Αρνητικά χαρακτηριστικά συντρόφου που δεν μας ενοχλούν

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Καλα ο Ντεβιλάκος..... δεν πάει να χτυπιέται σε κλάμπ χαχα

εγω πάω κανα αλλου φαν πάρκ - σε κανα πιτσάδικο όταν ειναι για cheat meal (τελευταιες δυο μερες το χω ξεφτιλισει στις πίτσες εν τω μεταξυ)

Παμε σε κανα στρίπ σοου να πάρουμε μάτι ; :P :P

πλάκα κάνω για αντιπερισπασμο θα πήγαινα άνετα ετσι όπως νιώθω τώρα χαχαχα αλλά είμαι μακριά αχααχαχα
Τι έγινε μου το έσβησε το μηνυμα ?.είχα.γραψει πως ετσι όπως νιώθω τώρα, θα ερχόμουν για αντιπερισπασμο ,αμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,890 μηνύματα.
εδώ μέσα πάντως..δείχνεις πολύ γλυκειά και χαριτωμένη δεσποινίδα. Κόντρα προσωπικότητας...αν γκρινιάζεις. :devil::happy:
Όχι αλήθεια είναι :laugh:. Απλώς το κάνω μόνο στους δικούς μου μάλλον, αλλιώς ακριβώς επειδή είναι κάτι πολύ αρνητικό προσπαθώ να το περιορίζω.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,776 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,890 μηνύματα.
Koπανάς και πόρτες; Νευρόσπασμα; :D
Αα όχι, δεν είμαι τέτοιος τύπος ανθρώπου. Απλώς σκάω και γάιδαρο με την γκρίνια, πρήζω πολύ δυστυχώς.
Αφού μερικές φορές ειλικρινά μέχρι και εγώ δε με αντέχω τόσο που γκρινιάζω :laugh:. Σας λέω, άλλο τι εικόνα δίνω εδώ, με τους πολύ οικείους μου είμαι παααρα πολύ εκνευριστική... :/:

Μην εκθέτω έτσι όμως τον εαυτό μου, δε χρειάζεται να χαλάσει πολύ η εικόνα που έχετε για εμένα :laugh:.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,776 μηνύματα.
Αα όχι, δεν είμαι τέτοιος τύπος ανθρώπου. Απλώς σκάω και γάιδαρο με την γκρίνια, πρήζω πολύ δυστυχώς.
Αφού μερικές φορές ειλικρινά μέχρι και εγώ δε με αντέχω τόσο που γκρινιάζω :laugh:. Σας λέω, άλλο τι εικόνα δίνω εδώ, με τους πολύ οικείους μου είμαι παααρα πολύ εκνευριστική... :/:

Μην εκθέτω έτσι όμως τον εαυτό μου, δε χρειάζεται να χαλάσει πολύ η εικόνα που έχετε για εμένα :laugh:.

Από το 2009 έχω δει πολλά μέλη εδώ μέσα, στις καλές εποχές του φόρουμ. Υπήρχε πολύ σκατό. :D Η γκρίνια σε νεαρή κοπέλα είναι σέξυ προσόν. Ανάβει την ανδρεναλίνη.


