Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos:
........θα είχε ενδιαφέρον να μας αναφέρουν πόσο περισσότερο ανακάλυψαν (μέσω του αυνανισμού) μυστικά του σώματος τους και κατα πόσο τα μυστικά αυτά τα αξιοποιούν στις σχέσεις τους.


προσωπικά με βοήθησε να ανακαλύψω στην αρχή της σεξουαλικής μου ζωής τι είναι αυτό που χρειάζομαι ακριβώς για να έχω οργασμό.
Θεωρώ ότι και τα δύο φύλλα θα έπρεπε πρώτα να ανακαλύπτουν το σώμα τους μόνοι τους, να το γνωρίζουν ως ένα βαθμό, και μετά να προχωράνε σε επαφή με σύντροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
προσωπικά με βοήθησε να ανακαλύψω στην αρχή της σεξουαλικής μου ζωής τι είναι αυτό που χρειάζομαι ακριβώς για να έχω οργασμό.
Θεωρώ ότι και τα δύο φύλλα θα έπρεπε πρώτα να ανακαλύπτουν το σώμα τους μόνοι τους, να το γνωρίζουν ως ένα βαθμό, και μετά να προχωράνε σε επαφή με σύντροφο.
Έχεις απόλυτο δίκιο.....με τη διαφορά οτι επειδή ο οργασμός της γυναίκας είναι πολύ πιο σύνθετος ( πέραν του σωματικού σκέλους το ψυχικό σκέλος έχει πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή απ ότι στον άντρα) θα περίμενε κανείς οι γυναίκες να είναι ίσως περισσότερο εξοικειωμένες με τον αυνανισμό πριν τίς πρώτες τους τουλάχιστον επαφές,μιας και αυτά που έχουν να ανακαλύψουν είναι σαφώς περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Ηey, τουλάχιστον απάντησε και μια γυναίκα ...
Τελικά το θέμα είναι πολυ πιο σύνθετο απο ένα ναι ή όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
Ηey, τουλάχιστον απάντησε και μια γυναίκα ...
Τελικά το θέμα είναι πολυ πιο σύνθετο απο ένα ναι ή όχι...

Νομιζω τρεις απαντησαν (με Post), που δεν ειναι και πολυ περισσοτερες απο τους αντιστοιχους αντρες! ;) :whistle:

Προφανως και ειναι πολυπλευρο και συνθετο το θεμα...περιλαμβανει σεξ οποτε... ;) Αν και δεν καταλαβα σε τι ακριβως αναφερεσαι! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Εννοώ ότι οι γυναίκες δεν απαντάνε με ένα ναι ή όχι. Εγώ π.χ. λέω ναι το κάνω χωρίς να σκεφτώ τις συνέπειες (υπάρχουν? άλλαξε η γνώμη σας για εμένα?)
Ενώ τα περισσότερα θηλυκά σκέφτονται και κουράζονται για τις κοινωνικοπολιτικοοικονομικοθρησκευτικές προεκτάσεις του θέματος, χωρίς πιστεύω να υπάρχει ιδιαίτερο νόημα.
Άλλωστε η αυτοικανοποίηση πιστεύω αποτελεί κάποιο είδος σεξ. Το σεξ είναι καλό και ελκυστικό. Εάν ο θεός (ή αυτός που μας δημιούργησε τεσπα...) θεωρούσε το σεξ αμαρτία ή παθολογική κατάσταση του οργανισμού δεν θα το έκανε έτσι... Άμα δεν το έκανε έτσι δεν θα υπήρχε περίπτωση να εξελιχθούμε σαν είδος. Το να κάνεις παιδιά (ακόμα και απο σπόντα) θα ήταν μια αγγαρία... σαν να πηγαίνεις στο super market.
Επομένως παραγωγικά καταλήγουμε πως εάν μια γυναίκα αρνείται να αυνανιστεί είτε έχει ηθικά κολλήματα για κάτι το οποίο δεν θα έπρεπε ή έχει μαζοχιστικές τάσεις ή το τελευταίο και πιο απλό απλά ντρέπεται (πάλι ηθικό είναι όμως τώρα που το σκέφτομαι) και ψεύδεται.
ΑΑΑΑΑΑΑα ρε άτιμη κενονία (που λέει και ο ξανθόπουλος) έχει μετατρέψει σε θέμα ταμπού τον τρόπο με τον οποίο στην τελική έχουμε γίνει όλοι μας σχεδόν χωρίς καμία εξέρεση
Υ.Γ. μην ακούσω τπτ πως η κοινωνία έχει εξελιχθεί απο τότε γιατι ούτε αυτό έχει γίνει, η ιδέα δεν έχει οριμάσει στο υποσυνήδειτο μας.
Υ.Γ. 2 επίσης τα σχόλια σας για τα παιδια που έχουν γίνει με εξωσωματική είναι κατα τη γνώμη μου άστοχα, γιατί το ζευγάρι πριν καταφύγει σε αυτό τον τρόπο γονιμοποίησης έχει καταφύγει πρώτα στην προσπάθεια με τις παραδοσιακές μεθόδους.
Υ.Γ.3 Μέχρι τώρα ο κόσμος έχει δει 2 περιπτώσεις παρθενογέννεσης, αλλά και αυτές δεν ήταν ακριβώς αυτό... (άσχετο αλλά δεν υφίσταται παρθενογέννεση στον κόσμο) η πρώτη ήταν η παναγία που σύμφωνα με τασ γραφάς έκανε τον χριστούλη, αλλά αυτό έγινε με τον κρίνο (τώρα γεμάτες αλληγορίες είναι οι γραφές και μπορεί ο κρίνος που της έδωσε ο άγγελος να ήταν απλά τα ... γεννέτικα του όργανα... ε, άγγελος ήταν, μπορεί να ήταν μεταφορά για την ομορφιά του) και η άλλη είναι τηλεοπτική η περίπτωση της Χουάνας της παρθένας :p.

