Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ναι κανονικά. Πολλοί το θεωρούν ντροπή και "αρρώστια", αλλά δεν είναι. Ίσα ίσα, είναι το αντίθετο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το αυνανιζειν εστι φιλοσοφειν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Το αυνανιζειν εστι φιλοσοφειν!

εδω στο φορουμ εχουμε κανει τη φραση αυτη ψωμοτυρι :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υποθέτω πως είσαι μικρούλα και δεν είχες ακόμα σεξουαλική επαφή, οπότε δεν μπορείς να είσαι σίγουρη, διότι με τον παρθενικό υμένα δεν μπορείς να κάνεις κανονική διείσδυση και να δεις αν θα έχεις κολπικό οργασμό.

Ακόμη κι έτσι, με παρθενικό υμένα δηλαδή, μπορείς να βάλεις μέχρι ένα Χ βάθος δάχτυλο (ένα, δύο κλπ). Δεν πιστεύω πως δεν νιώθεις απολύτως τίποτα, όταν ασχολείσαι σ' αυτή την περιοχή. Άλλο το "δεν νιώθω τίποτα" και άλλο "δεν έχω οργασμό". Αν ξαπλώσεις στο κρεβάτι σου, πλάσεις το ανάλογο κόνσεπτ στο μυαλό σου και περιποιηθείς την κάτω περιοχή (και όχι μόνο) είναι αδύνατον να μην ερεθιστείς και να μην νιώσεις τίποτα.

Ρε τι μπούρδες λέτε στην κοπέλα; Οι περισσότερες γυναίκες ερεθίζονται πρωτίστως με την κλειτορίδα. Το αντίθετο είναι φαλλοκρατικοί μύθοι, για να κάνουν τη ζωή των αντρών ευκολότερη και να νομίζουν ότι με το μπες-βγες καθάρισαν. Υπάρχουν εξαιρέσεις βέβαια (οι οποίες πάλι με την κλειτορίδα ερεθίζονται, απλά με το στέλεχος αυτής που ακουμπά τον κόλπο) αλλά είναι λίγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ερωτογενείς ζώνες υπάρχουν τόσο στην κλειτορίδα όσο και μέσα στον κόλπο. Η κάθε γυναίκα θέλει να μάθει τι της αρέσει πιο πολύ, τι την ικανοποιεί και τι της δίνει την μεγαλύτερη ένταση.
Πολύ σημαντικό είναι να μπορεί να κάνει squirting, αλλά αυτό θέλει "δουλίτσα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έλα ρε τι ταμπού και βλακείες; Δεν υπάρχουν αυτά σήμερα.

Πρωινή συζήτηση 2 αντρών:
- έλα ρε μαλακά τράβηξες καμιά σήμερα;
- τι λε ρε μόνο μια;:P
- άρχοντας!;)

Πρωινή κουβέντα 2 γυναικών:
- το πρωί δεν σηκωνόμουν με τίποτα, το χάιδευα συνέχεια και συνέχεια χωρίς σταματημό
- χάιδευες; Τι εννοείς;:confused: (σκέψη=χαχαχαχα τι κάνει αυτή που δεν έχει γκόμενο, κακομοίρα)

Πρωινή κουβέντα φίλου και φίλης.
Φίλος: - πολύ μαλακία χτυπώ τελευταία χαχαχα:D
Φίλη: - άσε και μένα με έχουν πιάσει τρελές ορέξεις τελευταία.
Φίλος:- ε,τι, χοχοχο, κάνεις και τέτοια κουφάλα;:D Καλά κάνεις!:clapup: Πως το κάνεις; Μπλα μπλα μπλα και μπλα μπλα μπλα

Και ξανά λέω δεν υπάρχουν ταμπού.
Και άσε τις γυναίκες που δεν παραδέχονται εύκολα μεταξύ τους κάτι τέτοιο αλλά τι ηλιθιότατη αντίδραση είναι και αυτή των αντρών όταν μάθει για κάποια γυναίκα; Οκ το παίρνει πολύ πιο θετικά αλλά αυτή η έκπληξη κάπως σου την δίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Darkness!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!! χαχαχαχαχα!!! 100% αληθεια ολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ταμπού και βλακείες; Δεν υπάρχουν αυτά σήμερα.



