Αυνανισμός

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ρε παιδια σαν πολυ ενδιαφέρον να έπεσε για την λαμακία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Σορρυ ρε αγόρια μήπως σας χαλαάει αυτο σε ένα κορίτσι να το κάνει 2 φορες τη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Nope.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε παιδια σαν πολυ ενδιαφέρον να έπεσε για την λαμακία
το τοπικ αν δεις αυτό το θέμα έχει....βέβαια όχι από την γελοία μεριά που πολλοι επιμένουν να δέιχνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Όχι ενταξει επειδη μερικοι λένε οτι αφου το κάνετε μόνες σας γτ δεν θέλετε και με αγόρι...εμμμ δεν είναι τοσο ευκολο να εμπιστευτεις καποιον...και εξαρταται το πως θα σου φερθει...ξερετε πολλα ζευγαρια εχω δει οτι εχουν προβλημα οταν κανουν σεξ γιατι τα αγορια τις αποκαλουν με ασχημες λεξεις, δεν ειναι τρυφερεροι κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Όχι ενταξει επειδη μερικοι λένε οτι αφου το κάνετε μόνες σας γτ δεν θέλετε και με αγόρι...εμμμ δεν είναι τοσο ευκολο να εμπιστευτεις καποιον...και εξαρταται το πως θα σου φερθει...ξερετε πολλα ζευγαρια εχω δει οτι εχουν προβλημα οταν κανουν σεξ γιατι τα αγορια τις αποκαλουν με ασχημες λεξεις, δεν ειναι τρυφερεροι κτλ...

μη δαιμονοποιούμε όμως τα αγόρια.

Ούτε οι γυναίκες ούτε οι άντρες είναι αθώοι στο σεξ. Αρέσει σε όλους το ίδιο, αν και έχω ακούσει ότι σύμφωνα με επιστημονικές μελέτες, εμείς έχουμε περισσότερες ανάγκες! :jumpy: (μη μου ζητήσετε τεκμηρίωση, δεν το βρήκα εγώ, από άλλους το άκουσα). Το αν θα αποκαλείς το σύντροφό σου με 'άσχημες λέξεις' είναι καθαρά θέμα γούστου και όχι φύλου.

Επίσης, το θέμα "εμπιστοσύνης" με τον αυνανισμό.. μπα.

Λέω ότι θα έπρεπε και τα δύο φύλα, εφόσον και τα ΔΥΟ θέλουν σεκς, να "εμπιστεύονται" το ένα το άλλο το ίδιο.

Όσο για το "τρυφερά", το ότι η γυναίκα θέλει τρυφερότητες δεν ισχύει πάντα και όπου ισχύει ίσως είναι κατασκεύασμα της κοινωνίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
γουστα ειναι αυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερρικος34071

Νεοφερμένος

Ο ερρικος34071 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
λιπον παιδες ειμαι καινουργιος και εχω περασει και εγω παρομια κατασταση μερικοι λενε πως μπορει να προκαλεσει εξαρτηση και δν ξεκολας ολα αυτα ειναι μπουρδες κοιταξε να βρεις μια κοπελα της ηλικιας σου η και μεγαλητερη(καλητερα ειναι εμπειρες) και θα σε κανει περδικι μονο μην φοβασε εχε αυτοπεπιθιση
-----------------------------------------
βρες κοπελα επιγον θα σε κανει καλα και καλητερα προσπαθισε να το ελατοσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
λιπον παιδες ειμαι καινουργιος και εχω περασει και εγω παρομια κατασταση μερικοι λενε πως μπορει να προκαλεσει εξαρτηση και δν ξεκολας ολα αυτα ειναι μπουρδες κοιταξε να βρεις μια κοπελα της ηλικιας σου η και μεγαλητερη(καλητερα ειναι εμπειρες) και θα σε κανει περδικι μονο μην φοβασε εχε αυτοπεπιθιση
-----------------------------------------
βρες κοπελα επιγον θα σε κανει καλα και καλητερα προσπαθισε να το ελατοσεις

βασικα πιστευω οτι αν πας με κοπελα μετα κοβετε μαχερι . γιατι η εσθιση της ολοκλιροσης δεν εχει καμια σχεση με αυτο !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
βασικα πιστευω οτι αν πας με κοπελα μετα κοβετε μαχερι .
Μπα.

