Γενική συζήτηση για τα domains

Είναι θετική η γνώμη σας για τα domain με ελληνικούς χαρακτήρες;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 34.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 15 65.2%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι στις ελληνικές κωδικοσελίδες μιας γραμματοσειράς όμως υπάρχουν και αγγλικοι χαρακτήρες, no? Άρα θα έπρεπε να γίνεται :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
My mistake... Whip me!!!
Εντάξει δε σε λιθοβολήσαμε κιόλα (έβαλα και προσωπάκι αφού!)

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Έχω την εντύπωση οτι στις ελληνικές κωδικοσελίδες μιας γραμματοσειράς όμως υπάρχουν και αγγλικοι χαρακτήρες, no? Άρα θα έπρεπε να γίνεται
Πολύ πιθανό να γίνεται αλλά το θέμα είναι ότι δεν το κάνουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
H Verisign είχε ενεργοποιήσει σύστημα, το 2003, το οποίο, παρέπεμπε όσους πληκτρολογούσαν κάποιο domain που δεν υπάρχει, σε μια μηχανή αναζήτησης με διαφημίσεις. H ICANN απαίτησε να διακοπεί η εν λόγω υπηρεσία επειδή θα μπορούσε να υποβαθμίσει τη σταθερότητα του Διαδικτύου.
Σαν απάντηση η Verisign κατέθεσε αγωγή κατά της ICANN κατηγορώντας της για κατάχρηση εξουσίας και παρακώλυση ανταγωνισμού.

Ωστόσο πριν λίγες μέρες ανακοίνωσε ότι θα είναι διαχειρηστής των διαδικτυακών καταλήξεων .com μέχρι το 2012, ως αντάλλαγμα για την απόσυρση της αγωγής...
Οι όροι που υπέβαλλε η Verisign διατηρεί τον έλεγχο της βάσης δεδομένων με τις περίπου 35 εκατομμύρια διευθύνσεις .com και θα κερδίζει 6 δολάρια ανά διεύθυνηση ανα χρόνο.

Η συμφωνία ανακοινώνεται σε μια περίοδο κατά την οποία η ICANN αντιμετωπίζει τις επιθέσεις χωρών όπως η Κίνα, το Ιράν αλλά και η ΕΕ, οι οποίες υποστηρίζουν ότι ο έλεγχος του Διαδικτύου θα πρέπει να ανατεθεί σε διεθνή οργανισμό, αντί σε μια μη κερδοσκοπική εταιρεία που ελέγχεται από την αμερικανική κυβέρνηση.
από Exposed Bone
με πληροφορίες από in.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Συμφωνα με cnet news απορριφθηκε η ιδεα για την καταληξη .χχχ γιατι πιστευαν ετσι οτι στην ουσια νομιμοποιουνταν η πορνογραφια ... Βρε γμτ ενω διαφονούσα με την καταληξη .xxx γιατι στην ουσια ειναι να στιγμάτιζουμε την πορνογράφια λες και είναι κάτι βρώμικο κατι ανήθικο αλλα κυριώς κατι ανώμαλο.Πορνογραφία ειναι η ερωτική τέχνη που χαρη στον συντηριτικό Πλάτωνα μετατράπικε στην απόλυτη πηγη του κάκου ... Χαίρομαι που υπαρχουν ακομη πολιτισμοι που δεν υπηρεαστικαν απο αυτο ... και μιλαω για τον πολιτισμο της ινδιας (αραγε ο ναος Khajuraho ειναι ναος της πορνογραφιας :P; ) ... Τελίκα απόρριφθηκε η ιδέα πάλι στο όνομα του πουριτανισμού

