Αυτό το ξέρατε;

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Το ξέρετε ότι αν κάνετε click πάνω στο πορτοκαλί τετραγωνάκι με το άσπρο βελάκι μπροστά από τον τίτλο κάθε θέματος, σας πηγαίνει αυτόματα στο πρώτο μη διαβασμένο ποστ του συγκεκριμένου θέματος;
Εγώ το ανακάλυψα και ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:redface: Δεν το είχα προσέξει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cleopatra

Νεοφερμένος

Η Cleopatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ούτε εγώ το είχα προσέξει.. Καλά βέβαια εγώ είμαι και περίπτωση... :whistle::whistle: Μόλισ χτες κατάλαβα ότι για να βλέπω τα νέα μηνύματα πατάω απλά "νέα μηνύματα" και δεν χρειάζεται να ελέγχω μία μία τις κατηγορίες... (Μην γελάσετε πολύ...:redface::redface::rolleyes::rolleyes:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πάει στο πρώτο μη διαβασμένο ή στο μήνυμα που καταχωρήθηκε τελευταίο άσχετα αν είναι διαβασμένο ή αδιάβαστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Στο πρώτο μη διαβασμένο.
Για το τελευταίο (διαβασμλενο ή αδιάβαστο) πατάς εμ... "τελευταία σελίδα":redface: :P :P

Βικτωρία, μην ανησυχείς! Ούτε εγώ το είχα πάρει χαμπάρι το βελάκι. Νόμιζα ότι ήταν διακοσμητικό.:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:redface: :redface: :redface:
Ουτε εγω το ηξερα.... Πολυ χαιρομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Οχι ουτε κι εγω το ηξερα....φοβερη παρατηρητικότητα με δέρνει!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εμένα πάλι η παρατηρητικότητα μου γδέρνει. Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως κάνεις παράθεση, όπως θα έχετε όλοι και όλες καταλάβει, αλλά έχετε την ευγένεια να κάνετε ότι το αγνοείτε !!!! :lol: :redface: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cloud

Νεοφερμένος

Η cloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νερίνα>>
Στο μήνυμα που θες να παραθέσεις, πατάς από κάτω το κουμπί "Παράθεση" που έχει, και τσουπ! έτοιμη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εμένα πάλι η παρατηρητικότητα μου γδέρνει. Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως κάνεις παράθεση, όπως θα έχετε όλοι και όλες καταλάβει, αλλά έχετε την ευγένεια να κάνετε ότι το αγνοείτε !!!! :lol: :redface: :whistle:
Εγω νόμιζα ότι το κάνεις επίτηδες! Δεν πειράζει μοιάζουν με μικρες ιστοριούλες τα μηνύματα σου έτσι. Δείχνουν πιο ζωντανά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο πρώτο μη διαβασμένο.
Για το τελευταίο (διαβασμλενο ή αδιάβαστο) πατάς εμ... "τελευταία σελίδα":redface: :P :P

Για να πας στο τελευταίο (διαβασμένο ή αδιάβαστο) πατάς το εικονίδιο
:)

Γενικά είμαι σίγουρη οτι τουλάχιστον τις μισές δυνατότητες του vBulletin δεν τις έχετε ανακαλύψει ακόμα ;) (ακόμη κι εγώ μερικές δεν τις γνωρίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Πρωτόγονοι, παιδί μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top