Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
γιατί στα γαλλικά συγκεκριμένα;:P

γιατι ειναι μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ερωτική γλωσσα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
οχι απαραιτητα,και ελληνας,απλά να είπε κάτι στα γαλλικά
La courbe de tes yeux fait le tour de mon coeur....
Δεν ήξερε τι σημαίνει στα γαλλικά αλλα ήξερε τον ποιητή... ;):redface:
Απλό sms...γιατι και το κινητο είναι στην Υπηρεσία του πεσίματος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
La courbe de tes yeux fait le tour de mon coeur....
Δεν ήξερε τι σημαίνει στα γαλλικά αλλα ήξερε τον ποιητή... ;):redface:
Απλό sms...γιατι και το κινητο είναι στην Υπηρεσία του πεσίματος!:P
αχ τι ωραια.....τα γαλλικά τα θεωρώ την πιο ερωτική γλώσσα του κόσμου :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Η πιο ερωτική είναι τα ελληνικά :pfff:

are you kidding me?

το να σου πει ο άλλος ένα "ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου; " συγκρίνεται με οτιδήποτε και αν πει στα γαλλικά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
are you kidding me?

το να σου πει ο άλλος ένα "ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου; " συγκρίνεται με οτιδήποτε και αν πει στα γαλλικά;;
Ε ναι, έχει άλλη χάρη να σου πουν: Pâtissier était votre père?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μα πόσο ερασιτέχνες είστε όλοι; Δείτε να μαθαίνετε:



Προχωράτε στο 2:00 και θα είστε έτοιμος να ρίξετε μέχρι και Αντριάνα Λίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το έχω και κότερο δεν έβαλες. Πώς μπόρεσες να ξεχάσεις μία τέτοια σκηνή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ε, σκέφτηκα ότι είναι πρώτο μάθημα ακόμα, μην πάθετε οβερλόουντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
-Μηπως εχετε παει στο εξωτερικο;
-οχι
-Μα που σας εχω ξαναδει;
-δεν με εχετε απο οσο ξερω
-Μηπως συχναζετε στα goodys
-οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
-Μηπως εχετε παει στο εξωτερικο;
-οχι
-Μα που σας εχω ξαναδει;
-δεν με εχετε απο οσο ξερω
-Μηπως συχναζετε στα goodys
-οχι...

Θέλουμε καὶ συνέχεια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δεν εχει αλλο το πηρε αποφαση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν εχει αλλο το πηρε αποφαση:P

Δὲν τὸ χειρίσθηκε καλά... Ἔπρεπε νὰ πῇ μία ἀτάκα ὁ ἄνθρωπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αρκετά πρόσφατο γι΄αυτό το θυμάμαι

- Συγνώμη, μήπως έχεις ώρα;
- Ναι, τάδε
Με κοιτάζει καλά
- Μήπως έχεις εξοχικό στην Πάρο;
- Εμ όχι;
- Θες να πάμε καμιά μέρα για καφέ;

Ντοιγκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
are you kidding me?

το να σου πει ο άλλος ένα "ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου; " συγκρίνεται με οτιδήποτε και αν πει στα γαλλικά;;



Δε μιλάω για αυτές τις σαχλοατάκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
αχ.....Ιζαμπελλα, γλυκεια μου Ιζαμπελλα, πανεμορφη, πανεξυπνη μου κοπελα...
εισαι ενας... πραγματικα, δεν υπαρχουν λογια για να σε περιγραψουν. ακομα και το αγγελος μου ακουγεται ρηχο και μικρο μπροστα σου.

χμμ..ναι. *γκουχου*

οταν λεμε ατακες εννοουμε μικρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
αχ.....Ιζαμπελλα, γλυκεια μου Ιζαμπελλα, πανεμορφη, πανεξυπνη μου κοπελα...
εισαι ενας... πραγματικα, δεν υπαρχουν λογια για να σε περιγραψουν. ακομα και το αγγελος μου ακουγεται ρηχο και μικρο μπροστα σου.

χμμ..ναι. *γκουχου*

οταν λεμε ατακες εννοουμε μικρες?

Πιάσε το βαθύ εικαστικό νόημα, δώσε βάση...

Άνδρας 1.65 με κράμπες στο έντερο σε πλησιάζει, είναι ιδρωμένος από πάνω μέχρι κάτω και ασπρισμένος στο πρόσωπο, και όλα αυτά όχι γιατί ντρέπεται να σου μιλήσει. Η απάντηση έρχεται σε μια ευθύτατη αποστομωτική απάντηση:

"Ιζαμπέλλα, Ιζαμπέλα, για σένα έφαγα κοτάκι με σαλμονέλα"

Σοβαρά τώρα (επειδή η απάντηση έχει και σοβαρό σκέλος, ναι έχει, μην γουρλώνετε τα μάτια, ευχαριστώ!)

Πάντως εμένα και να μου πέταγε ατάκα η σούπερ γυναίκα αυτή την περίοδο, οι πρώτες μαγικές λεξούλες που θα ήθελα να ακούσω από το στόμα της θα ήταν "Προσλαμβάνεστε στο λογιστήριό μας", ή "Η εταιρεία μας θα ήθελε να σας καλέσει σε συνέντευξη".

Οτιδήποτε άλλο με αφήνει παγερά αδιάφορο στην παρούσα φάση, χώρια που και γενικά πλέον θεωρώ το πέσιμο αχρείαστο. Όταν έρθει η ώρα να σε γνωρίσουν, πιστεύω ότι αν είσαι άνθρωπος που να κινεί το ενδιαφέρον της άλλης, θα σε γνωρίσουν, ακόμα και με την πιό τυπική κουβέντα του "καλημέρα τι κάνεις". Όλη αυτή η πρεμούρα του να βρούμε μια ατάκα, να διαβάσουμε και πέντε βιβλία πως να γίνετε ο πιό γαμάτος εραστής μετά τον 500στο αυνανισμό, πάντα μου ήταν αχρείαστη. Καλά περνάω με όσα έχω όταν είμαι μόνος μου, κι όταν μου τυχαίνει να έχω κάτι καλό το κρατάω και επενδύω για να κάνω τη ζωή μου ακόμα πιό όμορφη, χωρίς να ψάχνω "άλλη μια τρύπα για να χωθώ" αντίθετα με άλλους.

Αγχωνόμαστε που αγχωνόμαστε για το αν θα βάλουμε λεφτά στην τσέπη μας, δε θα αγχωθούμε για το αν θα πιάσουμε το χέρι μιας παραπάνω γυναίκας. Στην τελική ας το πιάσουν οσοι το χουν ανάγκη.

Ας πάω να μαγειρέψω τίποτα, όσο υπάρχει φαί ακόμα... Επιταγή εισόδου και μούτζες μπλε... Σύριζα που θέλουν να στρώσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
θελετε να μου πειτε οτι καποιος που ειναι Ελληνας πχ και κανει πεσιμο μιλωντας Γαλλικα δεν ειναι καθυστερημενος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top