Αυνανισμός

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αυνανισμός = Μαλακία -----> αυνανίζομαι= τον παίζω, τραβάω μαλακία.

P.S.: αυνανισμός λέγεται και για τις γυναίκες :P
Ok ησουν σαφης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδια η δικια μ ερωτηση ειναι καπως..!! αλλα εχει ενα ενδιαφερον..:redface:

Αν μια κοπελα ερεθιζεται απο φαντασιωση μιας αλλης , ή λεσβιακο σημαινει οτι κ αυτη ειναι λεσβια;; να αυνανιζεται οχι με φιλες της μονο με κοπελες σε ερωτικες σκηνες στην τηλεοραση ας πουμε ή ή σε τσοντες

δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο, εξαλλου το γυναικειο σωμα ειναι πολυ πιο ερωτικο απο το ανδρικο οπως κ να το παρουμε...!

εσεις πιστευετε οτι μια κοπελα στα 17 μπορει να καταλαβει αν ειναι λεσβια ή οχι;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Παιδια η δικια μ ερωτηση ειναι καπως..!! αλλα εχει ενα ενδιαφερον..:redface:

Αν μια κοπελα ερεθιζεται απο φαντασιωση μιας αλλης , ή λεσβιακο σημαινει οτι κ αυτη ειναι λεσβια;; να αυνανιζεται οχι με φιλες της μονο με κοπελες σε ερωτικες σκηνες στην τηλεοραση ας πουμε ή ή σε τσοντες

δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο, εξαλλου το γυναικειο σωμα ειναι πολυ πιο ερωτικο απο το ανδρικο οπως κ να το παρουμε...!

εσεις πιστευετε οτι μια κοπελα στα 17 μπορει να καταλαβει αν ειναι λεσβια ή οχι;; :hmm:

Καλά έχει και τέτοια θέματα το iscool?Μέσα σε όλα μιλάμε.
Nadiawow μάλλον προς λεσβία τείνει κάποια με τέτοιες φαντασιώσεις.Δεν είμαι ειδικός βέβαια.Απλά δε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να φαντασιώνεσαι άτομα του ίδιου φύλου.
Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται θα σου πρότεινα να το πεις στη μάνα σου.Μη το αφήσεις να το διαχειριστείς μόνη σου.Μπορεί να χρειαστεί να πάρετε και συμβουλές από κάποιον ειδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Καλά έχει και τέτοια θέματα το iscool?Μέσα σε όλα μιλάμε.
Nadiawow μάλλον προς λεσβία τείνει κάποια με τέτοιες φαντασιώσεις.Δεν είμαι ειδικός βέβαια.Απλά δε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να φαντασιώνεσαι άτομα του ίδιου φύλου.
Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται θα σου πρότεινα να το πεις στη μάνα σου.Μη το αφήσεις να το διαχειριστείς μόνη σου.Μπορεί να χρειαστεί να πάρετε και συμβουλές από κάποιον ειδικό.

εχω αγορι 4 χρονια τωρα ! νιωθω ερωτευμενη αρκετα αλλα μ χει ψιλοκεντρισει κ λιγακι το ενδιαφερον το λεσβιακο.. δεν γινεται να ειναι επειδη μαλλον εχω βαρεθει τα ιδια κ τα ιδια κ ψαχνω απεγνωσμενα κατι το διαφορετικο; ε οσο να ναι απ β΄ γυμασιου τα χουμε και τωρα μπαινουμε γ' λυκειου.. ε εχω βαρεθει κ λιγο

και δεν ξερω αν καποια ανακαλυψει οτι ειναι λεσβια ειναι κακο ωστε να παει να παρει συμβουλες κ απο ειδκο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια η δικια μ ερωτηση ειναι καπως..!! αλλα εχει ενα ενδιαφερον..:redface:

Αν μια κοπελα ερεθιζεται απο φαντασιωση μιας αλλης , ή λεσβιακο σημαινει οτι κ αυτη ειναι λεσβια;; να αυνανιζεται οχι με φιλες της μονο με κοπελες σε ερωτικες σκηνες στην τηλεοραση ας πουμε ή ή σε τσοντες

δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο, εξαλλου το γυναικειο σωμα ειναι πολυ πιο ερωτικο απο το ανδρικο οπως κ να το παρουμε...!