Τελικά έχει δικαίο ο N. Δήμου που τονίζει ότι ο άνθρωπος έφτασε να νιώθει ενοχή για το ωραίο και τύψεις για την τέρψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Με την ίδια λογική δε θα έπρεπε να απαγορεύονται και domains με xxx ή άλλα σχετικά στην ονομασία τους?Η xxx κατάληξη είναι το πρόβλημα?Νομίζω ότι είναι γνωστό πως τα sites που ασχολούνται με την πορνογραφία είναι μάλλον τα περισσότερα και ότι γενικά η βιομηχανία αυτή είναι η πιο κερδοφόρα αυτή τη στιγμή.Οπότε κι εγώ δε βρίσκω λογική στην απόφαση.
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος ότι η πορνογραφία, τουλάχιστον με τη μορφή της βιομηχανίας σήμερα, μπορεί να χαρακτηριστεί ως "ερωτική τέχνη".Και είναι πολλές φορές που και βρώμικη και ανήθικη και ανώμαλη γίνεται.Μάλλον δεν είναι ο Πλάτωνας υπεύθυνος για το ότι είναι στιγματισμένη η πορνογραφία.
Στην Ινδία απ'όσο ξέρω είναι πολύ πιο συντηρητικοί από τα περισσότερα μέρη του κόσμου.Νομίζω απαγορεύονται τα φιλιά σε δημόσια θέα.Δεν είναι η Ινδία ακριβώς το πρότυπο της προόδου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και η ποιηση μπορει να γινει ανωμαλη ανηθικη και βρωμικη ... αυτο σημαινει οτι ειναι ποιηση ειναι ανωμαλη ανηθικη και βρωμικη;

Χμμ δεν ειπα οτι ειναι υπεθυνος αλλα αυτος το ξεκινησε με την φραση οτι το "σωμα ειναι η φιλακη της ψυχης" ...

Αν θελεις ψαξε για τα γλυπτα που υπαρχουν στον ναο Khajuraho και θα καταλαβεις τι εννω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Τα ξέρω τα γλυπτά που λες και καταλαβαίνω τί εννοείς.Απλά δυσκολεύομαι λίγο να θεωρήσω τη σημερινή Ινδία ως πρότυπο απελευθερωμένων ηθών και προοδευτικών ιδεών.
Θεωρείς τη σημερινή πορνοβιομηχανία ως χώρο παραγωγής ερωτικής τέχνης?Άλλο ερωτική φωτογράφιση κι άλλο πρόστυχη, που λέμε.Και μάλλον προς το πρόστυχο τείνει η συντρηπτική πλειοψηφία της παραγωγής της πορνοβιομηχανίας.Άλλο να έχει μια ταινία ερωτικές σκηνές και άλλο να μπλέκει στην υπόθεση ότι μπορεί να φανταστεί κανείς.Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι ερωτικό σ'όλα αυτά.Είναι ικανοποίηση των ενστίκτων περισσότερο και των βιολογικών αναγκών, παρά ανώτερων συναισθημάτων όπως ο έρωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
το οτι η πλειοψηφια της σημερινης ερωτικης τεχνης ειναι μονο για την ικαποιηση βιολογικων αναγκων σιγουρα δεν διαφωνω αλλα παντα υπαρχουν οι προσπαθειες για κατι παρα πανω ... ακομη και σημερα δεν σου κρυβω οτι εχω παρατηρισει πολυ σοβαρες προσπαθειες να γινονται ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Είναι ικανοποίηση των ενστίκτων περισσότερο και των βιολογικών αναγκών, παρά ανώτερων συναισθημάτων όπως ο έρωτας.

Και που είναι το κακό στην ικανοποίηση των ενστίκτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παιδιά, θα συμφωνήσω με κάτι που υπόθηκε πιο πάνω: άλλο ερωτικός και άλλο πρόστυχος. Έτσι, άλλο πορνοταινία και άλλο τσόντα! ;) Το ίντερνετ είναι γεμάτο τσόντες και όχι ερωτικές ταινίες (πορνοταινίες), κατά τη γνώμη μου.

Νομίζω κακώς που το απαγορεύσανε το xxx καθώς θα βοηθούσε και στον καλύτερο έλεγχο των πορνογραφικών sites αλλά κ στην προστασία των ανηλίκων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ επαναλαμβάνω: Τι κακό έχει το πρόστυχο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Παιδιά, θα συμφωνήσω με κάτι που υπόθηκε πιο πάνω: άλλο ερωτικός και άλλο πρόστυχος. Έτσι, άλλο πορνοταινία και άλλο τσόντα! ;) Το ίντερνετ είναι γεμάτο τσόντες και όχι ερωτικές ταινίες (πορνοταινίες), κατά τη γνώμη μου.

