Αυνανισμός

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μιας και το θυμήθηκα: Όσο πιο μικρή είναι η συχνότητα, χειρονακτικής ή αλληλοβοηθούμενης ''εργασίας'', τόσο δυνατότερος είναι ο οργασμός. Για την ακρίβεια στις 3 εβδομάδες η τεστοστερόνη έχει τελικιάσει, με ανάλογα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
τώρα θα σας στείλω... :Ρ γίνεται κάποιος να το κάνει αυτό ασυναίσθητα στον ύπνο του;;;

Προφανώς.Καμιά φορά έτσι αρχίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Προφανώς.Καμιά φορά έτσι αρχίζει.
ναι αλλα το εχω ακουσει και για κοριτσια αυτο! μ λενε οτι βλεπουν διαφορα ονειρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ναι αλλα το εχω ακουσει και για κοριτσια αυτο! μ λενε οτι βλεπουν διαφορα ονειρα ;)

χαχα δε νομίζω :P:P:P
Αυτό που λες λέγεται ονείρωξη (θεωρείται νυχτερινός οργασμός) νομίζω :P Και συνήθως συμβαίνει όταν βλέπετε εσείς τα αγοράκια πορνονειράκια...
για κοριτσάκια δε ξέρω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
για κοριτσάκια δε ξέρω... :P
Συμβαίνει καμιά φορά όταν βλέπετε ρομαντικ-ο-νειράκια.
Και η σχετική κίνηση των χεριών είναι πιο εύκολη στα κορίτσια.
Τέλος, η ονείρωξη συμβαίνει χωρίς να αγγιζόμαστε(δεν είμαι 100% σιγουρος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,854 μηνύματα.
κάτω από τα σεντόνια...πολλά κοριτσάκια χαϊδεύουν ;) πράγματα πολλά...αθόρυβα μέσα στο σκοτάδι ή και την ημέρα σε πολλά μέρη του σπιτιού...:D :lol:
ιδιαίτερα τώρα το καλοκαίρι που ο ρουχισμός είναι πολύ λιτός ...και ίσως και ανύπαρκτος (αρκετές συμφοιτήτριές μου έχουν πει ότι κοιμούνται ολόγυμνες..) :P

πορνονειράκια δεν βλέπουν μόνο τα αγοράκια αλλά και τα κοριτσάκια
το ωραίο είναι ότι τα πορνονειράκια των κοριτσιών είναι πολύ πιο πρόστυχα από των αγοριών...:P

Αντώωωωωωνη, τι σημαίνει «στις 3 εβδομάδες η τεστοστερόνη έχει τελικιάσει, με ανάλογα αποτελέσματα»; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
το ωραίο είναι ότι τα πορνονειράκια των κοριτσιών είναι πολύ πιο πρόστυχα από των αγοριών...:P
Καλέ που το ξέρεις? στο έχουν πει ή μήπως τρύπωσες και εσύ σε κάποιο από τα όνειρά τους?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλέ που το ξέρεις? στο έχουν πει ή μήπως τρύπωσες και εσύ σε κάποιο από τα όνειρά τους?:hmm:
Όλα τα ξέρει ο npb καλέ. :shifty:

Δηλαδή ρε Νίκο εσένα οι συμφοιτήτριες σου,σου λένε πως κοιμούνται γυμνές ε? :whistle:
Πωπω μπράβο τα κορίτσια.
Εγώ που κοιμάμαι με μαύρο αμάνικο και σορτσάκι υποθέτω πως είμαι ξεπερασμένη. :/:

Aυτή η περιγραφή για τα μέρη του σπιτιού είναι... το κάτι άλλο!

Και btw,
μην νομίζεις ότι μας λές κάτι καινούργιο με το να τονίζεις ότι και οι κοπέλες βλέπουν πρόστυχα όνειρα κατά καιρούς,σόζ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Τέλος, η ονείρωξη συμβαίνει χωρίς να αγγιζόμαστε(δεν είμαι 100% σιγουρος).

Ε ναι ρε,περίμενες ο άλλος να κάνει στον ύπνο του όλη τη διαδικασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που δεν τα κάνω κάτω από το σεντόνι, ή στον ύπνο μου, αλλά συνειδητά έχω θέμα?:worry:
Υ.Γ. Γιατί δεν έχω δει ποτέ πρόστυχο όνειρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και το συνειδητά πιάνεται ως σωστή απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που δεν τα κάνω κάτω από το σεντόνι, ή στον ύπνο μου, αλλά συνειδητά έχω θέμα?:worry:
Υ.Γ. Γιατί δεν έχω δει ποτέ πρόστυχο όνειρο?

Όχι,τα όνειρα τα βλέπεις συνήθως στην αρχή της εφηβείας.Στην πορεία έχεις γνωρίσει καλύτερα το σώμα σου και τις ανάγκες σου και δεν το κάνεις ενστικτωδώς αλλά ηθελημένα.Επίσης τη συντριπτική πλειοψηφία των ονείρων σου δεν τη θυμάσαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αντώωωωωωνη, τι σημαίνει «στις 3 εβδομάδες η τεστοστερόνη έχει τελικιάσει, με ανάλογα αποτελέσματα»; :hmm:
Μάλλον ότι μετά τον οργασμό βλέπουμε αστεράκια και κάνουμε 5-10 λεπτά να συνέλθουμε. Δεν το έχω δοκιμάσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι, αλλά όταν ξυπνάς καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πήγε καλά... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι, αλλά όταν ξυπνάς καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πήγε καλά... :whistle:
Nαι συμφωνώ. Αν έβλεπα τσοντοόνειρα θα το ήξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναι, αλλά όταν ξυπνάς καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πήγε καλά... :whistle:

Μάντεψε τι:τελικά δεν υπάρχει παρτενέρ.:P

Cruel,το ξέρω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Nαι συμφωνώ. Αν έβλεπα τσοντοόνειρα θα το ήξερα.

Μην είσαι σίγουρη.Συνήθως,θυμόμαστε όνειρα στα οποία ξυπναμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μην είσαι σίγουρη.Συνήθως,θυμόμαστε όνειρα στα οποία ξυπναμε.
Nαι αλλά αν έβλεπα τέτοιο όνειρο δεν θα το καταλάβαινα... αλλιως?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
γιατί γίνεται σπατάλη σπέρματος. Γι' αυτό :)

Ποια σπατάλη σπέρματος;;
Απλώς ο Θεός μας δίνει τα όργανα τα αναπαραγωγικά για να μπορέσουμε μετά τον γάμο να αναπαράγουμε το είδος μας και να συνεχιστεί η ζωή. Στη Βίβλο, παρ' όλα αυτά, δεν υπάρχει (ή τουλάχιστον εγώ δεν έχω δει) κάποιον στίχο που να απαγορεύει τον αυνανισμό (και γενικά, που να αναφέρεται στον αυνανισμό). Οι προγαμιαίες σχέσεις απαγορεύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.


Chances are, το μήνυμα που σχολιάζεις να πήγαινε για trolling, ή να γράφτηκε πολύ παλιά, ή ό,τι να 'ναι τέλος πάντων, so yeah, no stress there. :P

Τα σπερματοζωάρια ανανεώνονται συνέχεια, ό,τι θες κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top