Αργό ή γρήγορο internet;

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εγω εχω conn-x 2mb/s με download speed 1,75 mb/s και upload speed 0.2 mb/s.Ο οτε αυξησε σε ολους τις ταχυτητες και αυτους που ειχαν 2 mb/s σαν εμενα του εγραψε κανονικα μονο το παγιο τους μειωσε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.


Αυτά τα ολίγα.forthnet double play.Και παραπάνω ταχύτητα έχω αλλά δεν ξέρω αυτό δεν μου δείχνει την μέγιστη.Δηλαδή πραγματική έχω γύρω στα 22-23 mpbs download και 1 upload.Καλά είναι.Μόνο έτσι κατεβάζεις ένα tb μουσική γρήγορα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
πλάκα κάνεις. Εγώ έχω 6 και κάτι download με 0 30 upload...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΑΡΓΟ

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ποιον παροχο τηλεφωνιας-internet εχετε;Ειστε ευχαριστημενοι με τις υπηρεσιες που σας προσφερει;Τον θεωρειτε ακριβο;Εγω π.χ. εχω οτε conn-x talk 24mbps απεριοριστη τηλεφωνια 43 ερω τον μηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Oνομαστική τιμή 24. Κανονικά όμως πόσο πιάνεις?
Εγώ έχω conn-x 2mbps και γενικά δεν έχω παράπονα. Αν και τελευταία έχει συχνά disconnects...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Oνομαστική τιμή 24. Κανονικά όμως πόσο πιάνεις?
Εγώ έχω conn-x 2mbps και γενικά δεν έχω παράπονα. Αν και τελευταία έχει συχνά disconnects...

Ειναι ο πατερας μου στον οτε(προισταμενος στο τμημα κατασκευων)και πιανω παραδοξως 22-23 mbps,ειμαστε κοντα στο κεντρο του οτε,δεν εχει θορυβο η γραμμη (σχεδον καθολου)και με torrents κατεβαζει συνολικα 2,2-2,3 mb/s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ειναι ο πατερας μου στον οτε(προισταμενος στο τμημα κατασκευων)και πιανω παραδοξως 22-23 mbps,ειμαστε κοντα στο κεντρο του οτε,δεν εχει θορυβο η γραμμη (σχεδον καθολου)και με torrents κατεβαζει συνολικα 2,2-2,3 mb/s
που μενεις να ερθω και εγω εκει?εχεις ασυρματο , ειναι ξεκλειδωτο?:D:D:D.(ελπιζω να μην εχεις αλλαξει τον κλασσικο βαρετο κωδικο 1234567890123.:lol:α και κατι αλλο η καλυτερη ταχυτητα σε torrents που εχω πιασει με πολλους παροχους ειναι 1mb/s μηπως υπερβαλλεις ?(τα 2,2 και 2,3 τα εχω πιασει μονο απο κανονικα download.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
οχι δεν υπερβαλω καθολου,οι καινουριες ταινιες,παιχνιδια κτλπ εχουν παρα πολλους seeders οποτε και πιανω μεγαλες ταχυτητες,ασυρματο εχω,το εχω κλειδωμενο βεβεαια,και οχι με τον εργοστασιακο κωδικο,επισης αφηνω μονο την δικια μου mac address.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω εδώ και δύο μήνες Forthnet 2play. Με ίντερνετ στα 24 mbps(το πολύ 16 με 18 να πιάνω), και απο τηλέφωνο αρκετά καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Eγώ έχω conn-x 8 mbps (φτάνει αρκετά κοντά) με απεριόριστα αστικά και υπεραστικά και 1 ώρα δωρεαν προς κινητά (το μήνα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
conn-x - conn-x tv 24mbps πιανει 22-23(σε torrents)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
conn-x 8 mbit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Eγώ έχω conn-x 8 mbps (φτάνει αρκετά κοντά) με απεριόριστα αστικά και υπεραστικά και 1 ώρα δωρεαν προς κινητά (το μήνα).


Σχεδον ιδιο πακέτο...Εμενα ειναι υp to 24 κι έχει επιπλέον απεριόριστα σταθερά σε 25 χώρες σε ΕΕ, Β. Αμερική και Αυστραλία. Της HOL.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάμπρος41472

Νεοφερμένος

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
GRIGORO,HOL DOUBLE PLAY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Με το λάπτοπ ΑΡΓΟ:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το λάπτοπ πού κολλάει;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Οtenet Conn-X 6Mbps..!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
conn-x 2mbits
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ΑΙΓΥΠΤΟΣ:
Ταχύτητα: (ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ: 1Mbps - Promotion: 2Mbps) SpeedTest.net: 1.15 - 1.75Mbps
ISP: Link Egypt
Το βράδυ τα παίζει λιγάκι, αλλά πάει μια χαρά

ΕΛΛΑΔΑ:
Ταχύτητα (ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ: 2Mbps) SpeedTest.net: 1.45Mbps - 1.80Mbps
ISP: OTEnet
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top