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το να αρνηθεί κάποιος ότι αυτοϊκανοποιείται (ενώ το κάνει), το θεωρώ ανέντιμο προς τον εαυτό του και όχι προς τους άλλους. Μπαίνει στην διαδικασία δηλαδή να αρνείται ότι κάνει κάτι που τον ευχαριστεί για ιδεολογικούς (?) ή ηθικούς λόγους και στην ουσία "κοροϊδεύει" τον ίδιο του τον εαυτό αφού κανείς δεν μπορεί να τον ελέγξει! Απαξ και το σώμα έχει ανάγκες, και αυτού του είδους η ανάγκη καλύπτεται με την διαδικασία της αυτοϊκανοποίησης, για ποιό λόγο να θεωρείται ταμπού? Δηλαδή το να παραδεχτεί κάποιος ότι κάνει σεξ με περισσότερα από 2-3 άτομα θεωρείται trendy? Την ίδια ανάγκη δεν ικανοποιεί?
η πρώτη ήταν η παναγία που σύμφωνα με τασ γραφάς έκανε τον χριστούλη, αλλά αυτό έγινε με τον κρίνο (τώρα γεμάτες αλληγορίες είναι οι γραφές και μπορεί ο κρίνος που της έδωσε ο άγγελος να ήταν απλά τα ... γεννέτικα του όργανα... ε, άγγελος ήταν, μπορεί να ήταν μεταφορά για την ομορφιά του) και η άλλη είναι τηλεοπτική η περίπτωση της Χουάνας της παρθένας

Σωστός!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δηλαδή το να παραδεχτεί κάποιος ότι κάνει σεξ με περισσότερα από 2-3 άτομα θεωρείται trendy? Την ίδια ανάγκη δεν ικανοποιεί?

Εγώ πάντως σε ένα αλλο φόρουμ που έχω υπόψιν (και αν θυμάμαι καλά ξέρεις για ποιο λέω ;) ) έτσι και πει κάποια/ος κάτι τέτοιο πέφτουν σαν κοράκια να τον φάνε. Άρα που το είδες το τρέντυ του θέματος? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ πάντως σε ένα αλλο φόρουμ που έχω υπόψιν (και αν θυμάμαι καλά ξέρεις για ποιο λέω ;) ) έτσι και πει κάποια/ος κάτι τέτοιο πέφτουν σαν κοράκια να τον φάνε. Άρα που το είδες το τρέντυ του θέματος? :confused:

Δεν το θυμάμαι το συγκεκριμένο topic (σ'εκείνο το forum ;) )πάντως κάπου πάει το μυαλό μου και κατάλαβα τι εννοείς.
Πάντως όμως η αντιμετώπιση δεν είναι τόσο σκληρή όταν ένας άντρας παραδέχεται κάτι ανάλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν μιλάω για ένα συγκεκριμένο τόπικ. Είναι πάγια τακτική των περισσότέρων να "λιθοβολούν" όποια πει οτι το έχει κάνει ή ακόμα και το ότι της αρέσει σαν ιδέα!!

ΥΓ: Εννοείται οτι με τα παραπάνω δεν κριτικάρω το συγκεκριμένο φόρουμ, αλλά την ελληνική κοινωνία η οποία καθρεφτίζεται και σε αυτό αλλά και σε κάθε φόρουμ με τόσο εύκολη προσβασιμότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν μιλάω για ένα συγκεκριμένο τόπικ. Είναι πάγια τακτική των περισσότέρων να "λιθοβολούν" όποια πει οτι το έχει κάνει ή ακόμα και το ότι της αρέσει σαν ιδέα!!

