Ασυμβατότητες

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσο και να ταιριάζουμε με κάποιον, πάντα υπάρχουν κάποια μικροπράγματα στα οποία είμαστε τελείως διαφορετικοί (εκτός αν κάποιος έχει σχέση με τη δίδυμη αδερφή του :P) και μας εκνευρίζουν κάθε φορά που τα (ξανά)διαπιστώνουμε.
Στη δική σας σχέση, ποιά είναι αυτά;
Αν δεν έχετε σχέση αυτό τον καιρό, μπορείτε να γράψετε για την προηγούμενη ή την μεγαλύτερη σε διάρκεια που είχατε.

Ας γράψω για μένα:
  • Εγώ θέλω να κάνω μπάνιο με ΚΑΥΤΟ νερό (σε σημείο να κοκκινίζει το δέρμα μου), αυτός δεν αντέχει ούτε το ελαφρά χλιαρό.
  • Εγώ συνήθως μένω ξύπνια μέχρι την πρώτη ηλιαχτίδα, εκείνος κοιμάται λίγο μετά τις 12.
  • Στην πίτσα μου πάντα θέλω ΔΙΠΛΟ ανανά, εκείνος δεν θέλει ούτε να τον βλέπει (αν και πρόσφατα κάαπως αρχίζω και τον πείθω για τη γευστική πανδαισία του ανανά στην πίτσα :P)
  • Είμαι εντελώς ανοργάνωτη (με το ζόρι κρατάω todo list για τα σημαντικά μου projects στη δουλειά) ενώ αυτός κρατάει οτιδήποτε έχει να κάνει στο Outlook με κάτι εκνευριστικότατες υπενθυμίσεις ανά πέντε λεπτά.
  • Λατρεύει τα οικονομικά, ενώ εγώ μόλις ακούω κάτι σχετικό το μυαλό μου αρχίζει να τρέχει αλλού, όσο και να προσπαθώ να είμαι συγκεντρωμένη.
Για να ακούσω τα δικά σας... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Επειδή δεν μου' ρχεται τώρα καμία ερωτική σχέση διαρκείας, ούτε καμιά άξια αναφοράς, θα μιλήσω για αυτήν μεταξύ εμού και της καλύτερης μου φίλης:
- Είναι υπερκοινωνική και ομιλητικότατη, ενώ εγώ συνήθως είμαι απόμακρη και φαίνομαι απρόσιτη.
- Της αρέσουν οι ρομαντικές- κοινωνικές- αισθηματοτέτοιες ταινίες τις οποίες εγώ αποφεύγω όπως το emoticon της Νεράιδας το λιβάνι.
-Προτιμάει να μην κανονίζει τίποτα από πριν, όταν εγώ κρατάω μέχρι και λίστα θετικών-αρνητικών με έξτρα σημειώσεις για το που θα πάμε για καφέ.
-Ακούει "τα πάντα", ενώ εγώ είμαι πολύ στριμμένη με τη μουσική.
:P:whistle:
Αυτά που μας ενώνουν είναι πάντα περισσότερα απ'αυτά που μας χωρίζουν όπως και να'χει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλειο θέμα!

Λοιπόν...
1. Δεν του αρέσει η σοκολάτα. Όποιος με ξέρει, καταλαβαίνει ότι πιο αντίθετο δεν πάει...
2. Είναι οργανωμένος με το φαγητό του, καθαρές μερίδες, σαφής μαγειρική και καθόλου ενδιάμεσα σνακ. Εγώ πάλι ή μαγειρεύω για δέκα, ή κάνω λίγα και μετά συμπληρώνω με βλακείες, και εννοείται πάντα έχω όρεξη για κάποια τσιλιμπούρδα!
3. Δεν έχει καμία παραξενιά, είναι εύκολος και συμφωνεί εύκολα. Εγώ πάλι ζαρώνω τη μύτη με το παραμικρό, έχω συγκεκριμένο τρόπο να τρώω, πολλά φαγητά που λατρεύω κι άλλα τόσα που μισώ, κοιμάμαι σε συγκεκριμένες στάσεις και πάντα πρέπει να εμπνευστώ, για να διαλέξω πλευρά στο κρεβάτι.
4. Η γυμναστική του είναι το μπάσο που παίζει και λίγο (ντρέπομαι που το λέω, αλλά ναι) αερόμπικ 2-3 φορές το μήνα. Εγώ ιδρώνω σαν τρελή στο γυμναστήριο 3 φορές την εβδομάδα, πλακώνομαι στο ξύλο, κάνω την τεχνική του φιδιού στο τραμ, κλπ.
5. Πάντα έχει καλές ιδέες για small talk και είναι η ψυχή της παρέας. Εγώ είμαι καραγκιόζης μεν, αλλά μόνο αν το διαλέξω ή έχω έμπνευση. Αλλιώς μουγκοθόδωρος.

