Ας συζητήσουμε για τον firefox

Η γνώμη σας για τον firefox 4 συγκριτικά με τον ανταγωνισμό;
Your vote will be publicly visible. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Έρωτηση:
Πως μπορώ να κάνω την μπάρα του Google στο firefox να ψάχνει στο ελληνικό Google;

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.
υπάρχει το options, στην μπάρα...εκεί, διαλέγεις Search-->Use Google site--> Greece (google.com.gr)

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
υπάρχει το options, στην μπάρα...εκεί, διαλέγεις Search-->Use Google site--> Greece (google.com.gr)
Δεν το βρήκα :(

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.
το Options το βλέπεις καταρχάς? gimme screenshot if possible

iJohnnyCash

Founder

το Options το βλέπεις καταρχάς? gimme screenshot if possible
Καταρχάς για ποία options μιλάς, για αυτά που είναι tools->options;

dooo

New member

screen1.JPG

αν δεν υπάρχει εκει, το βρίσκεις στο Google button στην αρχή της μπάρας

iJohnnyCash

Founder

Απο τι βλέπω έχει έσυ την Google bar της google έχω αναφερόμουν στην google box που υπάρχει μάζι με τον firefox

dooo

New member

όταν λες google box, εννοείς αυτο που υπάρχει στην πρώτη σελίδα του στεκιού, π.χ.?

iJohnnyCash

Founder

1 είκονα 1000 λέξης :)
Untitled-1.jpg

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

New member

το πιο πιθανό πάντως είναι να διαβάζει τα settings του υπολογιστή....
αν γραψεις ελληνική λέξη, θα σου φέρει ελληνικές σελίδες?

iJohnnyCash

Founder

το πιο πιθανό πάντως είναι να διαβάζει τα settings του υπολογιστή....
αν γραψεις ελληνική λέξη, θα σου φέρει ελληνικές σελίδες?
Ψάχνει αλλά www.google.com και google.com.gr με αποτέλεσμα να μην έχω την δυνατότητα να βλέπω μόνο τα ελληνικά site :)

dooo

New member

Κάτσε κάτω από τη μπάρα τότε βρε exposed!!:):)

(τουτέστιν, βάλε γοογλεμπαρ...αν μπαίνει, βέβαια)

iJohnnyCash

Founder

Τελίκα ήμαστε ένα βήμα πρίν το firefox 1.5... Στις 28 οκτωμβρίου βγαίνει η RC1 :D
Περισσότερα πάντως θα βρείτε εδώ

Hetfield

New member

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Εχει δοκιμασει κανεις τη beta εκδοση; Αν ναι ειναι καλη; Διαφορες;

iJohnnyCash

Founder

Μου φανήκε πιο ελαφρία, αν και beta μου κόλλησε μόνο 2 φορές :)

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Παιδια ψαχνω να βρω καπιο skin που να μου αλλαζει το πανω μερος του Firefox αλλα αυτα που βρισκω δεν αλλαζουν κατι λιγα, τον αλλαζουν τελιως. Ξερει κανενας καπιο skin που να αλαζει τα εικονιδια και την μπαρα πανω πανω που σου λεει το site που εισαι μεσα και το Mozill Firefox μονο;

iJohnnyCash

Founder

Εγώ όσα skin είχα βρεί όλα άλλαζαν τα εικονίδια :/:

iJohnnyCash

Founder

Δεν ψάχνεις κάποιο skin που να σου αλλάζει τα εικονίδια; Ε ολά όσα μου έχουν τύχει άλλαζουν τα εικόνιδα... ή μήπως ζήτας κάτι άλλο και δεν το κάταλαβα ;

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Εγω οσα εχω βρει αλλαζου: Εικονιιδα, Χρωματα, Μπαρες και οτιδιποτε αλλο.
Εγω πσαχνω κατι που να αλλαζει μονο τα εικονιδια και την μπαρα που λεει το site που επισκεπτεσε. Θελω να αφηνει υσηχη την Bookmarks Toolbar Folder και τα Tabs και αν γινετε και την μπαρα διευθηνσεων. Καταλαβες;

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...