Αυνανισμός

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αλήθεια? Πρώτη φορά το ακούω... Δηλαδή εκεί που καθεσαι και σκέφτεσαι, σου 'ρχεται?:P

φαντασιωση ωρε. σκεφτεστε/ομσατε εικονας για να ερεθιστουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
φαντασιωση ωρε. σκεφτεστε/ομσατε εικονας για να ερεθιστουμε


Oh... Δε μου έχει τύχει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoudaSkater

Νεοφερμένος

Ο GoudaSkater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να ρωτησω κ εγω κατι ομως παιδια... στα 13 ο αυνανισμος κανει κακο ή δημιουργεί προβλήματα;;; Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Να ρωτησω κ εγω κατι ομως παιδια... στα 13 ο αυνανισμος κανει κακο ή δημιουργεί προβλήματα;;; Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων;;;


Όχι, είναι φυσιολογικό... Ούτε τύφλωση δημιουργεί ούτε τίποτε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoudaSkater

Νεοφερμένος

Ο GoudaSkater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αααα ωραία :P Δεν θα το κάνουμε και χόμπι όμως !!!:lol:
Ευχαριστώ πάντως:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Με τον αυνανισμό τυφλώνεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ΝΑΙ.

ελεος τοσες φορες το εχουμε πει, αυτα ειναι απλες προκαταληψεις. ο αυνανισμος ειναι κατι εντελως φυσιολογικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoudaSkater

Νεοφερμένος

Ο GoudaSkater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα ένας φίλος μου, μου είπε πως τρελένεσαι ή έχεις απώλεια μνήμης.... Αλήθεια είν' αυτό ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αχαχαχαχαχ
οχι βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mirkos

Νεοφερμένος

Ο Mirkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα ένας φίλος μου, μου είπε πως τρελένεσαι ή έχεις απώλεια μνήμης.... Αλήθεια είν' αυτό ;;;


Είναι κάτι τελείως φυσιολογικό χωρίς παρενέργειες. μην το παρακάνετε όμως... χαλαρά! Η πιο καλή φάρσα/πλάκα που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε κάποιον φίλο σου και να του πεις με εμπιστευτικό ύφος "Άκουσα ότι αν το κάνεις πολύ συχνά, βγάζεις τρίχες στην παλάμη!" Και μετά να τους κοιτάς καθώς εξετάζουν την παλάμη τους επιτόπου!!! Έχει πολύ πλάκα! :D

Εξάλλου το χουν πει και σπουδαίοι άνρωποι. "Είμαι φοβερός εραστής, γιατί εξασκούμαι πολύ μόνος μου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Βασικά απλά σκεφτείτε ότι αν δημιουργούσε οποιδήποτε πρόβλημα, πχ.στραβισμό όλοι οι γονείς μας θα ήταν στραβοί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Το πιο αστείο όμως είναι αυτό που θα βγάλεις τρίχες στην παλάμη... ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΝΑΙ.

ελεος τοσες φορες το εχουμε πει, αυτα ειναι απλες προκαταληψεις. ο αυνανισμος ειναι κατι εντελως φυσιολογικο.

Εδώ το 'χω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πάντως η όλη διαδικασία συνήθως σταματά κατά μεγάλο μέρος, όταν κάνεις για πρώτη φορά σεξ. Αν έχεις και την κατάλληλη κοπέλα, δεν θα υπάρχει καμία ανάγκη να το κάνει κάποιος. Πιστέψτε με !!!! :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γιατι να το σταματησεις οταν μπορεις να εμπλουτισεις την ερωτικη σου ζωη με ενα ακομα ερωτικο παιχνιδι; https://en.wikipedia.org/wiki/Masturbation#Mutual_masturbation
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
απλά και φυσιολογικά σταματάς να το κάνεις μόνος σου... τώρα η παρτενέρ πιάνει κανούργια δουλειά......... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ομολογώ ότι πρόκειται περί κορυφαίου topic!
Πάντως διαφωνώ ότι μετά το πρώτο... βόλι σταματάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OldBen

Νεοφερμένος

Ο OldBen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδεια εγω αναρωτιεμαι, αν σε πιασει το κοριτσι σου να αυνανιζεσαι, η με καποιο τροπο το μαθει λετε να ενοχλιθει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Η απάντηση στην ερώτησή σου, δε νομίζω πως θα 'ναι ο γενικός κανόνας. Υποκειμενικό είναι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ρε παιδεια εγω αναρωτιεμαι, αν σε πιασει το κοριτσι σου να αυνανιζεσαι, η με καποιο τροπο το μαθει λετε να ενοχλιθει??

Δεν νομίζω...εκτός αν πρόκειται για περίπτωση...όλες μας ξέρουμε οτι όλοι σας αυνανίζεστε την έχουμε σαν μια συνήθεια σας μόνιμη :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top