Θα επανέλθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επειδή δεν μου' ρχεται τώρα καμία ερωτική σχέση διαρκείας, ούτε καμιά άξια αναφοράς, θα μιλήσω για αυτήν μεταξύ εμού και της καλύτερης μου φίλης:
- Είναι υπερκοινωνική και ομιλητικότατη, ενώ εγώ συνήθως είμαι απόμακρη και φαίνομαι απρόσιτη.
- Της αρέσουν οι ρομαντικές- κοινωνικές- αισθηματοτέτοιες ταινίες τις οποίες εγώ αποφεύγω όπως το emoticon της Νεράιδας το λιβάνι.
-Προτιμάει να μην κανονίζει τίποτα από πριν, όταν εγώ κρατάω μέχρι και λίστα θετικών-αρνητικών με έξτρα σημειώσεις για το που θα πάμε για καφέ.
-Ακούει "τα πάντα", ενώ εγώ είμαι πολύ στριμμένη με τη μουσική.
:P:whistle:
Αυτά που μας ενώνουν είναι πάντα περισσότερα απ'αυτά που μας χωρίζουν όπως και να'χει...

Κριος ειναι?!:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κριος ειναι?!:P:P:P:P:P

'Αααααα, θα με τρελάνεις εσύ!:worry::confused::hmm:
Kριός είναι!
Δεν σε πιστεύω, έχετε συνεννοηθεί και μου κάνετε πλάκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
'Αααααα, θα με τρελάνεις εσύ!:worry::confused::hmm:
Kριός είναι!
Δεν σε πιστεύω, έχετε συνεννοηθεί και μου κάνετε πλάκα!

Χαχαχα!!
Ε ρε συ Ρηνουλα, ηταν σα να περιγραφεις την αφεντομουτσουναρα μου!!!!:redface::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Τα δικά μου.
  • Αποφεύγω συστηματικά και αδιακρίτως σκυλιά, μωρά, γατιά ... , εκείνη δίνει παράσταση σε υψηλούς τόνους με εκφράσεις όπως " κοίτα το καλό μου ", " τι γλυκό που είναι " , " να 'χαμε ένα " κ.α.
  • Στο φυσιολογικό μου περπάτημα σχεδόν τρέχω για εκείνη. Όταν κουραστεί πια σταματά και περιμένει να γυρίσω απο τα 20 μέτρα για να αντικρίσω το δολοφονικό της βλέμα.
  • Λατρεύω Monty Python's, Γαλλικό σινεμά, cult ταινίες θρίλερ ... πράγματα που για εκείνη ανήκουν στην κατηγορία " τα χαζά του Γιώργου " .
  • Πηγαίνει κάθε Κυριακή εκκλησία και συνδιάζει κάθε πέρασμα απο μπροστά με ένα κεράκι ή σταυροκόπημα την ώρα που εγω κρατώ απόσταση ασφαλείας.
  • Μπορεί να έχω δέκα τζιν αλλα αν δεν λιώσω, σκίσω, λερώσω άσχημα το πρώτο δεν θα περάσω στο δεύτερο κατα προτίμηση, εκείνη κάθε μέρα παρουσιάζει κάτι καινούριο απο τον αχανή κόσμο των ρούχων της.
  • Ακούει Ν. Θεοδωρίδου και εγω Rammstein. Και οι δυο θεωρούμε ηχορύπανση την μουσική του άλλου.
  • Τρέχω με κάθε ευκαιρία σε γήπεδα ή ανωμάλους της Αθήνας ... στη Σαλονίκη θα δω τα παιδιά πρώτα για ενα μπασκετάκι και μετα για καφέ ή ρετσίνα, εκέινη δεν την έχω δει ποτέ με φόρμα.
  • Είμαι Πάοκ και είναι Άρης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Είμαι Πάοκ και είναι Άρης!
Πωπω! Εσείς πρέπει να σφάζεστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
1. Eίμαι ΟΣΦΠ, είναι ΠΑΟ
2. Είναι φοβερά οργανωτικός ενώ εγώ τρομερά φλου
3. Σκέφτεται με "τετραγωνάκια" ενώ εγώ είμαι εντελώς παρορμητική
4. Του αρέσουν τα ψηλοκάβαλα παντελόνια ενώ εμένα τα χαμηλοκάβαλα (σχετικα, όχι και όλος ο κ*λος έξω) -μιλώντας για αντρικά παντελόνια πάντα-
5. Καπνίζω και είναι αντικαπνιστής