ΥΓ: Εννοείται οτι με τα παραπάνω δεν κριτικάρω το συγκεκριμένο φόρουμ, αλλά την ελληνική κοινωνία η οποία καθρεφτίζεται και σε αυτό αλλά και σε κάθε φόρουμ με τόσο εύκολη προσβασιμότητα. :)


:clapping: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν μιλάω για ένα συγκεκριμένο τόπικ. Είναι πάγια τακτική των περισσότέρων να "λιθοβολούν" όποια πει οτι το έχει κάνει ή ακόμα και το ότι της αρέσει σαν ιδέα!!

ΥΓ: Εννοείται οτι με τα παραπάνω δεν κριτικάρω το συγκεκριμένο φόρουμ, αλλά την ελληνική κοινωνία η οποία καθρεφτίζεται και σε αυτό αλλά και σε κάθε φόρουμ με τόσο εύκολη προσβασιμότητα. :)

Η κοινωνία έχει αυτήν την άποψη απο πολύ παλιά και ακόμα και η ονομασία αυνανισμός προέρχεται απο μια βιβλική προσωπικότητα (Αυνάν) που τιμωρήθηκε απ τον Θεό γι αυτήν του την πράξη.Στην ουσία πρόκειται για ενοχές που έχουμε γύρω απ την ηδονή,ένα είδος δηλαδή κοινωνικού μαζοχισμού.Το να παραδεκτεί κανείς οτι αυτοικανοποιείται ή όχι έχει να κάνει τελικά με την αποδοχή ενός πιο άμεσου τρόπου στο να προσπορίζεται την ηδονή ή με την συμμόρφωση με πιο μαζοχιστικά κοινωνικά πρότυπα (όπου τελικά η ηδονή γι αυτόν είναι θέμα ενοχών και καταπίεσης).Είναι σαν τον χοντρό που μονίμως παραπονιέται οτι δεν τρώει τίποτα και τελικά λέγε λέγε το πιστεύει αυτό ,πέφτει σε μελαγχολία (μιας και υποβάλλεται στο ότι παχαίνει χωρίς να τρώει) και αυτή η μελαγχολία αντιδραστικά τον οδηγεί σε μεγαλύτερη βουλιμία.Αυτήν την μαζοχιστική αντίδραση αντιμετώπισε και ο Κίνσευ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αυνανιζομαι! Και μου αρεσει! Γιατι οχι? Τι δλδ, να ντρεπομαστε κιολας? 5 φορες τη βδομαδα, μη μας μεινει και κανα κουσουρι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεεεμμμμ ναι λοιπόν, και εγώ αυνανίζομαι και μάλιστα πριν απο 2 βδομάδες είχα βγει με μια κοπέλα και επειδή είχα πιει 1/2 λίτρο absolout και τσιλιμπουρδίζαμε και οι γονείς μου είχαν φύγει απο το σπίτι μετά από το sex (και αφού αυτή αποχώρισε) εγώ αυνανίστηκα :OOOO 13 !!! φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μήπως το μισό λίτρο βότκα σε μπέρδεψε κατά το μέτρημα; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Οχι τιποτα αλλο...αλλα και συ, το κανεις που το κανεις...Στα 13 σταματησες; Ειναι γρουσουζικο! :P

(Σοβαρα τωρα) Ελπιζω να ηταν αυτο οne time thing, καθως οπως εχουμε αναφερει επανειλημμενως, δεν κανει καλο αυτο στον οργανισμο σου! :(
Δεκτο οτι ο καθενας εχει αλλες αναγκες και ορεξεις, αλλα..δεν ενιωθες να σε ποναει ο προστατης σου (Παρεμπιπτοντως επειδη πολλοι μπορει να μην γνωριζουν: Θα το αισθανθειτε ως πονο στο αριστερο μερος του σωματος σας - οπως κοιτατε προς...τα ποδια σας- λιγο πιο κατω απο τον αφαλο σας) ; :worry: Δεν σε πονουσε το πεος σου; Ή τελος παντων, δεν σε προβληματιζε οτι δεν εκσπερματωνες πλεον;! ;) :hmm: Επαναλαμβανω οτι αν ετσι ενιωθες καλα εκανες, απλα οταν ισως καταπονεις τον οργανισμο σου τεινει προς την υπερβολη... :redface:

(παλι στην πλακα) Τουλαχιστον να κρατουσες και την κοπελα σπιτι σου, να την εντυπωσιαζες κιολας! :stupid: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν μιλάω για ένα συγκεκριμένο τόπικ. Είναι πάγια τακτική των περισσότέρων να "λιθοβολούν" όποια πει οτι το έχει κάνει ή ακόμα και το ότι της αρέσει σαν ιδέα!!