Νομίζω κακώς που το απαγορεύσανε το xxx καθώς θα βοηθούσε και στον καλύτερο έλεγχο των πορνογραφικών sites αλλά κ στην προστασία των ανηλίκων...
αν ψαξεις ... θα βρεις και ερωτικες ταινιες ... αυτα που κυκλοφορουν δωρεαν ειναι συνηθως τσοντες ... σε αυτο συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ επαναλαμβάνω: Τι κακό έχει το πρόστυχο;

Τίποτα κακό. Περί ορέξεως...
Για κάποιον που έχει το νιανια να αποφασισει δεν έχει τίποτα το κακό. Για τα παιδιά βρίσκω το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ακόμα και τα παιδιά, πιστεύω οτι τα προσατεύουμε υπερβολικά. Δεν λεω οτι είναι σωστό να δουν κάποια "ανωμαλία" (εντός εισαγωγικών γιατί ελάχιστα πράγματα - if any- τα θεωρώ ανωμαλίες) αλλά πχ τι κακό έχει να δουν μια φωτογραφία γυμνού σώματος (οποιουδήποτε φύλου) ή δύο ανθρώπους να κάνουν έρωτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ακόμα και τα παιδιά, πιστεύω οτι τα προσατεύουμε υπερβολικά. Δεν λεω οτι είναι σωστό να δουν κάποια "ανωμαλία" (εντός εισαγωγικών γιατί ελάχιστα πράγματα - if any- τα θεωρώ ανωμαλίες) αλλά πχ τι κακό έχει να δουν μια φωτογραφία γυμνού σώματος (οποιουδήποτε φύλου) ή δύο ανθρώπους να κάνουν έρωτα;

Αυτο που περιγράφεις δεν είναι πρόστυχο είναι ερωτικό;)
Εξάλλου και το πως αντιλαμβάνεται ο καθένας μας το πρόστυχο είναι υποκειμένικο... κι εγώ ελάχιστα πράγματα τα λαμβάνω ως πρόστυχα ή ως ανωμαλίες, πχ δεν μου φαίνεται πρόστυχο δυο άνθρωποι να κάνουν έρωτα(έστω κι δεν το κάνουν τόσο τρυφερά όσο το περιγράφεις) αλλά να βλέπεις σε βίντεο ή φώτο κάποιον να επιδίδεται στο σπορ με μικρά παιδιά ή διάφορα ζωάκια ε όσο να πεις είναι κάπως........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Michelle οι φωτογραφίες ερωτικών συνευρέσεων δεν είναι κακό. Όταν γίνεται υπό επίβλεψη και με συγκεκριμένους στόχους (να μάθει το παιδί το σώμα του, να πάψει να ντρέπεται κτλ) ονομάζεται σεξουαλική διαπαιδαγώγηση.

Όταν τα παιδιά επιδίδονται στο σπορ του μπανιστιριού χωρίς κάποια καθοδήγηση λαμβάνουν λανθασμένα σεξουαλικά πρότυπα τα οποία δεν μπορούν να επεξεργαστούν λόγου του διαφορετικού (ποιοτικού κ ποσοτικού) επιπέδου γνωστικής επεξεργασίας που μπορούν να κάνουν σε σχέση με έναν ενήλικα. Αποτέλεσμα αυτού είναι η συνεισφορά (προσέξτε! όχι η αποκλειστική ευθύνη) των σεξουαλικών εικόνων σε προβλήματα ταυτότητας, αλλά και προσωπικότητας.

