Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Έχεις ωραίο χαμόγελο και θα έδειχνε καλύτερα αν ήταν το μόνο που φοράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
1. Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...

2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..

3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ;

4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου !

5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα !

6. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις !

7. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα !

8. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου !

9. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;

10. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...

omg :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
1. Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...

2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..

3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ;

4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου !

5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα !

6. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις !

7. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα !

8. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου !

9. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;

10. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...

omg :lol:

Απ όλα αυτά, μου φαίνεται γλυκό το νούμερο 3. :redface:
Ειδικά με το κατάλληλο ύφος, μπορεί να ακουστεί πολύ γλυκό.
Όλα τα άλλα ακούγονται σας έτοιμες ατάκες πείσματος. Αυτό που είναι δηλαδή. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα !
καλοοοο:D
και δεν λεγεται μονο για ερωτα..:P


έχω φις
βάζεις την πρίζα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
έχω φις
βάζεις την πρίζα?:worry:
Το τόπικ λέγεται "ατάκες-τρόποι πεσίματος", όχι "Φλερτ για Ηλεκτρολόγους, αρχάρια έκδοση". :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
-Ενοιωσες τη σπίθα όταν σε άγγιξα;
-Από έρωτα;
-Από το εργαστήριο υψηλης τάσης. Αποφορτιστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι? Όταν ένα αγόρι σου λέει:" Έχεις μια περίεργη ομορφιά..μεσογειακή & ασιάτικη"..είναι καλό?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι? Όταν ένα αγόρι σου λέει:" Έχεις μια περίεργη ομορφιά..μεσογειακή & ασιάτικη"..είναι καλό?? :P

Ε αφού είπε "ομορφιά", obviously ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
μανίτσα, εισαι για καμια βολτα με το άτι σε καμια καφετερία για κανα φραπογαλο?? :P χαχαχαχαχαχ ντυσου TI MLK ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕς?? ντυσου σαν ανθρωπας και πες τη οτι ειναι πολυ ομορφη και ηρθεσ να την γνωρισεις.. as simple as that. 55% body language, 38% voice, 7% words... you can get laid without saying anything.. ;) ποσες φορες κυριες μου σας εχει τυχει να μιλατε με ενα αγορακι και να σκευτεστε ποτε θα σκασει για να τον φασωσετε??? THE BEST MAGIC PILL GUYS!!! SHUT THE FUCK UP!! LET HER SPEAK. LET HER INVEST.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Μπράβο, είσαι πολύ γ@μ@ουα τύπος! Απόψε κιόλας θα εφαρμόσω τις πολύτιμες συμβουλές σου.



Προώθησέ το, θα γίνει το νέο επίσημο προμο της τζόνι (δεν έβαλα του τζακ, μην βλασφημήσω κιόλας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Μπράβο, είσαι πολύ γ@μ@ουα τύπος! Απόψε κιόλας θα εφαρμόσω τις πολύτιμες συμβουλές σου.



Προώθησέ το, θα γίνει το νέο επίσημο προμο της τζόνι (δεν έβαλα του τζακ, μην βλασφημήσω κιόλας).

Στην καμπάνια του Jameson όμως θα κάνει πάταγο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μπράβο, είσαι πολύ γ@μ@ουα τύπος! Απόψε κιόλας θα εφαρμόσω τις πολύτιμες συμβουλές σου.



Προώθησέ το, θα γίνει το νέο επίσημο προμο της τζόνι (δεν έβαλα του τζακ, μην βλασφημήσω κιόλας).
1)και να τις εφαρμοσεις αν δεν ειναι καποιος απο πανω σου για coaching θα κανεις μαλακιες κα απλα θα εκνευρισεις γυναικες.. ;)
2) γαματο!! στην θεση το johnnie βαλε james playboy!!.:) thanks για την αφισα!! εψαχνα κατι τετοιο για προμοσιον.. μολις βαλεις το nick moy please στειλτο μου σε pm ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
1.Σε άδειο μαγαζί:

"Σ'ευχαριστώ εκ βάθος της ψυχής μου για την όμορφη σου παρουσία που γεμίζει αυτό το άδειο τοπίο."

2.Πώς σε λένε;

-Λέει όνομα
-Το όνομα σου είναι όμορφο, άλλα όχι ομορφώτερο απο το φυσικό σου κάλλος, επειδή υπάρχουν πολλές (όνομα), η ομορφώτερη όμως είσαι εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πολύ cheesy...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πριν τα πει αυτα μηπως του ειχες ριξει κατι στο κεφαλι καταλαθος?:P
αυτο ειναι το κόρτε του κατακουζηνού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε κλαμπ σε κάποιο νησί εν καιρώ διακοπών μαζί με φίλο: Γεια σας κορίτσια να σας κανουμε παρεα? (classic)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
-Λέει όνομα
-Το όνομα σου είναι όμορφο, άλλα όχι ομορφώτερο απο το φυσικό σου κάλλος, επειδή υπάρχουν πολλές (όνομα), η ομορφώτερη όμως είσαι εσύ.

χαχαχ έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχασα το τηλέφωνό μου, μπορώ να έχω το δικό σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έχασα το τηλέφωνό μου, μπορώ να έχω το δικό σου; :P
Γιατί να γελοιοποιούνται με βλακώδεις ατάκες που ούτε τρίχρονα δε λένε; Μπορούν κάλιστα να πάνε και να μιλήσουν ανθρώπινα στην κοπέλα. Πώς σε λένε, με τι ασχολείσαι, θα ήθελες να πάμε για καφέ, φαγητό κλπ. Όμως φταίνε και αυτές που επικροτούν τέτοιες συμπεριφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Γιατί να γελοιοποιούνται με βλακώδεις ατάκες που ούτε τρίχρονα δε λένε;
Υπάρχουν και πιο βλακώδεις, τις έλεγε στο λεωφορείο ένας σε μία κοπέλα και σκέφτηκα για πόσο έξυπνος παίζει να περνιέται.:P Η ηλιθιότητα γενικότερα δεν έχει όρια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top