αρπαζω την ευκαιρία για να πω ότι,
η κοινωνία μας έχει εξελιχθεί τόσο που,
ναι, τα σεκσοταμπού έχουν γκρεμιστεί,
όσο βεβαια αυτο αποτελει προοδο φιλαρα μου μπαμπη :P
(όχι νταρκ, δεν το απευθυνω σε σενα)


...ενω αντίθετα,
όλα τα ταμπού που εχουν καποια σημασία,
όπως το ταμπου του αίματος
της κάστας
του αβάτου
(όχι μπαμπη, δε λεω για το Όρος)


όλα δηλαδή τα ταμπου που έχουν καποια σημασία
στο να ξεπεράσουμε
την νοοτροπία της αγέλης ζώων
στην οποία, που λογω ατυχίας στην Εξελιξη
είμαστε καταδικασμένοι να υποτασσόμαστε

αυτά τα ταμπού, φιλαρα Μπαμπ',
δεν τα έχουμε αγγίξει στο ελάχιστο.
γι αυτο σου λεω η πρόοδος μας ειναι κούφια
και το μονο που θα γινει, ειναι να σπάσει και καταρρεύσει πανω στον εαυτό της


τι μας νοιαζει βεβαια.
εδω εχουμε σεχσουαλικη απελεφθέρωση



σας αφηνω τωρα,
παω να εξερευνήσω τις ερωτογενεις ζωνες της κλειτορίδας μου
μπάηζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε τι μπούρδες λέτε στην κοπέλα; Οι περισσότερες γυναίκες ερεθίζονται πρωτίστως με την κλειτορίδα. Το αντίθετο είναι φαλλοκρατικοί μύθοι, για να κάνουν τη ζωή των αντρών ευκολότερη και να νομίζουν ότι με το μπες-βγες καθάρισαν. Υπάρχουν εξαιρέσεις βέβαια (οι οποίες πάλι με την κλειτορίδα ερεθίζονται, απλά με το στέλεχος αυτής που ακουμπά τον κόλπο) αλλά είναι λίγες.

Γιατί λέω μπούρδες βρε Subject to change; Υποστήριξα πουθενά ότι σώνει και ντε επιβάλλεται να έχει κολπικό οργασμό; Σε κανένα απ' τα μηνύματά μου δεν ανέφερα κάτι τέτοιο. Απλώς της εξηγώ πως μερικές γυναίκες φτάνουν σε οργασμό κολπικά και άλλες με κλειτοριδικό ερεθισμό. Και τα δύο φυσιολογικά. Και μετά της λέω πως είναι αδύνατον να μην νιώθει τί-πο-τα όταν προσπαθεί να ερεθιστεί κολπικά. Μπορεί να μην φτάνει σε οργασμό, αλλά μια ευχαρίστηση, ένα κάτι θα το νιώσει -και προφανώς δεν έχει ερεθιστεί τόσο, για να μη νιώθει κλπ. Ποιο το παράλογο; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
νομιζω οτι ειναι λιγες αυτες που φτανουν σε οργασμο κολπικα και αν γινει γινεται λιγες φορες..δεν εννοω τιποτα τιποτα απλα οταν ξερεις οτι με την κλειτοριδα θα φτασεις κατευθειαν σε οργασμο, δεν ασχολεισαι κ τοσο με τον κολπο οπου απλα θα παρεις μια ευχαριστηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Σχετικα με τον αυνανισμο εγω παντα ντρεπομουν να παραδεχτω το αυτονοητο αλλα πλεον το εχω ξεπερασει. Και ναι το κανω πολυ συχνα..Απλα δεν γνωριζω αν ειναι παρα πολυ και δεν κανει τοσο πια πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλα δεν γνωριζω αν ειναι παρα πολυ και δεν κανει τοσο πια πολυ..

Γιατι, τι θα παθεις;
Βλακιες που προσπαθουν καποιοι να φυτεψουν στα μυαλα των νεων, το γιατι πραγματικα δεν το καταλαβενω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γιατι, τι θα παθεις;
Βλακιες που προσπαθουν καποιοι να φυτεψουν στα μυαλα των νεων, το γιατι πραγματικα δεν το καταλαβενω!

Απλα γιατι εγω το κανω αρκετες φορες...Μπορεις να το πεις και πολλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
So what;! Αφου εχεις ορεξη, γιατι οχι;
Δεν παθενεις τιποτα, μην ανυσηχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
So what;! Αφου εχεις ορεξη, γιατι οχι;
Δεν παθενεις τιποτα, μην ανυσηχεις!

Μακαρι..γιατι αν μαθαινες το νουμερο ισως και παθαινες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
τι να παθω μωρε; 10;20; Με γεια σου και καμαρι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
τι να παθω μωρε; 10;20; Με γεια σου και καμαρι σου!

Χαχα ενταξει οχι και 20 ειπαμε..Αλλα ειναι στανταρ το νουμερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Η αποχη απο τον αυνανισμο προκαλει ψυχικη ηρεμια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα αυτό το θρεντ έχει τα περισσότερα κλικς (αναγνώσεις) αναλογικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σχετικα με τον αυνανισμο εγω παντα ντρεπομουν να παραδεχτω το αυτονοητο αλλα πλεον το εχω ξεπερασει. Και ναι το κανω πολυ συχνα..Απλα δεν γνωριζω αν ειναι παρα πολυ και δεν κανει τοσο πια πολυ..

παιχτον τωρα οσο μπορεις φιλε, πριν βρουν καμια προφητεια και τον απαγορευσουν:eek:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top