Βιασμός 12χρονης στον Κολωνό: Μέσω σάιτ παιδόφιλων δρούσε ο 53χρονος

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
συνευρέθηκα μαζί της τέσσερις φορές», φέρεται να υποστήριξε ο Ηλίας Μίχος στην απολογία του, σύμφωνα με πληροφορίες.
Μα αυτο και μονο...που το ξερουμε απο την αρχη..δειχνει οτι κατι δεν παει καλα με την ακατανομαστη εισαγγελεα.Δηλαδη τα ειπαμε αυτα.12 χρονων λεμε...ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ Η ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ Τι δεν καταλαβαινει και ποσο ομαδικα τρελαθηκαμε ολοι;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Άντε γαμησου κι εσύ ρε βόδι. Τα δικά σου τα χάλια δεν τα ξεχάσαμε μερικοί!
20240314_211447.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Άντε γαμησου κι εσύ ρε βόδι. Τα δικά σου τα χάλια δεν τα ξεχάσαμε μερικοί!
View attachment 130722
Δικαιωθηκε η νέα του ταυτότητα ... Αστρολόγος το αγόρι μας... Το προβλεψε, να μην παινευτει;;;;θα πέσει στα μαλακα... Όταν τα έλεγε ο παυλος δεν ακουγαμε
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Δικαιωθηκε η νέα του ταυτότητα ... Αστρολόγος το αγόρι μας... Το προβλεψε, να μην παινευτει;;;;θα πέσει στα μαλακα... Όταν τα έλεγε ο παυλος δεν ακουγαμε
Καλε...τι ειναι τουτο; Καλα...δεν υπαρχει αυτο λεμε...:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Ο μαλάκας ο καραατάλαντος.. μόνο στην Ελλάδα θα μπορούσε να είναι βουλευτής αυτό το ζώον. Αηδία. Όλοι τους.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Ο μαλάκας ο καραατάλαντος.. μόνο στην Ελλάδα θα μπορούσε να είναι βουλευτής αυτό το ζώον. Αηδία. Όλοι τους.
Μια γλοιωδες χοντρη μαλθακη σκουλικαντερα χωρις ιχνος ταλεντου και ποταπου επιπεδου.Απλα πραγματα.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Μια γλοιωδες χοντρη μαλθακη σκουλικαντερα χωρις ιχνος ταλεντου και ποταπου επιπεδου.Απλα πραγματα.
Αφου υπάρχουν κορόιδα που τον στηρίζουν


Έριξε και κυβέρνηση λέει
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Στην Ελλάδα έχουμε μνήμη χρυσόψαρου. Αυτόν το αρχιμαλάκα και τα άλλα δύο σιχάματα του "θεάτρου" όχι μόνο τους αφήνουν να κυκλοφορούν, τους δίνουν και δουλειές.
Δυστυχώς φαίνεται ότι αν δεν γίνει κάτι τώρα για τον Μίχο, θα ξεχαστεί κι αυτό έτσι όπως το πάμε..
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
ότι αν δεν γίνει κάτι τώρα για τον Μίχο,

Τίποτα δεν θα γίνει για τον Μίχο.
Φτάσαμε στον Μίχο γιατί όλα τα προηγούμενα περάσαν γαργάρα.
Και ο Μίχος δεν θα είναι το τελευταίο, ούτε το πιο ακραίο.

Την χώρα την κυβερνάει εγκληματική οργάνωση συνένοχοι της και όσοι την ψήφισαν.

Όλοι σφίξαν τα χέρια με βιαστές και δολοφόνους.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Μπράβο στα παιδιά των Athens Autonomous.

Screenshot_10.png
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.

Θύελλα αντιδράσεων έχει προκαλέσει η πρόταση της εισαγγελέως για απαλλαγή του Ηλία Μίχου από τις κατηγορίες του βιασμού και της μαστροπείας στην υπόθεση της 12χρονης, στον Κολωνό.

Χθες πραγματοποιήθηκαν κι άλλες συγκεντρώσεις διαμαρτυρίας σε διάφορες περιοχές της χώρας, με κύριο αίτημα να αποδοθεί Δικαιοσύνη στην υπόθεση που συγκλονίζει το πανελλήνιο εδώ και έναν χρόνο.


Χαρακτηριστικά της δράσης του βασικού κατηγορούμενου είναι τα δεκάδες μηνύματα που φέρεται να έστελνε στην ανήλικη αλλά και οι ίδιες οι καταθέσεις του κοριτσιού. Η εκπομπή LiveNews στο Mega, μετέδωσε μερικά από τα εξοργιστικά sms του Ηλία Μίχου προς την 12χρονη.


«Θέλω να κάνουμε έρωτα. Μου λείπεις», ανέφερε σε ένα από τα μηνύματά του ο 54χρονος.

Άλλες φορές, της μιλούσε ως μια πατρική φιγούρα στη ζωή της.

«Καλημέρα, καλό μήνα… Στις 15 ανοίγουν τα σχολεία, έχεις μέρες ακόμα οπότε κοιτά να περνάς καλά».


«Έχεις νεύρα; Ποιος σε πείραξε, πες μου».

Ωστόσο, σε άλλα μηνύματα την ρωτούσε ωμά για τα ραντεβού με τους επίδοξους παιδοβιαστές και απαιτούσε τα μισά χρήματα απ’ αυτά που κέρδιζε η 12χρονη.

