Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γιατί να γελοιοποιούνται με βλακώδεις ατάκες που ούτε τρίχρονα δε λένε; Μπορούν κάλιστα να πάνε και να μιλήσουν ανθρώπινα στην κοπέλα. Πώς σε λένε, με τι ασχολείσαι, θα ήθελες να πάμε για καφέ, φαγητό κλπ. Όμως φταίνε και αυτές που επικροτούν τέτοιες συμπεριφορές.

έλα ντε :P
άκου εδω έχασα το τηλέφωνο μου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Υπάρχουν και πιο βλακώδεις, τις έλεγε στο λεωφορείο ένας σε μία κοπέλα και σκέφτηκα για πόσο έξυπνος παίζει να περνιέται.:P Η ηλιθιότητα γενικότερα δεν έχει όρια.:)
Δε μου κάνει εντύπωση.
έλα ντε :P
άκου εδω έχασα το τηλέφωνο μου :hehe:
To χειρότερο είναι ότι αρκετές θεωρούν αυτονόητες αυτές τις ανοησίες και επιπροσθέτως περιορίζονται αυστηρά στον κύκλο τους και επηρρεάζονται από αυτόν. Και μετά έρχεται η κλάψα. "Που πήγαν οι άνδρες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Έχει πολύ ζέστη εδώ μέσα ή απλά εσύ ζεσταίνεις την ατμόσφαιρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Έχει πολύ ζέστη εδώ μέσα ή απλά εσύ ζεσταίνεις την ατμόσφαιρα;

Σαν ατάκα του Howard απο το TBBT ακούστηκε αυτό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Σαν ατάκα του Howard απο το TBBT ακούστηκε αυτό!:P

Πάμε να ακούσουμε μουσική;;; και αν δεν σ' αρέσει ντύνεσαι και φεύγεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
"Το ψυγείο μου είναι γεμάτο.Αλλά φαίνεται πως η τύχη σου χαμογέλασε.Έχω ΚΑΙ πετρέλαιο. "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Dusk

Νεοφερμένος

Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ζαχαροπλάστης είναι ο πατέρας σου, γιαυτό είσαι τόσο γλυκιά? :alljumpy::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
1.Σε άδειο μαγαζί:

"Σ'ευχαριστώ εκ βάθος της ψυχής μου για την όμορφη σου παρουσία που γεμίζει αυτό το άδειο τοπίο."

2.Πώς σε λένε;

-Λέει όνομα
-Το όνομα σου είναι όμορφο, άλλα όχι ομορφώτερο απο το φυσικό σου κάλλος, επειδή υπάρχουν πολλές (όνομα), η ομορφώτερη όμως είσαι εσύ.
πες μου οτι εχει παρει κοπελα καποιος με τετοιες ατακες και απο lifestyle coach θα το γυρισω σε μπαλαρινα..
Έχει πολύ ζέστη εδώ μέσα ή απλά εσύ ζεσταίνεις την ατμόσφαιρα;
η καινουρια σομπα ειναι.. :p
η ατακα του μηνα ειναι εναν γερο στο λεοφωρειο γ9 στο μενιδι. Κοιταει μια γρια και της λεει: "σε ποια λαϊκη πηγενεται δεν σας εχω ξαναδει.." Απλα ελιωσα στο γελιο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
"σε ποια λαϊκη πηγενεται δεν σας εχω ξαναδει.." Απλα ελιωσα στο γελιο.. :D

Η ωραιότερη ατάκα που έχω ακούσει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
λολ


μαν, εχεις και επαφές με το τζετ σετ της...santa barbara?
:P

ειμαι σαν την κοκα κολα.. Ταιριαζω με ολοθυς και με ολα.. Βλαχος στα αλονια, μαγκας στα σαλονια.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Και ένα πότ-πουρί απο τις ατάκες που θα μπορούσε να ξεστομίσει ο Howard...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όπως οι περισσότεροι λένε, απλά να είστε ο εαυτός σας. Ορίστε ένα παράδειγμα προς μίμηση. Act like him!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ψυχούλα μου, θα σου φτιάξω πολύσπορο ψωμάκι με τα λεπτά μου τα χεράκια.:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
κλασσική... για τον Howard
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Howard-Wolowitz-and-Water-howard-wolowitz-24525560-466-700.png
    Howard-Wolowitz-and-Water-howard-wolowitz-24525560-466-700.png
    389.9 KB · Εμφανίσεις: 281

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τα μάτια σου είναι σαν δυο πρασινα φεγγαρια

:/::sick::knife::blink::hypno::lol::down::bye::warn::whatever::stupid::fool::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top