λιπον παιδες ειμαι καινουργιος και εχω περασει και εγω παρομια κατασταση μερικοι λενε πως μπορει να προκαλεσει εξαρτηση και δν ξεκολας ολα αυτα ειναι μπουρδες κοιταξε να βρεις μια κοπελα της ηλικιας σου η και μεγαλητερη(καλητερα ειναι εμπειρες) και θα σε κανει περδικι μονο μην φοβασε εχε αυτοπεπιθιση
-----------------------------------------
βρες κοπελα επιγον θα σε κανει καλα και καλητερα προσπαθισε να το ελατοσεις
Δεν υπάρχει λόγος να σταματήσεις να αυνανίζεσαι, πόσο μάλλον να βρεις κοπέλα μόνο για αυτό το λόγο. Το παρουσιάζεις κιόλας σαν επιτακτική ανάγκη, χαλάρωσε. Αφήστε το να έρθει με την ησυχία του, μην το κυνηγάτε τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ αναφέρομαι στις γυναίκες
Κι εκείνες τι κάνουν;
Δεν παίζει. Βάζω στοίχημα οτι όλοι οι άνθρωποι έχουν αυνανιστεί στη ζωή τους, μπορεί βέβαια και να μην το θυμούνται, γι' αυτό να έχουν την εντύπωση οτι δεν το 'χουν κάνει, αλλά αν το ψάξουν καλύτερα, θα συνειδητοποιήσουν οτι τελικά δεν διαφέρουν.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Ο αυνανισμος ειναι ο μοναδικος τροπος για να μπορεσει τοσο η γυναικα οσο και ο αντρας να βιωσει τον οργασμο ή να ερθει σε πρωτη επαφη με αυτον.Ειναι απολυτα φυσιολογικο.Καθε ατομο,ακομα και απο τη στιγμη της γεννησης του,εχει σεξουαλικα ενστικτα.Δεν ειναι κατακριταιο και ουτε προκαλει φυσικα εθισμο!!!Δεν ειναι ναρκωτικο αλλα φυσιολογικη ενεργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Συναγερμος!
Τωρα καταλαβα πως αν αυνα τετιο πολυ μπορει να γινεις στειρος!
Το διαβασα σε ενα σιτε, κ εκανα πειραμα. Για 2 μερες δεν τραβηξα κ την τριτη τραβαω μια. Εβγαλα διπλασια αποσο βγαζω συνηθως. Οποτε καντο οικονομια μην τελιοσει! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν τελειώνει. Απλά αν την αρμέγεις συνέχεια λογικό είναι να βγάζει λιγότερο, δεν προλαβαίνει να παραχθεί νέο γάλα (για αγελάδες μιλάμε ε :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ναι αρωστημενε τι νομιζες?
Παλι στο πονηρο το πας!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
βασικα πιστευω οτι αν πας με κοπελα μετα κοβετε μαχερι . γιατι η εσθιση της ολοκλιροσης δεν εχει καμια σχεση με αυτο !!!!
συμφωνω αλλα οχι και μαχαιρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Συναγερμος!
Τωρα καταλαβα πως αν αυνα τετιο πολυ μπορει να γινεις στειρος!
Το διαβασα σε ενα σιτε, κ εκανα πειραμα. Για 2 μερες δεν τραβηξα κ την τριτη τραβαω μια. Εβγαλα διπλασια αποσο βγαζω συνηθως. Οποτε καντο οικονομια μην τελιοσει! :lol::lol::lol:

αυτο δεν ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ποιό δεν ισχύει; Ότι μπορεί να μείνει στείρος, ή ότι κάποια στιγμή πρέπει και να ξαναγεμίσουν για να συνεχίσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ποιό δεν ισχύει; Ότι μπορεί να μείνει στείρος, ή ότι κάποια στιγμή πρέπει και να ξαναγεμίσουν για να συνεχίσεις;

το πρωτο
αν θυμαμαι καλα ο χρονος που χρειαζεται για να παραχθουν σπερματοζωαρια ειναι 72 ωρες κατι τετοιο ειχα διαβασει το οποιο μενει στους ορχεις μεχρι να εκσπερματησει καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top