Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υποθέτω για αυτό είναι βίτσιο,δε μπορούμε να το καταλάβουμε όλοι,δε γίνεται να αρέσει σε όλους :lol:
Χμμμ το spanking είναι τίμιο.Αμα δε φας και καμία σφαλιαρίτσα στον πωπω πως θα ανάψουν τα αίματα;Προσωπικά μου αρέσει σαν ιδέα και σίγουρα προξενεί ευχαρίστηση.
Ανάλογα πάντα και με την ένταση .
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,796 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Καλά όχι και βίτσιο η διαστροφή το spanking, ψιλοστανταρντ είναι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ελάτε ρε παιδιά,ας γίνουμε και λίγο ρεζίλι εδώ μέσα,τι ψυχή θα παραδώσουμε; :lol:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλά όχι και βίτσιο η διαστροφή το spanking, ψιλοστανταρντ είναι.
βιτσιο ειναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελάτε ρε παιδιά,ας γίνουμε και λίγο ρεζίλι εδώ μέσα,τι ψυχή θα παραδώσουμε; :lol:
Γιωταααα θα τα κάψουμε ολα! :dance3:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επομενο βιτσιο @Giota2000 κανω την αρχη :D μαζι με το spanking θα ελεγα και το δεσιμο,σε στυλ τετοιο:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καποιος να κλειδωσει το θρεντ μονο για μελη παρακαλω :D
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Α το δέσιμο δε νομίζω να μου άρεσε χαχαχαχα.Μάλλον δεν είμαι και τόσο βιτσιόζα τελικά :lol: Αλλά έχω ακούσει πως το γουστάρουν πολλοί
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Τι δικαστηριο ηταν αυτο για τους τιμιους ποδολαγνους;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Που κατατάσσονται τα choking, dirty talk και τράβηγμα μαλλιών;
βιτσια και αυτα,διαστροφη θα ελεγα την κοπρολαγνεια.
Ολα κατηγοριες βιτσιων ειναι,απλα τα πιο διεστραμμενα αν θες εντασσονται στην διαστροφη.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επομενο βιτσιο @Giota2000 κανω την αρχη :D μαζι με το spanking θα ελεγα και το δεσιμο,σε στυλ τετοιο:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καποιος να κλειδωσει το θρεντ μονο για μελη παρακαλω :D

Πήγε να ακουμπήσει τις 50αποχρωσεις αλλά πολύ δεύτερο ...
Έχει βγει και το επόμενο 🤪
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τα πόδια δεν είναι κακό να σου αρέσουν γενικά,αλλά οι πατούσες; :lol: Δε ξέρω..και εμένα μου αρέσουν τα αντρικά χέρια να τα βλέπω,αλλά όχι να του γλείφω και τα δάχτυλα και να τρώω και κανένα μύκητα που θα έχει στο νυχάκι :lol:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top