Σίγουρα τα παιδιά πρέπει να εκτίθενται και σε τέτοιες εικόνες για να τις απενοχοποιούν και να μην ντρέπονται να μιλήσουν "για τις μελισσούλες και τα λουλουδάκια"

Υ.Γ. σόρυ αν υπάρχον ορθογραφικά στα παραπάνω. Είμαι με 2 ώρες ύπνο! ΖΖζζζζζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Αυτο που περιγράφεις δεν είναι πρόστυχο είναι ερωτικό;)
Εξάλλου και το πως αντιλαμβάνεται ο καθένας μας το πρόστυχο είναι υποκειμένικο... κι εγώ ελάχιστα πράγματα τα λαμβάνω ως πρόστυχα ή ως ανωμαλίες, πχ δεν μου φαίνεται πρόστυχο δυο άνθρωποι να κάνουν έρωτα(έστω κι δεν το κάνουν τόσο τρυφερά όσο το περιγράφεις) αλλά να βλέπεις σε βίντεο ή φώτο κάποιον να επιδίδεται στο σπορ με μικρά παιδιά ή διάφορα ζωάκια ε όσο να πεις είναι κάπως........

Δεν θεωρώ οτι αυτό είναι πρόστυχο. Για 2 διαφορετικά θέματα μιλούσα στο ίδιο μήνυμα. Αν και πολλοί γονείς δεν επιτρέπουν ούτε κάτι τέτοιο στα παιδιά τους. Έχω άδικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν θεωρώ οτι αυτό είναι πρόστυχο. Για 2 διαφορετικά θέματα μιλούσα στο ίδιο μήνυμα. Αν και πολλοί γονείς δεν επιτρέπουν ούτε κάτι τέτοιο στα παιδιά τους. Έχω άδικο;

Ελπίζω αυτο που δεν θεωρείς πρόστυχο να είναι το bold στην παράθεση κι όχι τα παράκατω.....σε αυτο το σημείο συμφωνούμε.
Οι γονείς όσο απελευθερωμένοι κι αν είναι οι περισσότεροι το θεωρούν ταμπού να μιλήσουν στα παιδιά τους για σεξ, οπότε αφήνοντας τους να δουν κάτι ανάλογο το παιδί μοιραία θα αρχίσει τις ερωτήσεις(ελπίζω όταν λες παιδί να εννοούμε το ίδιο δλδ κατω απο 10).Και για να μην έρθουν σε δύσκολη θέση του το ξεκόβουν λέγοντας "αυτο είναι κακο-αυτό δεν είναι για μικρά παιδιά κ.α."
Τα περισσότερα παιδιά συζητούν τις απορίες τους με φίλους, αν περίμεναν απο τους γονείς αντί για σεξ θα παρατηρούσαν μελισσούλες και θα περίμεναν πελαργους(τουλάχιστον η δική μου γενιά για την νεότερη δεν ξέρω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Οι γονείς όσο απελευθερωμένοι κι αν είναι οι περισσότεροι το θεωρούν ταμπού να μιλήσουν στα παιδιά τους για σεξ, οπότε αφήνοντας τους να δουν κάτι ανάλογο το παιδί μοιραία θα αρχίσει τις ερωτήσεις(ελπίζω όταν λες παιδί να εννοούμε το ίδιο δλδ κατω απο 10).Και για να μην έρθουν σε δύσκολη θέση του το ξεκόβουν λέγοντας "αυτο είναι κακο-αυτό δεν είναι για μικρά παιδιά κ.α."
Τα περισσότερα παιδιά συζητούν τις απορίες τους με φίλους, αν περίμεναν απο τους γονείς αντί για σεξ θα παρατηρούσαν μελισσούλες και θα περίμεναν πελαργους(τουλάχιστον η δική μου γενιά για την νεότερη δεν ξέρω).

Έτσι όμως το μόνο που πετυχαίνουν είναι να μείνει στο παιδί η αίσθηση οτι "αυτό είναι κακό" και να νιώθει ενοχές για το ίδιο του το σώμα και τις φυσιολογικότατες ορμές του. Άσε που απο φίλους, εξίσου άσχετους συνήθως, παίρνει λάθος πληροφορίες και γίνονται ακόμα χειρότερα τα πράγματα. Η γνώση ΠΟΤΕ δεν είναι κακό πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Σαφώς και δεν είναι κακό πράγμα. Συμφωνούμε όλοι απόλυτα. Οπότε που ήταν το μπέρδεμα στα ερωτικα και τα πρόστυχα πιο πάνω; Πάλι δεν κατάλαβα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top