννοειται!!! Καταρχας ειναι παρα πολυ sexy... Αν δεν εχει τριχα ο αντρας... :D:D:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Προσωπικα τα συχαινομαι.......προτιμω τα καλοξυρισμενα μαγουλακια ....που μοσχοβολουν εκλεκτο aftershave;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν εχω κανενα προβλημα!!βασικα οχι εχω πρόβλημα ..γιατι τσιμπανε!!!μπορεί εσείς να μην το καταλαβαινετε αλλά ναι τσιμπανε!
Και το αν ειναι σεξυ η οχι εξαρταται απο το αν του παει!δεν υπαρχει κανενα ταμπού!
Ας υποθέσουμε ότι έχετε μια ομαδική συνάντηση (όχι επαγγελματική) με κάποιους που τους βλέπετε όλους για πρώτη φορά. Πώς θα σας φαινόταν αν ένας άντρας ερχόταν αξύριστος στη συνάντηση ? Θα το θεωρούσατε γυφτιά ή βρωμιά ?
εάν ερχόταν σαν τον Tom Hanks στον Ναυαγό τοτε ναι ειναικαιγυφτιά και βρωμιά!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
baby face οσοι εχουν συνηθως δεν τους πηγαινουν τα γενια???

Εγω ας πουμε που το προσωπο μου δεν σχηματιζει εντονες γωνιες νομιζω οτι χωρις γενια ειναι πολυ παιδικο-μορουδιστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
2-3 ημερών! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
παντα αξυριστος .... και ελπιζω να λεμε για περιποιημενο μουσι ..
οχι για την βλακεια που βλεπω που το ξυριζουν με τον χαρακα
..... ελεος δηλαδη ...ειναι αηδια ...
οπως επισης τα μουσακια , τα τζουφια κατω απο τα χειλια .
τις γελοιες φαβοριτες.......χαχαχαχα εχω δει απιστευτα ξυρισματα..
η το αφηνεις η το ξυριζεις ( φραπα ) η το κανεις μουσακι γυρω απο τα χειλακια ( οχι εκεινο το τζουφιο κατω απο τα χειλια )
δικαιολογιες μονο για κατω απο τα 20 ετων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μ'αρέσει :clapup: το λίγο μουσάκι στους άντρες:P :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στους περισσοτερους αντρες, πανε και ειναι και σεξυ τα γενια!
το μονο κακο ειναι οτι με τσιμπανε τα γενια του φιλου μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εχετε στα υπ οψιν σας οτι τα γενια προσθετουν βαρος! Και δεν αναφερομαι σε εκεινα των 2-3 ημερων...!
Οποτε οι αντρες με μαγουλα και στρογγυλα προσωπα καλο θα ηταν να τα αποφευγουν!
Κι εγω σας ευχαριστω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ναι αλλά οι άντρες που αναφέρεσαι αν ξυρίσουν τελείως τα μάγουλα τους φαίνονται σαν 15χρονα, οπότε καταλήγουμε στο μούσι της βδομάδας...Κατοχυρώθηκε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γενικοτερα οι τριχες στο προσωπο καποιου δε μου αρεσουν...απλα παρατηρησα ποιοι δε θα επρεπε γενικοτερα να τις προτιμουν...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;
Αν ο πατέρας τους είχε μούσι, κατά πάσα πιθανότητα ναι :P

Θα έλεγα πως τα γένια μέχρι 4 ημερών τσιμπάνε πολύ [εκτός αν είναι φρεσκοξυρισμένος, αλλά πόσο διαρκεί αυτή η φάση;]
Επίσης, αν κάποιος έχει baby face, χωρίς μούσια φαίνεται μωρό και δεν μου αρέσουν τα μωρά.
Οπότε θα διάλεγα το μιας εβδομάδας/πάμε για μούσι. [Και σε όσους πηγαίνει, το περιποιημένο μούσι]

ΥΓ. Ναι ο πατέρας μου έχει γένια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το μονο κακο ειναι οτι με τσιμπανε τα γενια του φιλου μου!
εδω τσιμπανε εμας που τα εχουμε,,τι λεμε τωρα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
σε επαγγελματικο επιπεδο θα μου αρεσε περισσοτερο ο αλλος να ειναι ξυρισμενος για μια καλυτερη εντυπωση σε αυτους που τους ενοχλει ο αλλος να μην ειναι ξυρισμενος...
σε προσωπικο επιπεδο τωρα...τα γενια μου αρεσουν πααααααρα πολυ σε εναν αντρα.τον κανουν πιο αρσενικο,πιο αντρα,πιο μπρουταλ...του δινουν αλλο αερα...προσωπικα το θεωρω πολυ sexy να εχει γενια ενας αντρας.ομως αν του πηγαινει και χωρις γενια παλι μπορει να ειναι sexy...απλα εννοω οτι βασικα προτιμω να εχουν γενια παρα να μην εχουν........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Α πραγματικά δεν μπορώ να αντισταθώ στους άνδρες με γένια.Λίγα όμως...2-3 mm.
Δεν υπάρχει ωραιότερη αίσθηση απ'το να σε φιλάει και να σε τσιμπάνε :P

Άμα είναι και μελαχρινός εκεί είναι που δένει το γλυκό!Άλλο πράγμα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
σε επαγγελματικο επιπεδο θα μου αρεσε περισσοτερο ο αλλος να ειναι ξυρισμενος για μια καλυτερη εντυπωση σε αυτους που τους ενοχλει ο αλλος να μην ειναι ξυρισμενος...
σε προσωπικο επιπεδο τωρα...τα γενια μου αρεσουν πααααααρα πολυ σε εναν αντρα

και αν έχεις σχέση με συνάδελφο στο γραφείο ; :hmm:ξυρίζεσαι στο ασανσέρ ενώ ανεβαίνεις στο γραφείο του αφεντικού ; προλαβαίνεις ;

εγω βασικα ηθελα πολυ ορθιο στον τοιχο και σε ασανσερ......

οκ , με έπεισες

πάω να βάλω τα είδη ξυριστικής στον χαρτοφύλακα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ωραιότερη αίσθηση απ'το να σε φιλάει και να σε τσιμπάνε :P

Ναι, πολύ ωραία η αίσθηση να σε φιλάει και να σε τσιμπάνε και να καίει το πιγούνι σου μετά και να κοκκινίζει από τα γένια του. Πολύ ρομαντικό :confused:
Αλλά οκ, αυτό συνηθίζεται, και μετά δε μπορείς χωρίς γένια και σου φαίνεται περίεργο.

Γενικά πάντως, αγαπάμε γένια, δίνουν άλλον αέρα στον άλλον, και είναι πολύύύύύ hot ρε φίλε.:redface:
Και μιλάω για γένια, όχι μούσι. Ωραίο και περιποιημένο.

Α! Ο μπαμπάς μου δεν αφήνει γένια, οπότε αυτό με το μπαμπά δεν ισχύει. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top