ΥΓ: Λία σε λατρεύω!!!!! Αμήν, βρήκα άνθρωπο να λατρεύει τον ανανα στην pizza! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα πω με τον πρώην, γιατί δεν έχω κανέναν άλλον πρόχειρο κι είμαι περίεργη πόσα μπορώ να βρω!
  1. Σχεδόν δεν πάω στην εκκλησία ούτε την Ανάσταση κι εκείνος είναι γιος παπά. :P (αφού όταν μου είπε να πάμε μια φορά Μεγάλη Πέμπτη τον ρώτησα ...τι παίζει πριν απαντήσω :redface::P)
  2. Λατρεύει τους αριθμούς και τα οικονομικά, ενώ εγώ δεν μπορώ να κάνω ούτε μια απλή πρόσθεση (Α ρε Λια, σε νιώθω! :D)
  3. Εγώ είμαι πολύ κοινωνική και θέλω να γνωρίζω συνέχεια κόσμο, εκείνος έχει μόνο ένα κολλητό φίλο από το σχολείο και γενικά δεν είναι ιδιαίτερα κοινωνικός.
  4. Εγώ είχα κόλλημα τρελό με το νετ, εκείνος με την τηλεόραση, με αποτέλεσμα όταν συζούσαμε να είμαστε κι οι δύο στα πρόθυρα νευρικής κρίσης, αφού ή καθόμασταν να δούμε τηλεόραση ή καθόμασταν στο γραφείο με τα πισί και ο ένας βαριόταν (αλλά είχαμε ψυχαναγκαστικό να μη κάνουμε μόνοι μας πράγματα όταν είμασταν μαζί! :confused:)
  5. Εγώ είμαι πολύ αυθόρμητη κι υπερβολική στις αντιδράσεις μου, μπορώ να πάρω σημαντικές αποφάσεις που θα επηρεάσουν την ζωή μου μέσα σε λιγότερο από μισή ώρα, ενώ εκείνος πρέπει να το ψάξει από χίλιες μεριές, να τα τσεκάρει όλα, να σκεφτεί όλες τις πιθανότητες πριν προχωρήσει με οτιδήποτε (αλλά φυσικά αλλάζει δύσκολα γνώμη μετά σε σχέση με μένα που μέσα σε 3 ώρες μπορεί να έχω αλλάξει δεκαπέντε φορές, ειδικά αν δεν μιλάμε για κάτι σοβαρό :redface::P) και γενικά είναι κλειστός σαν χαρακτήρας, δεν εκδηλώνει εύκολα λεκτικά τα συναισθήματά του, δεν είναι τύπος που θα σου κάνει εκπλήξεις ή που θα διοργανώσει κάτι τρελό.
..καλά τα πήγα, περίμενα να βρω λιγότερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λατρεύει τους αριθμούς και τα οικονομικά, ενώ εγώ δεν μπορώ να κάνω ούτε μια απλή πρόσθεση (Α ρε Λια, σε νιώθω! :D)

Lol, εμένα τα μαθηματικά μου αρέσουν, τα οικονομικά είναι που σιχαίνομαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γέλασα απίστευτα πολύ με το ποστ του Phalanx :lol:


