Γιατί αργεί τόσο πολύ;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
βρε παιδια ιδεα μου ειναι ή στο στεκι έγινε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αργο;;; περκέ??? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι στην ταχύτητα του site...
Εμένα πάντως μια χαρά μου τρέχει...
Μήπως παίζει κάτι με τη σύνδεσή σου;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
και εμενα τρωει κολληματα το σιτε. και εχω και 768.. στα αλλα σιτε παει σφαιρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μπα οχι γιατι μπαινω απ'τη δουλεια.. και στα υπολοιπα παει μαμιωντας.. :worry:
για να γραψω ενα μηνυματακι δλδ μου βγαινει η ψυχη ρε παιδι μου... φφφφφφφ..... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δοκιμασε να μπεις με το clasick theme η το lite
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
να τωρα μου το εβγαλε και διπλο.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
να τωρα μου το εβγαλε και διπλο.... :mad:

Τι σου έβγαλε διπλό;;;:confused: :P

Τι να πώ... εμένα επιμένει να πηγαίνει γρήγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
αυτη τη στιγμη παει και μενα γρηγορα..για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εμένα εχθές μου έβγαζε συνέχεια database error.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εμένα εχθές μου έβγαζε συνέχεια database error.

Και εμένα σε κάποιες περιπτώσεις χτές και προχτές. Σήμερα μου το έβγαλε μία φορά. Τί συμβαίνει? :( :hmm:

Πάντως εμένα δεν αργεί καθόλου να μου αλλάξει τις σελίδες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το database error που βγάζει είναι κάτι τελείως προσωρινό και λογικά με 1-2 refresh φεύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
βρε παιδια ιδεα μου ειναι ή στο στεκι έγινε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αργο;;; περκέ??? :|

για να γραψω ενα μηνυματακι δλδ μου βγαινει η ψυχη ρε παιδι μου... φφφφφφφ..... :/:



Κι εμενα τις τελευταιες μερες μου βγαζει το λαδι, και δεν εχει να κανει με την συνδεση γιατι σε αλλα sites λειτουργει κανονικοτατα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
evouli και misslittledevil:

Μπορειτε να με ενημερώσεται σχετικά με το browser χρησιμοποιείται και τι σύνδεση έχεται; Στο e-steki lite το εμφανίζει με κάλη ταχύτητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Να το επαναλάβω λοιπόν σε άπταιστα ελληνικά μπας και το αφήσουν κάποιοι αυτή τη φορά:

Έχω την εντύπωση ότι τα Bannerάκια περί γάμου και USB ανάμεσα στα πόστς αλλά ιδίως το αρχικό, προσφέρουν επιπρόσθετο βάρος στις σελίδες. Επαναλαμβάνω, είναι εντύπωση και όχι απόδειξη. Επίσης διατυπώνεται απολύτως καλοπροαίρετα.

Κάποιοι πρέπει να μάθετε τη διαφορά μεταξύ προσβολής και ευχάριστου σαρκασμού... Δε θα σας έκοβαν οι διαφημιζόμενοι το εισόδημα αν μιλήσει κανείς για τα Bannerακια οτι είναι(εξ εντυπώσεως) βαριά (και ενίοτε κουραστικά):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Valder: πιστεψε με αν το εγραφες ΟΠΩΣ το εγραψες τωρα δλδ "Έχω την εντύπωση ότι τα Bannerάκια περί γάμου και USB ανάμεσα στα πόστς αλλά ιδίως το αρχικό, προσφέρουν επιπρόσθετο βάρος στις σελίδες." Πιστεψε δεν θα εσβηνα! αλλα συγχρονως θα σου το σχολιαζα! Τωρα να πετας μια μπιχτη χωρις να ειναι σαφες τι εξηγεις .... ε ενταξει ... δεν θα ασχοληθουμε και πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Valder: πιστεψε με αν το εγραφες ΟΠΩΣ το εγραψες τωρα δλδ "Έχω την εντύπωση ότι τα Bannerάκια περί γάμου και USB ανάμεσα στα πόστς αλλά ιδίως το αρχικό, προσφέρουν επιπρόσθετο βάρος στις σελίδες." Πιστεψε δεν θα εσβηνα! αλλα συγχρονως θα σου το σχολιαζα! Τωρα να πετας μια μπιχτη χωρις να ειναι σαφες τι εξηγεις .... ε ενταξει ... δεν θα ασχοληθουμε και πολυ

Ναι ναι...Ίσα να το σβήσεις, να μου σπάσεις τ' @@ πρωινιάτικα και να σου φέρω το γάλα στο κεφάλι!:clapup: (Όλυμπος το γάλα ε, όχι κουταμάρες :D)

Σχολίασέ το καινούριο μήνυμα, έχω δίκιο ή είναι απλά η εντύπωσή μου;:hmm:

ΥΓ: Αχιουμόριστε, ε αχιουμόριστε!:P (νέα λέξη για να σου πω ότι δεν πιάνεις τα αστεία μου):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Valder: πιστεψε με αν το εγραφες ΟΠΩΣ το εγραψες τωρα δλδ "Έχω την εντύπωση ότι τα Bannerάκια περί γάμου και USB ανάμεσα στα πόστς αλλά ιδίως το αρχικό, προσφέρουν επιπρόσθετο βάρος στις σελίδες." Πιστεψε δεν θα εσβηνα! αλλα συγχρονως θα σου το σχολιαζα! Τωρα να πετας μια μπιχτη χωρις να ειναι σαφες τι εξηγεις .... ε ενταξει ... δεν θα ασχοληθουμε και πολυ

Κοίτα ... τα bannerακι αυτά είναι περίπου 15kb τα flashακια και 5kb τα απλα gif! Ε ... για καποιον που έχει adsl σιγουρα δεν θα καταλαβει διαφορά ... και για αυτούς που έχουν με isdn/pstn ε ευτυχως υπαρχει οι cache!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Εμένα κολλάει ακριβώς πάνω από εκεί που λέει διαφήμιση (στο εξωτερικό πίνακα δε, πλαταίνει και η αριστερή στήλη εντελώς) και δε με αφήνει να κατέβω πιό κάτω στη σελίδα, είτε μιλάμε για την κεντρική του φόρουμ, είτε μέσα σε θέμα για τις ενδιάμεσες διαφημίσεις. (έχω πάρει και screenshot άμα θες) Έχω adsl 768/192.

Μου πετάει σε άλλες στιγμές ο Firefox "connection to e-steki was refused" που δε νομίζω να είναι για τον ίδιο λόγο αλλά είναι εξίσου εκνευριστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ανεβασε screenshot πλς! Μοιαζει για αρκετα σοβαρο προβλημα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Έφτιαξα και πιό νεο ss γιατί η μπάρα με τα προγράμματα δίπλα στο ρολόι ήταν ανοιχτή στις 12:20 και δε γουστάρω να δείξω τι έχω!:P :clapup: (ναι το πίνει ώρες ώρες...μη ρωτήσεις ποιό.:P )



Ενω φαινομενικά δεν έχει τελειώσει το φόρτωμα, στην ουσία με αφήνει έτσι για αρκετά δευτερόλεπτα. Κοίτα στο κάτω μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top