Αρρενωποί vs θηλυπρεπείς άντρες

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Βλέπω ότι οι gay ότι έχουν περισσότερες κατακτήσεις από τους υπόλοιπους...

Και μετά παρεξηγιέστε στο "δεν ξέρετε τι θέλετε". :P
Είχα σχέση το 2005 (22 τότε εγώ) με μια μαθήτριά μου 29 ετών. Τι μου έλεγε συνέχεια; Αχ και να σουν 10 χρόνια μεγαλυτερος...Ε τι να κάνουμε, είμαι 22 και όχι 32...Ε δεν μπορώ...Αλλά τελικά μπορούσε...Αντε βγάλε άκρη...

Δε θα χρησιμοποιούσα τον όρο θηλυπρεπείς, αλλά ότι απλώς κάποιοι άντρες έχουν περισσότερο ''γλυκά'' χαρακτηριστικά!
Μ' αρέσει πολύ, εάν υπάρχει γλυκό πρόσωπο, αλλά ''δυνατό'' ανάστημα. :redface:
Δε ξέρω, αν με καταλαβαίνετε. :P
Μου αρέσουν γενικά οι αντιθέσεις. :redface:
Σάκης πχ;

Οι baby face εγώ κατάλαβα. :P
Michael Owen;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
x0xa0x0ax0a0x0ax0a0x0 αν όλοι αυτοί είναι αρρενωποί αυτός εδώ δηλαδή τι είναι;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν θεωρώ πως στους θηλυπρεπείς κατατάσσονται οι ξανθοί με τα ανοιχτόχρωμα μάτια. Δηλαδή ο Brad Pitt είναι θηλυπρεπής?
Δεν το νομίζω! Μπορεί νεότερος ναι, αλλά όσο ο άνδρας μεγαλώνει ταυτόχρονα μεστώνει και αυτό τον καθιστά πιό γοητευτικό.
Θεωρώ πως η συμπεριφορά του άνδρα τον καθιστά αυτο που λέμε "άντρακλα".
Σε μικρότερη ηλικία προτιμούσα τους πιο ανοιχτόχρωμους άνδρες, ίσως να έφταιγε το πρότυπο του πατέρα μου, γι'αυτό με είλκυαν οι ξανθοί με τα ανοιχτόχρωμα μάτια.
Σήμερα, δεν θα πω πως έχω ένα συγκεκριμένο πρότυπο, αλλά θα πω πως θέλω δίπλα μου κάποιον αρχικά που να μπορεί να με κουμαντάρει, κάποιον που θα τον βλέπω και θα λέω, " έχω δίπλα μου έναν άνδρα".
Είναι σημαντικό για μια γυναίκα να νοιώθει ασφάλεια δίπλα σε κάποιον.
Γι'αυτό θα καταλήξω στους αρρενωπούς. Όσο για το ξύλο το οποίο αναφέρθηκε σε κάποια πόστ, δεν θεωρώ πως το να φοβάσαι τον άνδρα που έχεις δίπλα σου είναι ότι καλύτερο. Αυτο που για μένα πρέπει να υπάρχει είναι η σιγουριά, η προστασία, ο πόθος, το να ξέρεις πως όταν έχεις την ανάγκη να σε προστατέψει απο κάτι, θα είναι εκεί και θα μπορεί να το κάνει, δεν θα το βάλει στα πόδια. Πως δεν θα είσαι εσύ ο άνδρας της σχέσης.
Οπτικά και μόνο ίσως οι πιο αρρενωποί να εκπέμπουν κάτι τέτοιο περισσότερο απο τους θηλυπρεπείς.
Άνδρες που μου αρέσουν τρελά:




και τέλος αυτό το παλικάρι που αν και αρκετά μικρό για τα γούστα μου, το γνώρισα απο κοντά και ξετρελάθηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δηλαδή ο Brad Pitt είναι θηλυπρεπής?
ναι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αν το βγάλει όμως αυτό????
και πάλι δεν νομίζω... ( να είναι )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Το πάθος του έρωτα... Χαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
x0xa0x0ax0a0x0ax0a0x0 αν όλοι αυτοί είναι αρρενωποί αυτός εδώ δηλαδή τι είναι;

