Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Απο την στιγμή που ανταλλάσεις αρχεία/email/κτλ απαραίτητα.
Απλά αν προσέχεις πολύ, κινδυνέυεις λιγότερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
λοιπον εχω το αβαστ,avg 9,anti malware και το anti-spy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
λοιπον εχω το αβαστ,avg 9,anti malware και το anti-spy
¨Εχεις πάρα πολλά...και αβαστ και avg?Κράτα το avg,κατέβασε και malware bytes+comodo firewall και θα είσαι οκ!Τα υπόλοιπα βγάλτα(τι θα έκανα εγώ σου λέω!!)

Εγώ τώρα χρησιμοποιώ f-secure internet security 2010!Πολύ πιο καλό από την 2009 έκδοση,δεν κολλάει το pc και φυσικά είναι αποτελεσματικότατο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
¨Εχεις πάρα πολλά...και αβαστ και avg?Κράτα το avg,κατέβασε και malware bytes+comodo firewall και θα είσαι οκ!Τα υπόλοιπα βγάλτα(τι θα έκανα εγώ σου λέω!!)

Εγώ τώρα χρησιμοποιώ f-secure internet security 2010!Πολύ πιο καλό από την 2009 έκδοση,δεν κολλάει το pc και φυσικά είναι αποτελεσματικότατο!:no1:
silent ξερεις πολλα απο υπολογιστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όχι...απλά ξέρω 2-3 πραματάκια πάνω στα antivirus:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killer1992

Νεοφερμένος

Ο killer1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε Silent και εγω σε βλεπω ξερεις πολλα!!!απο που???μικρος εισαι ακομα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία η ηλικία...εε..απλά μ'αρέσει και ασχολούμαι..μπαίνω σε σχετικά site κλπ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τι θα πει βαρύ antivirus? Αυτά που λέγονται για το Norton ισχυαν παλιά που οι υπολογιστές ήταν σε σχέση με τους σημερινούς καρούλια. Και έμειναν οι φήμες. Σήμερα ποιος υπολογιστής είναι κάτω από 2G RAM? Μην ακούτε για βαρύ λοιπόν γιατί δεν ισχύει πια. Κατα τα άλλα και το Νόρτον και το Κασπέρσκι και to Πάντα και όλα τα άλλα μια χαρά είναι. Τέλειο κανένα δεν είναι. Εμεις πρέπει να προσέχουμε που μπάινουμε!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Εγώ έχω το nOD και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Πριν από 2 χρόνια είχα το f-secure και ήταν μάπα. Ο υπολογιστής μου γέμισε ιούς:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black_angel

Νεοφερμένος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το καλυτερο απο ολα ειναι το 'nod32' παρα πολυ λαφρυ , φτηνο κ βρισκει τα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τι θα πει βαρύ antivirus? Αυτά που λέγονται για το Norton ισχυαν παλιά που οι υπολογιστές ήταν σε σχέση με τους σημερινούς καρούλια. Και έμειναν οι φήμες. Σήμερα ποιος υπολογιστής είναι κάτω από 2G RAM? Μην ακούτε για βαρύ λοιπόν γιατί δεν ισχύει πια. Κατα τα άλλα και το Νόρτον και το Κασπέρσκι και to Πάντα και όλα τα άλλα μια χαρά είναι. Τέλειο κανένα δεν είναι. Εμεις πρέπει να προσέχουμε που μπάινουμε!!!

Δηλαδή θες να μου πεις ότι το Nod 32 που είναι ένα "καλό" και καλύτερο από το Νόρτον θα χρειαστεί τους ίδιους πόρους συστήματος με το νόρτον....και επιπλέον μάθε ότι δεν έχουν όλοι πάνω από 2 gb...ε..εντάξει αν εσύ έχεις 5 βάλε 2 αν....αλλά μην μου λες ότι είναι το ίδιο!Έλεος!:thanks:
-----------------------------------------
Εγώ έχω το nOD και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Πριν από 2 χρόνια είχα το f-secure και ήταν μάπα. Ο υπολογιστής μου γέμισε ιούς:mad:
Κοίτα..όλο και κάπου θα έμπαινες για να γεμίσεις ιούς...αλλά αν θυμάμαι καλά ήταν και πάρα πολύ βαρύ...εμένα μου είχε κρασάρει το pc:mad:
το καλυτερο απο ολα ειναι το 'nod32' παρα πολυ λαφρυ , φτηνο κ βρισκει τα παντα
Εϊναι το πιο ελαφρύ:no1:
Είναι φτηνό:no1:
Αλλά δεν βρίσκει τα πάντα:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derve25

Νεοφερμένος

Ο derve25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω εχω το karspersky 2009 και ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
superantispyware
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όσοι έχουν avast την τελευταία έκδοση και τους κολάει ο υπολογιστής να κλαίνε γιατί έχουν ashWebSV.exe

αυτό το πρόγραμματάκι υπερφορτώνει τον υπολογιστή και τον κάνει να μοιάζει με τους παλιούς 4 86 υπλογιστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
nod32 και φυσικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εδώ έχει Norton... στον άλλο έχω βάλει Panda...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Kaspersky internet security εδω.Όποιος έχει το avg να το βγάλει γιατί είναι μεγάλη μούφα.Άμα θέλετε free βάλτε avast 1000 φορές καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Kaspersky 2010.
Απλά το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top