Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
καλα ρε παιδια δεν διαβασα το άρθρο αλλα πως ειναι δυνατόν να μπει ολόκληρη μασέλα μεσα στον κόλπο της; πρέπει να της την έβαλε με το χερι επίτηδες
Αγαπητέ μου, κάποια μυστήρια του σύμπαντος θα μείνουνε ανεπίλυτα.

Δηλαδή εαν έγινε έτσι οπως λες, φαντάσου διάλογο...

"Τι θέλεις να κάνουμε τώρα πασά μου; Το κουταλάκι; Το ιεραποστολικό;
- Το γηροκομικό θέλω πιτσούνα μου
- Δ...δ..δηλαδή;
- Θέλω να στο βάλω...
- Ε, ελεύθερα βρε ζιπουνάκι μου...
- Όοοχι αυτό, αυτο το χάσαμε από καιρό στον πόλεμο της Συχνουρίας
- Τι χώρα είναι αυτή; Εξωτική δίπλα στη Μαντζουρία;
- Συγκεντρώσου, εδω, εδω, στα χείλη μου, τι βλέπεις;
- Πέτρα στα δυο μπροστινά και η τερηδόνα να κορνάρει στους τραπεζίτες...
- Να τα βάλουμε τα δοντάκια κάπου να μουσκέψουν;
- Ναι έχω γεμίσει τη γούρνα στο νεροχύτη στην κουζίνα να ξεπλύνω το ταψί απ' το μπριαμ...
- Μπριάμ η χρυσοχέρα μου, μπριαμ η διαμαντοχέρα μου, μπριαμ φέρε το κουλό πια και πάρε εδω...
- ΜΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;; Μου τα δωσες στο χέρι!!!
- Do it, just DO IT!
- Τι να κανω μωρέ με τα δόντια σου στο χέρι μου;
- Να παίξουμε λεο λεο πιπιπί one two three...
- Αχ ωραία! Ξεκινάω!
- Είσαι βλήμα!
- Αχ μίλα μου έτσι, φτιάξε με, βρηκα τι θα κάνω, θα κάτσω πάνω τους, μασελοτραμπάλα.
- ΜΗ τα χω πληρώσει 15 χιλιάρικα ειναι φτιαγμένα από...
- Ουπς, τα κατάπιε, ήταν πεινασμένο...
-... "


#theend
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μιας και βρίσκομαι στο θρεντ με τα βίτσια,πρέπει να το έχω ξαναναφέρει άλλα ξέρω και έχω ακούσει άτομα που τους τρελαίνουν τα βαμμένα νύχια στα χέρια.Έχουν και προτίμηση και στα χρώματα.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Μιας και βρίσκομαι στο θρεντ με τα βίτσια,πρέπει να το έχω ξαναναφέρει άλλα ξέρω και έχω ακούσει άτομα που τους τρελαίνουν τα βαμμένα νύχια στα χέρια.Έχουν και προτίμηση και στα χρώματα.

🙋🏻‍♂️
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πωπω τι θυμήθηκα ... Πριν παρα πολλα χρονια ελευθερη που ψάχνομουν για σχέση είχα γνωρίσει έναν πολυ ενδιαφέρον τυπο σε ένα μπαρ στο Γκάζι, πραγματικα μιλουσαμε σε μηνυματα στο τηλ όσα έλεγε ήταν φανταστικά είχα αρχίσει ας πουμε να γλυκαινομαι πολυ πολυ γρήγορα φαινόταν και πιθανον να ήταν δηλαδή τόσο καλό παιδι, είχε τελοσπαντων έδειχνε να έχει όλα όσα ήθελα τουλάχιστον τότε εκείνη την εποχή, δεν είχε γίνει ακόμα κάτι μεταξυ μας ήμασταν ακόμα ας πουμε στη φάση του καφέ.. Κανας μήνας μπορεί και λιγότερο ώσπου ένα βράδυ στο άκυρο μου ρχεται ένα μήνυμα :τι κανεις μπλα μπλα.. Πες μου σαρεσει να σε δένουν ; να δένεις; "
Οεο.εβλεπα εφιάλτες θυμάμαι για καιρό κάθως συνέχισα για λιγο την κουβέντα να δω τι εννοεί, επίσης έψαχμα σε φόρουμ να δω τι ακριβώς είναι ο σαδομαζοχισμος τι άλλο δλδ μπορεί να ζητουσε, είχα ρίξει το κλάμα της ζωής μου για την γκαντεμιά που με έδερνε τότε στους άντρες αλλά εντάξει μου πέρασε μετά. Εννοώ τον έκοψα. Πάπαλα.

Δηλαδή ήταν και γλυκούλης/καλό παιδί και kinky ταυτόχρονα ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΚΕΤΩΣΕΣ?!?!

:popeanim:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή ήταν και γλυκούλης/καλό παιδί και kinky ταυτόχρονα ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΚΕΤΩΣΕΣ?!?!

:popeanim:
Εμείς οι bad boys(που παρατάμε τα θήλεα και όχι το ανάποδο) δεν έχουμε βίτσια, καθώς από το νοφαπ και από την ύπαρξη επιλογών δεν υπάρχει χώρος να φυτρώσει κάτι τέτοιο. 😏
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εμείς οι bad boys(που παρατάμε τα θήλεα και όχι το ανάποδο) δεν έχουμε βίτσια, καθώς από το νοφαπ και από την ύπαρξη επιλογών δεν υπάρχει χώρος να φυτρώσει κάτι τέτοιο. 😏

Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω σε αυτό το ποστ.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

petran_95

Νεοφερμένος

Ο petran_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με την κοπελα μου εχουμε πει να κανουμε αλλαγη ρολων (δηλαδη αυτη αντρας και εγω γυναικα) αλλα ολο τελευταια στιγμη δισταζω.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Ρε παιδιά, καμία να αντέχει το swearing που βρίσκουμε ; :hehe:
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Όπως την βρίσκει κανείς, αν αρέσει να ακούει ο παρτενέρ καντήλια τότε μια χαρά :P
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top