λοιπόν, πάμε με τα δικά μου :D

  • ξυπνάει ακόμα και τα Σαββατοκύριακα απ τις 6,30 χωρίς να υπάρχει λόγος και κυρίως χωρίς ρολόι! :knife: Εγώ πάλι λέω ότι χόρτασα ύπνο αν περάσει τουλάχιστον 12ωρο :redface: (βέβαια όλο αυτό έχει προβεί πολύ υπερ μου τώρα με το μωρό :hehe:)
  • ακούει R&B κι εγώ πετάω καντίλες... με εκνευρίζει απίστευτα ο ρυμός της καθότι εγώ είμαι με κλασικές ροκ μπαλάντες :P
  • είναι ικανός να βάλει ρολόι να ξυπνήσει στις 6,30 (just in case μία στο δις που δεν ξυπνήσει από μόνος του) για να δει F1 .... Εγώ δεν θα ξύπναγα στις 6,30 ούτε για να πάω εκδρομή στις Μαλδίβες!
  • είναι του φλου, είμαι της οργάνωσης
  • απεχθάνεται το κινέζικο φαγητό ενώ για μένα είναι λατρεία
  • όταν τσακωνόμαστε δεν μιλάει ποτέ και με κάνει ακόμα πιο πολύ Τούρκο και μιλάω ακατάπαυστα ελπίζοντας σε ένα διάλογο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  • όταν τσακωνόμαστε δεν μιλάει ποτέ και με κάνει ακόμα πιο πολύ Τούρκο και μιλάω ακατάπαυστα ελπίζοντας σε ένα διάλογο :P
ω ναι!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
1)Μου αρέσει πιο πολύ η κλασική μουσική, το μπαλέτο και η όπερα. Θεωρεί βασανιστήριο αυτά που ακούω εγώ, και προτιμά rock μπαλαντες.

2)Είναι μανιακός με την τάξη στα πράγματα και στα ρούχα του. Εγώ μπορεί να κάνω μια ώρα να βρω μια ζώνη μου.

3)Όταν έχει κάποια υποχρέωση/δουλειά, την βάζει προτεραιότητα ακόμα και αν έχουμε σεισμό 7 Ρίχτερ. Εγώ βάζω προτεραιότητες ανάλογα την διάθεση μου.

4)Μου αρέσουν τα ήσυχα σπορ (περπάτημα:P) του αρέσουν τα extrem(ψάρεμα με ψαροτουφικο, bungee jumping)

5)Παραδόξως σε σχέση με τα σπορ που του αρέσουν, δεν παίρνει ποτέ ρίσκο στα οικονομικά, ενώ εγώ έχω τρελές ιδέες για το τι επιχειρήσεις θα μπορούσαμε να ξεκινήσουμε.

6)Όταν τρόμε στο τραπέζι μου αρέσει να το στολίσω, να μιλάμε για διάφορα, να μασάω αργά και γενικά να απολαύσω την ώρα του φαγητού. Εκείνος μέσα σε δυο λεπτά έχει καταβροχθίσει την μερίδα του και περιμένει φανερά ανυπόμονος να τελειώσουμε με το φαΐ για να ασχολείται με άλλα.

7)Μου αρέσουν τα ταξίδια, έχω γυρίσει τον κόσμο. Απεχθάνεται τα ταξίδια, έχει έρθει μόνο στην Ρουμανία, μια φορά(και έναν καιρό:P), να με ζητήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ωραίο θεματάκι
-Είναι της τάξης,αν δείτε την ντουλάπα του θα νομίζετε ότι μόλις μετακομίσαμε κ έφτιαξε τα ρούχα του. Αν δείτε την δική μου... αφήστε το καλύτερα.
-Ψωνίζει μια φορά τον χρόνο ρούχα αλλά επιλεκτικά, όλη την επόμενη χρόνια δεν θα χρειαστεί άλλα,ψωνίζω αρκετά συχνά κ τα μισά δεν τα έχω φορέσει ποτέ.
-Την ώρα του φαγητού ακόμα κ έξω να πάμε να φάμε δεν μιλάει δεν λαλάει κ σε 5 λεπτά έχει τελειώσει, ενώ εμένα μου αρέσει να απολαμβάνουμε το φαγητό συζητώντας κ με ηρεμία
-Του αρέσει πάρα πολύ να βλέπει ντοκιμαντέρ, τα σιχαίνομαι.
-Διαβάζει φιλοσοφία κ ιστορία μόνο κ θεωρεί σαχλά τα βιβλία που διαβάζω
-Τους λογαριασμούς τους πληρώνει την επομένη μέρα που θα μας τους φέρει ο ταχυδρόμος εγώ μπορεί να πάω κ μετά από την επιτρεπόμενη ημερομηνία.
-Ξέρει ακριβός πόσα λεφτά έχει το πορτοφόλι του, το σπίτι αλλά κ η τράπεζα.Εγώ μπορεί να χάσω ένα εκατοστάρικο κ να μην το καταλάβω.