Παραείναι αρρενωπός αυτός νομίζεις ότι θα σε δείρει αλα Machete.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
x0xa0x0ax0a0x0ax0a0x0 αν όλοι αυτοί είναι αρρενωποί αυτός εδώ δηλαδή τι είναι;

Αυτός είναι ΧΑΛΙΑΣ ρε σεις!!!! Παίζει να είναι και πόσων χρόνων... Αλλά μάλλον όταν τον βλέπεις λες <<Ω ρε π**** μου, τώρα θα τις φάω!!!!>>:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Το ενδιάμεσο σίγουρα, γιατί έχει πιό πολύ ενδιαφέρον. Ξέρεις ότι θα είναι γλυκός εκεί που πρέπει και άγριος εκεί που χρειάζεται. Και στην εμφάνιση θα είναι άντρας, αλλά δεν θα βρωμάει βαρβατίλα. Περιποιημένος, αρρενωπός και gentleman.
Παράδειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
*.* Να έχεις αυτά τα μάτια να σε κοιτάνε όταν... όταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ewan McGregor...respect ότι κι αν θεωρείται, αυτό το χαμόγελο αυτά τα μάτια... απίστευτος. Όντως θα έλεγα ότι είναι στο ενδιάμεσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ρε παιδιά τη σφαλιαρα δεν την εννοω σαν κακοποιηση. Και όταν λέω "φοβάμαι"δεν θέλω να τον τρέμω κιόλας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω :P

Edit: ο "φόβος" που λέω, αποτελεί μέρος της γοητείας για μένα :hmm:

εγώ πάντως σε καταλαβαίνω και συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ σε όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αντριλα στο φουλ! Τι να τον κανεις τον αλλον αμα κανετε μαζι νυχια και μαλλια?! Να ειναι δυνατος,να ειναι μελαχρινος, να εχει βλεμμα ελαφρως "φοβιστικο".. Ο γλυκουλης θα ηθελα να ειναι ο μελλοντικος γιος μου. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Αντριλα στο φουλ! Τι να τον κανεις τον αλλον αμα κανετε μαζι νυχια και μαλλια?! Να ειναι δυνατος,να ειναι μελαχρινος, να εχει βλεμμα ελαφρως "φοβιστικο".. Ο γλυκουλης θα ηθελα να ειναι ο μελλοντικος γιος μου. :Ρ
ναι κατι σαν αυτο δηλαδη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σορρυ βρε παιδιά αλλά αυτοί που δείχνετε δεν είναι θηλυπρεπείς. Θηλυπρεπής είναι αυτός που εκτός από θηλυκά εξωτερικά χαρακτηριστικά έχει και ψιλή φωνή, γλυκό βλέμμα, κουνάει πολύ τα χέρια του, προσέχει πολύύύύύ την εμφάνισή του κτλ. Αυτοί είναι απλά γλυκουλάκια :P

Στο θέμα μας τώρα. Γουστάρω γένια και βλέμμα που να τα κάνω πάνω μου. :P Και κατά προτίμηση μελαχρινό. Μαύρο ματάκι/μαλλάκι και γένια, πωωω! Και προς θεού να μην είναι αδύνατος. Να έχει βρε παιδί μου έναν Α όγκο(κατα προτίμηση όχι λίπους:redface:). Νομίζω αυτά πάνω κάτω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
ναι κατι σαν αυτο δηλαδη?:P

Εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει, αλλα ξερω καποιες που μετα απο τον Εζελ δεν θελουν κανεναν αλλον! :P

σαν τον Gerard Butler θα ελεγα εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
αυτοι π.χ ειναι ειναι θυληπρεπεις..->

αρρενωποι..->

Εγω παντως προσωπικα δεν εχω προβλημα, εαν καποιος ειναι αρρενωπος ή θυλοπρεπης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτο πάει να πει θηλυπρεπής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top