εσεις πιστευετε οτι μια κοπελα στα 17 μπορει να καταλαβει αν ειναι λεσβια ή οχι;; :hmm:
Ναι, μια κοπέλα στα 17 σαφώς και μπορεί να καταλάβει αν είναι λεσβία. Εσένα καταρχήν σε ελκύει το γυναικείο φύλλο αλλά μπορεί να μην είσαι μόνο λεσβία αλλά bisexual αν σαρέσουν και οι άντρες. Ψάξτο λίγο ;)
Καλά έχει και τέτοια θέματα το iscool?Μέσα σε όλα μιλάμε.
Nadiawow μάλλον προς λεσβία τείνει κάποια με τέτοιες φαντασιώσεις.Δεν είμαι ειδικός βέβαια.Απλά δε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να φαντασιώνεσαι άτομα του ίδιου φύλου.
Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται θα σου πρότεινα να το πεις στη μάνα σου.Μη το αφήσεις να το διαχειριστείς μόνη σου.Μπορεί να χρειαστεί να πάρετε και συμβουλές από κάποιον ειδικό.

Να επισκεφθεί κάποιον ειδικό; Συγνώμη, αλλά δεν είμαστε στο 1960 όπου η ομοφυλοφιλία θεωρείτο ψυχική διαταραχή. Το αν η κοπέλα είναι φυσιολογική θα το κρίνει αυτή και όχι εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Καλά έχει και τέτοια θέματα το iscool?Μέσα σε όλα μιλάμε.
Nadiawow μάλλον προς λεσβία τείνει κάποια με τέτοιες φαντασιώσεις.Δεν είμαι ειδικός βέβαια.Απλά δε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να φαντασιώνεσαι άτομα του ίδιου φύλου.
Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται θα σου πρότεινα να το πεις στη μάνα σου.Μη το αφήσεις να το διαχειριστείς μόνη σου.Μπορεί να χρειαστεί να πάρετε και συμβουλές από κάποιον ειδικό.

Ομοφυλόφιλη ή bi παίζει να είναι η κοπέλα,όχι λεπρή. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγγνώμη αν μίλησα για ειδικό απλά νόμιζα πως κάποιον μπορεί να τον ενοχλούσε και να ανησυχούσε αν καταλάβαινε ότι έχει τέτοιες τάσεις.Δεν έχω κάτι με τις λεσβίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
καλα η αληθεια ειναι οτι και εγω δεν εχω κανενα θεμα ουτε με λεσβιες ουτε με γκει αλλα οσο αντιφατικο κ να ακουγεται ε , θα προτιμουσα να ειμαι στρειτ! ...αααασε που βρισκεις πιο ευκολα " ταιρι" .. αντε να γινεις λεσβια, πώς θα βρεις γκομενα να πουμε :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo1230

Νεοφερμένος

Ο geo1230 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
καλα η αληθεια ειναι οτι και εγω δεν εχω κανενα θεμα ουτε με λεσβιες ουτε με γκει αλλα οσο αντιφατικο κ να ακουγεται ε , θα προτιμουσα να ειμαι στρειτ! ...αααασε που βρισκεις πιο ευκολα " ταιρι" .. αντε να γινεις λεσβια, πώς θα βρεις γκομενα να πουμε :P :P :P