«Έδωσα το κινητό στον αδελφό σου και είδα ότι σε πήρε ο άλλος από το Instagram… για ραντεβού κατάλαβα».

«Φεύγω σε δουλειά, αύριο τα λέμε για δουλειά».

«Σε ραντεβού πήγες; Να μου δώσεις τα μισά».

Στις καταθέσεις της, η 12χρονη έχει αποκαλύψει στοιχεία για τον ρόλο του Ηλία Μίχου. «Τις φωτογραφίες τις τράβαγε ο Μίχος. Μου έλεγε τι να κάνω και πώς να στηθώ στον φακό. Μου έδινε οδηγίες πώς να βγάλω και μόνη μου. Μου είχε πάρει από την λαϊκή ένα εσώρουχο και μου το έδινε να το φοράω. Με τράβαγε φωτογραφίες με αυτό και μετά τις πουλούσε», φέρεται να έχει καταθέσει η ανήλικη.

Σε άλλο σημείο, έχει πει: «Έβαζαν 20 και 25 ευρώ στην κάρτα της μαμάς μου για τις φωτογραφίες. Κάποιες φορές έβαζαν και 50 ευρώ. Οι άνδρες μου ζήταγαν το IBAN και το έδινε ο 54χρονος. Κάποιοι έβαζαν χρήματα, επειδή τους είχε στείλει φωτογραφίες και βίντεο».
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,271 μηνύματα.
Ο Μίχος δεν είναι ούτε το 1% αυτού που υπάρχει εκεί έξω πιστεύω. Κατά πλειοψηφία όλοι αυτοί οι βιαστές/παιδεραστές που πιάνονται είναι κυρίως κατά τύχη. Γιατί έχουν τέλεια covers κατά τα άλλα και ξέρουν να κρατάνε εξαιρετικά χαμηλό προφίλ για να είναι υπεράνω πάσης υποψίας.

Και το χειρότερο απο όλα μάλλον είναι οτι είναι και low risk η φάση διότι εφόσον υπάρχει ξεκάθαρα πολιτική συγκάλυψη και εδώ, είναι προφανές οτι δεν χρειάζεται να εργαστεί καν. Είναι ασφαλισμένος απο τα μεγάλα κεφάλια για τέτοιες περιστάσεις, και ήδη το βλέπουμε. Πρακτικά αθωώθηκε.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
Καλά ο Μίχος προφανώς και θα μείνει έξω καθώς καλύπτει ένα τεράστιο κύκλωμα το οποίο, για να γίνεται τέτοια απροκάλυπτη προσπάθεια για πάρτη του, θα είναι και αρκετά επώνυμο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Ο Κασιδιάρης πρέπει επειγόντως να απαλλαγεί από την δικηγόρο,Βάσω Πανταζή, μετά τις εκτρωματικές δηλώσεις της υπέρ του Μίχου και πως το 12χρονο «επέλεξε» αυτή τη ζωή. Η δικηγόρος αυτή βέβαια από ό,τι έχω ακούσει έχει προσιτές τιμές αλλά από το να σε υπερασπίζεται αυτή καλλίτερα η ψειρού. Στη τελική τι έχουν να φοβηθούν ο Κασιδιάρης και όλοι αυτοί με το να πάρουν άλλη/ον δικηγόρο; 1-2 κατηγορίες έχουν πανάθεμα τους. Υπάρχουν πιτσιρίκια του χώρου με 4-5 κατηγορίες μόνα τους ενάντια στα καθεστωτικά δικαστήρια της Γ' (ανθ)Ελληνικής Δημοκρατίας. Δικαιολογίες δεν υπάρχουν.

Η δικαιοσύνη είναι επιλεκτική δουλεύει για το σύστημα που εξυπηρετεί

 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Ο Κασιδιάρης πρέπει επειγόντως να απαλλαγεί από την δικηγόρο,Βάσω Πανταζή, μετά τις εκτρωματικές δηλώσεις της υπέρ του Μίχου και πως το 12χρονο «επέλεξε» αυτή τη ζωή. Η δικηγόρος αυτή βέβαια από ό,τι έχω ακούσει έχει προσιτές τιμές αλλά από το να σε υπερασπίζεται αυτή καλλίτερα η ψειρού. Στη τελική τι έχουν να φοβηθούν ο Κασιδιάρης και όλοι αυτοί με το να πάρουν άλλη/ον δικηγόρο; 1-2 κατηγορίες έχουν πανάθεμα τους. Υπάρχουν πιτσιρίκια του χώρου με 4-5 κατηγορίες μόνα τους ενάντια στα καθεστωτικά δικαστήρια της Γ' (ανθ)Ελληνικής Δημοκρατίας. Δικαιολογίες δεν υπάρχουν.

Η δικαιοσύνη είναι επιλεκτική δουλεύει για το σύστημα που εξυπηρετεί

Μπρο η Πανταζή είναι από τις κορυφαίες ποινικολόγους αυτή τη στιγμή
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Γιατί τι είπε;

Αν μπορείς στείλε κάποιο λινκ να το μελετήσω γιατί με πιάνεις αδιάβαστο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
"όσον αφορά την μαστροπεία υπάρχει μήνυμα του βασικού κατηγορούμενου που λέει στην ανήλικη ‘’φέρε μου τα μισά χρήματα’’. Και βγαίνει η εισαγγελέας και λέει ‘’αυτό ήταν ένα αστείο που της είπε’’

Αστείο ;;;; η σαπίλα σε όλο της το μεγαλείο!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top