Ναι - ναι παρθενάκι είναι :inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γ
  • όταν τσακωνόμαστε δεν μιλάει ποτέ και με κάνει ακόμα πιο πολύ Τούρκο και μιλάω ακατάπαυστα ελπίζοντας σε ένα διάλογο :P

Μάλλον το έχουν όλοι οι άντρες αυτό:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
1. Είμαι ομόνοια είναι αποέλ
2. Είμαι Ακελ είναι δήσυ
3. Εγώ καθαρίζω αυτός λερώνει
4. Ακούω ροκ ακούει λαϊκά
5. Μου αρέσει να χαλαρώνω σπίτι του αρέσει να χαλαρώνει σε καφετέριες
6. Του αρέσουν οι οικογενειακές συγκεντρώσεις εγώ τις συχαίνομαι

αν κάτσω να γράψω βασικά θα γεμίσω μια σελίδα :P
αλλά και με τις τόσες διαφορές δεν παύει να πεθαίνω γι αυτόν :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θυμήθηκα και κάτι άλλο:
Εγώ όταν δουλεύω, δεν μπορώ να κάνω μόνο αυτό, θα έχω και καμιά συνομιλία στο msn να τρέχει, δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα να μου μιλάνε άλλοι, θα μπω και στο στέκι να δω κανένα θέμα κλπ.
Εκείνος πάλι, όχι απλά δεν κάνει τίποτα άσχετο όταν δουλεύει, αλλά εκνευρίζεται και αφάνταστα έτσι και του μιλήσεις και τον διακόψεις
Το θυμήθηκα γιατί σήμερα το πρωί τσακωθήκαμε για αυτό το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χμ... Για να σκεφτώ... Λοιπόν:

1. Υπεραναλύω τα πάντα και τα σκέφτομαι όλα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια ενώ αυτός δε σκάει ποτέ για κάτι, τα αφήνει όλα κάπως στην τύχη τους.
2. Είμαι απαισιόδοξη, είναι αισιόδοξος.
3. Αγχώνομαι σε υπερβολικό βαθμό σε σημείο που τρελαίνομαι, δεν έχει αγχωθεί ποτέ.
4. Θέλω τα πράγματά μου να είναι σε μία τάξη ενώ αυτός τα έχει όλα παρατημένα (όταν πάμε μαζί διακοπές συνέχεια φωνάζω γι αυτό :redface:)
5. Στις αγορές μου είμαι αρκετά αυθόρμητη. Αν δω κάτι που μου αρέσει πολύ και έχω τα χρήματα θα το πάρω. Αυτός για να πάρει κάτι πρέπει να το μελετήσει, να το σκεφτεί, να χωρίσει τα υπέρ και τα κατά του καθενός και μετά να αποφασίσει αν θα το πάρει ή όχι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Vol. 2
  • Όταν πάμε για ύπνο στην αρχή ζητάει να πάω κοντά για αγκαλιές και γλυκόλογα, μετά αρχίζει να σπρώχνει γιατι δεν βολεύεται και τραβάμε και οι δυο τα σκεπάσματα μέχρι να τυλιχτούμε ... το πρωί ξυπνάει ο καθένας στη μεριά του με πλάτη στον άλλο και απο ενα σκέπασμα όλο δικό του.
  • Εγω δεν πλένω πιάτα αν εχω έστω και ενα πιρούνι καθαρό για να φάω, αν δεν έχω πιρούνι αλλα κάποιο κουτάλι πάλι δεν πειράζει θα προτιμήσω να φτιάξω σούπα παρα να πλείνω, εκέινη θα πλείνει τα πάντα ( με ξύδι ή λεμόνι δεν θυμάμαι ο άσχετος :hmm:) ακόμα και την καφετιέρα μετα απο κάθε χρήση.
  • Μου τι δίνει που πρέπει να μαζεύω συνέχεια τις ξανθές τρίχες της απο το κάθισμα του συνοδηγού και την δερμάτινη πολυθρόνα του γραφείου μου, εκείνη τρελένεται που όταν κάθομαι να δω ταινία το δαχτυλό μου πάει συνέχεια στη μύτη μου και κάτι ψάχνει.
  • Στα ραντεβού μου είμαι Άγγλος, εκείνη στα ραντεβού της είναι "Ο Άγγλος ασθενής" καθώς θεωρεί αναφαίρετο δικαίωμα κάθε γυναίκας να αργεί τουλάχιστον μισή ώρα χωρίς να τρέχει τίποτα.
  • Την περνάω 25 εκατοστά , με περνάει 3 χρόνια.
  • Εξακολουθεί να είναι Άρης :mpliaks: και εγω Πάοκ , πράγμα που με βάζει σε σκέψεις αφού απο μπάλα δεν ξέρει, αθλητικά νέα δεν ακούει ... αρα αρχίζω να πιστεύω πως δεν αλλάζει ομάδα απο γινάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top