σοβαρα μιλωντας, μπορει οντως να μην εισαι αλλα να θες κατι διαφορετικο γτ βαρεθηκες τοσο καιρο με το ιδιο αγορι και παραλληλα εισαι σε μια ηλικια που ακομα ψαχνεις τον εαυτο σου και θες να δοκιμαζεις καινουρια πραγματα (σε ολους τους τομεις) οποτε ναι μια αλλαγη με το αγορι σου (ή με αλλο) μπορει να σε εκανε να τα ξεχασεις αυτα. αλλα πες μου λιγο... το προβλημα ειναι πως θα βρισκεις γκομενα ή να ξερεις τη σεξουαλικη σου ταυτοτητα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τι λέτε τώρα.Από τη μια σας πείραξε που ανέφερα τη λέξη ειδικός αλλά εσείς πάτε να κάνετε ψυχανάλυση ρωτώντας για τη φύση της σεξουαλικής ταυτότητας και τέτοια.
Nadiawow αν τα 4 χρόνια δικαιολογούν το να το γυρίσεις σε λεσβία τι να πουν και οι παντρεμένες 20 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
1. αυτο με τις γκομενες προφανως για πλακα το πα :P
2. ναι αλλα ξεκινησα απο πολυ μικρη και περα απο αυτον μονο με ενα αλλο αγορι ειχα επαφη (ειχαμε χωρισει) αλλα αυτος με λιγα λογια ηθελε να προχωρησουμε γρηγορα, ε προχωρησαμε καπως κ δεν μ αρεσε και σκεφτομαι εγω... δεν μ αρεσε γιατι δεν τον ηξερα και τοσο καλα τα χαμε για λιγο και προχωρησαμε σχετικα γρηγορα ή δεν μ αρεσουν τ αγορια..αλλα γενικα κοιταζω αγορια και βρισκω αρκετα ελκυστικα καποια, αλλα επειδη ως ζηλιαρα κοιταζω συνεχως κοριτσια και εξεταζω εξωτερικη ομορφια σε περιπρωση που το αγορι μου κανει παρεα με καποια πολυ ομορφη να το ξερω, γιατι οπως ξαναειπα ζηλευω.. και σκεφτομαι αυτο γινεται για κανα 1 , 1-5 χρονο εντονα, μηπως αυτο φταει που αρχισα να ερεθιζομαι; επειδη ασχολιομουν τοσο πολυ ; (ξερω πολλες προσωπικες λεπτομερειες σορρυ , αλλα χρειαζομαι γνωμες :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εχω αγορι 4 χρονια τωρα ! νιωθω ερωτευμενη αρκετα αλλα μ χει ψιλοκεντρισει κ λιγακι το ενδιαφερον το λεσβιακο.. δεν γινεται να ειναι επειδη μαλλον εχω βαρεθει τα ιδια κ τα ιδια κ ψαχνω απεγνωσμενα κατι το διαφορετικο; ε οσο να ναι απ β΄ γυμασιου τα χουμε και τωρα μπαινουμε γ' λυκειου.. ε εχω βαρεθει κ λιγο

και δεν ξερω αν καποια ανακαλυψει οτι ειναι λεσβια ειναι κακο ωστε να παει να παρει συμβουλες κ απο ειδκο :P

Ζήτησέ του να κάνετε threesome με την κολλητή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ααα ολα κ ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
ποια είναι τα κατάλληλα μέρη για να αυνανίζεται κάποιος-α;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ε κρεβατι! (+ πατωμα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
πάτωμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νάντια, εδώ κάποιος μπορεί να καταλάβει το σεξουαλικό του προσανατολισμό από τα 10 του, δεν θα μπορεί στα 17!?
Απο εκεί και πέρα, ότι και να είσαι (είτε straight είτε bi είτε gay , αν και δεν μου αρέσουν αυτές οι ταμπέλες) δεν έχει σημασία, ούτε είναι κακό.
Ούτε ειδικό θέλεις, ούτε τίποτα.
Η ομοφυλοφιλία έχει πάψει από το τη δεκαετία του 70 να θεωρείται διαταραχή.
Κάνε ότι λέει η καρδιά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
npb ε τι να σ πω εμενα μ αρεσει :P
christo για να πω κ την αληθεια δεν θα θελα να μαι τιποτα απ τα 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top