:gamer:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,148 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,776 μηνύματα.
Το τσιγάρο είναι πολύ αποκρουστικό σε μια κοπέλα, ειδικά στο στοματικό χνώτο. Συν ότι γερνάει το δέρμα και το αφυδατώνει τοπικά.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,148 μηνύματα.
Δε κατάλαβα, σε ενοχλεί ΚΑΙ το τσιγάρο δηλαδή;:mad::mad::mad:
Το τσιγάρο είναι Χ, απεχθάνομαι την μυρωδιά + σαπίζει τα δόντια, οπότε αντιαισθητικό :mastigio.
Το τσιγάρο είναι πολύ αποκρουστικό σε μια κοπέλα, ειδικά στο στοματικό χνώτο. Συν ότι γερνάει το δέρμα και το αφυδατώνει τοπικά.
Και στο στοματικό σκέτο :oops:.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Το τσιγάρο είναι πολύ αποκρουστικό σε μια κοπέλα, ειδικά στο στοματικό χνώτο. Συν ότι γερνάει το δέρμα και το αφυδατώνει τοπικά.
Το ξέρω. Επίτηδες το είπα :laugh: :laugh: Μακριά από νικοτίνη.
Και στο στοματικό σκέτο :oops:.
Διαβάζουν και ανήλικα :kill:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,776 μηνύματα.
Mην πούμε τι ακριβώς αφυδατώνει και τι εφιδρώνει. :happy: Συν ότι το χνώτο (το χνώτο είπα) βρωμάει ψαρίλας. :fish2:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,148 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3,394 μηνύματα.
Υποτίθεται πρέπει να είσαι εκεί για τον σύντροφό σου, όπως κι αυτός για εσένα. Τώρα μιλάμε πολύ γενικά, αλλά το θεωρώ σημαντικό αυτό. Ίσως εγώ είμαι πολύ ρομαντική, δεν ξέρω. Μου φαίνεται πως σήμερα όλα πρέπει αναγκαστικά να είναι ένας συμβιβασμός...
Ναι ρε συ, συμφωνώ με αυτά που λες. Ο δεσμός λέγεται έτσι, γιατί ετυμολογικά σημαίνει δέσιμο, δένεσαι με τον άλλον, είσαι εκεί για αυτόν και αυτός για εσένα, όπου χρειαστεί. Αυτά στην ατομικιστική μας εποχή ακούγονται πολύ περιοριστικά της ελευθερίας του καθενός και αυτός είναι ο λόγος (ένας από τους λόγους, τέλος πάντων) που οι σχέσεις έγιναν τόσο επιφανειακές και με ημερομηνία λήξης.
Όμως το να κάθεται η άλλη και να διαβάζει βλακώδη άρθρα για σχέσεις της lifo (και λοιπά χαζά σάιτ), να επηρεάζεται από ταινίες, σόσιαλ κ.λπ. και να διαμορφώνει μια στρεβλή έννοια του έρωτα και της σχέσης όπου, για κάποιον λόγο, κάθε μέρα πρέπει να διεκδικείς τον άλλον, λειτουργώντας σε κατάσταση μόνιμου άγχους για το άτομο το οποίο θα έπρεπε να είναι η ασπίδα και το καταφύγιό σου από τον ήδη υπερβολικά αγχωτικό κόσμο, συγγνώμη, αλλά το θεωρώ γελοιότητα. Και το κάνουν πολλές, ανεξαρτήτως ηλικίας.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,890 μηνύματα.
Η γκρίνια σε νεαρή κοπέλα είναι σέξυ προσόν
Τι είναι λέει; :laugh::laugh::laugh:
Διαβάζουν και ανήλικα :kill:
Δεν έχουν δουλειά αυτά εδώ, τέτοια ώρα κοιμούνται :P
Επίσης πόσο χαίρομαι που επέστρεψες και ξαναγράφεις! :)
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Τι είναι λέει; :laugh::laugh::laugh:

Δεν έχουν δουλειά αυτά εδώ, τέτοια ώρα κοιμούνται :P
Επίσης πόσο χαίρομαι που επέστρεψες και ξαναγράφεις! :)
Χαχαχαχα. Είμαι πολύ πιεσμένη αυτό το διάστημα για αυτό απέχω αρκετά από εδώ. Εξεταστική μεταπτυχιακού + δουλειά δεν μου αφήνει μεγάλα περιθώρια :laugh:
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,890 μηνύματα.
Χαχαχαχα. Είμαι πολύ πιεσμένη αυτό το διάστημα για αυτό απέχω αρκετά από εδώ. Εξεταστική μεταπτυχιακού + δουλειά δεν μου αφήνει μεγάλα περιθώρια :laugh:
Αα κατάλαβα. Λογικό είναι.
Καλή επιτυχία και με την εξεταστική σου, εύχομαι να τα πας τέλεια!
Με φώναξε κανεις;
Ύπνο εσύ, δεν έχεις δουλειά εδώ:paladin:.
Ή μάλλον καλύτερα, αφού είσαι που είσαι εδώ, για απάντα και εσύ στο θέμα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Ναι ρε συ, συμφωνώ με αυτά που λες. Ο δεσμός λέγεται έτσι, γιατί ετυμολογικά σημαίνει δέσιμο, δένεσαι με τον άλλον, είσαι εκεί για αυτόν και αυτός για εσένα, όπου χρειαστεί. Αυτά στην ατομικιστική μας εποχή ακούγονται πολύ περιοριστικά της ελευθερίας του καθενός και αυτός είναι ο λόγος (ένας από τους λόγους, τέλος πάντων) που οι σχέσεις έγιναν τόσο επιφανειακές και με ημερομηνία λήξης.
Όμως το να κάθεται η άλλη και να διαβάζει βλακώδη άρθρα για σχέσεις της lifo (και λοιπά χαζά σάιτ), να επηρεάζεται από ταινίες, σόσιαλ κ.λπ. και να διαμορφώνει μια στρεβλή έννοια του έρωτα και της σχέσης όπου, για κάποιον λόγο, κάθε μέρα πρέπει να διεκδικείς τον άλλον, λειτουργώντας σε κατάσταση μόνιμου άγχους για το άτομο το οποίο θα έπρεπε να είναι η ασπίδα και το καταφύγιό σου από τον ήδη υπερβολικά αγχωτικό κόσμο, συγγνώμη, αλλά το θεωρώ γελοιότητα. Και το κάνουν πολλές, ανεξαρτήτως ηλικίας.

Εξαιρετικό ποστ φίλε Ηλία.

Τα έγραψες όλα ως έχουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top