ΥΓ: Εννοείται οτι με τα παραπάνω δεν κριτικάρω το συγκεκριμένο φόρουμ, αλλά την ελληνική κοινωνία η οποία καθρεφτίζεται και σε αυτό αλλά και σε κάθε φόρουμ με τόσο εύκολη προσβασιμότητα. :)


Κοιτα, οταν μιλαμε για καποιο φορουμ εγω το θεωρω φυσιολογικο να μην γινει ευκολα δεκτη μια τετοια δηλωση. Το καθε φορουμ εχει το δικο του κοινο και το δικο του σκοπο. Αν πχ δημιουργουσα αυτο το θεμα (ή μιλουσα για αυτο το ζητημα) στο φορουμ της..Νοκια, προφανως θα ακουγα τα εξ' αμαξης! Και θα ηταν και λογικο! ;) Εκτος αν μιλας για φορουμ, οπως αυτο, με κυριο σκοπο την εκφραση ιδεων ή την κουβεντουλα, οποτε ειναι οντως παραλογο να σε κραξουν (οπως επισης θα ηταν παραλογο αν "στην ελεγαν" για το οτι αυνανιζεσαι, και οχι απλα που το δηλωνεις!)

Επισης, δεν νομιζω οτι οι περισσοτεροι αντρες "κραζουν" μια γυναικα που το κανει! Απλα εντυπωσιαζονται που το δηλωνει, ή αμεσως σπευδουν να την κατηγορησουν ως..."ελευθερων ηθων", για δυο κυριους λογους:

α) Λογω ελλιπους ενημερωσης και μορφωσης.
β) Επειδη ειναι τετοια η συμπεριφορα των γυναικων που πλεον πολλοι αντρες νομιζουν οτι σχεδον καμια γυναικα δεν αυνανιζεται. Επομενως, η οποια κανει κατι σε σχεση με σεξ, που το θεωρουν σπανιο/παραξενο, φανταζει ως π..ακι στα ματια τους... ;)


Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το να αρνηθεί κάποιος ότι αυτοϊκανοποιείται (ενώ το κάνει), το θεωρώ ανέντιμο προς τον εαυτό του και όχι προς τους άλλους. Μπαίνει στην διαδικασία δηλαδή να αρνείται ότι κάνει κάτι που τον ευχαριστεί για ιδεολογικούς (?) ή ηθικούς λόγους και στην ουσία "κοροϊδεύει" τον ίδιο του τον εαυτό αφού κανείς δεν μπορεί να τον ελέγξει! Απαξ και το σώμα έχει ανάγκες, και αυτού του είδους η ανάγκη καλύπτεται με την διαδικασία της αυτοϊκανοποίησης, για ποιό λόγο να θεωρείται ταμπού? Δηλαδή το να παραδεχτεί κάποιος ότι κάνει σεξ με περισσότερα από 2-3 άτομα θεωρείται trendy? Την ίδια ανάγκη δεν ικανοποιεί?
...:thumbsup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε Insomniac, έχεις μπερδέψει τα αυγά με τα πασχάλια! :P
Για άλλο πράγμα λέγαμε με την crazyhelen. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε Insomniac, έχεις μπερδέψει τα αυγά με τα πασχάλια! :P
Για άλλο πράγμα λέγαμε με την crazyhelen. :)

Όντως Insomniac..... Καμία σχέση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Εμ που να το καταλαβω; :confused:
Στο θεμα για τον αυνανισμο ειμαστε, μιλουσατε και με γενικοτητες για "καταγραυγη" απο τους αντρες οταν οι γυναικες δηλωνουν κατι...Που να ξερα;! :P Υπεθεσα οτι μιλουσατε περι αυνανισμου και φορουμ γενικου περιεχομενου ( ή τεχνολογικου,κτλ)

Τωρα παντως, μετα την...ενημερωση απο την Michelle ( :P ), μπορω να πω οτι εχετε δικιο. Το να μιλας σε τετοιο φορουμ και να δηλωνεις τις οποιες εμπεριες/γουστα σου, δεν θα επρεπε σε καμια περιπτωση να ειναι κατακριτεο, οσο και αν αυτες (οι εμπειριες) δεν ταιριαζουν στα γουστα ή την "ηθικη" των υπολοιπων! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Εμ που να το καταλαβω; :confused:
Στο θεμα για τον αυνανισμο ειμαστε, μιλουσατε και με γενικοτητες για "καταγραυγη" απο τους αντρες οταν οι γυναικες δηλωνουν κατι...Που να ξερα;! :P Υπεθεσα οτι μιλουσατε περι αυνανισμου και φορουμ γενικου περιεχομενου ( ή τεχνολογικου,κτλ)

Sorry!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top