Γιατί αργεί τόσο πολύ;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μετα απο ποση ωρα οταν σου το δειξει ετσι τελειωνει? ... Αυτο μηπως στο κανει απο σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης σε μερικά threads δεν υπάρχουν διαφημίσεις. Αυτά φορτώνουν πιο γρήγορα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
@Exp: Όχι, έχει λίγες μέρες. Δε ξέρω, ποικίλει ο χρόνος τελμάτωσης της φόρτωσης. Όχι πάνω απο 20-25 δεύτερα πάντως (αφού κολλήσει εκεί που σου έδειξα).

@Μισελ: Ναι, βέβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κάτι για τα bannerakia!
Δεν είναι το θέμα πάντα τα KB σε μια σελίδα όσο το φόρτο που προσθέτει στον browser ειδικά όταν έχει πολλά παράθυρα ανοιχτά με τέτοια! Με μηχανήματα 4ετίας κάθε έκδοση του V.Bulletin είναι και πιο αργά αισθητά!

Εγώ προσωπικά με τα bannerakia σκασίλλα μου καθώς δεν πιστεύω στο τσάμπα πράγμα! Αν κάποια φάση ενοχληθώ πολύ τότε απλά θα χωρίσουν οι δρόμοι μας!

Πάντως πράγματι σέρνεται λίγο τις τελευταίες μέρες το site!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά με τα bannerakia σκασίλλα μου καθώς δεν πιστεύω στο τσάμπα πράγμα!

Could you please elaborate? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Could you please elaborate? :hmm:

Κομμουν*στρια και να μιλάει τη γλώσσα των καπιταλιστών;:P (πλακίτσα!:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κομμουν*στρια και να μιλάει τη γλώσσα των καπιταλιστών;:P (πλακίτσα!:) )

Μα δεν είμαι κομμουν*στρια :confused:
Ίσα ίσα που λατρευω τον καπιταλισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Μα δεν είμαι κομμουν*στρια :confused:
Ίσα ίσα που λατρευω τον καπιταλισμό.

Αυτό το μουν* μπορούμε να το διορθώσουμε καμιά ώρα γιατί μουν* θέλω και μουν* δε βλέπω;:P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Ορίστε: μουνί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Could you please elaborate? :hmm:
Εννοώ ότι το e-steki και κάθε δωρεάν υπηρεσία στο δίκτυο είναι ευτύχημα που υπάρχει έστω και αν αυτή συνοδεύεται με κάποια ενοχλητικά πράγματα όπως διαφημίσεις! Εγώ δεν έχω λόγο στο πως θα συντηρήσει ο παροχέας αυτού του δωρεάν πράγματος έστω και αν θέλει να βγάλει κέρδος!
Απλά αν το τι μου παρέχει η υπηρεσία και το τι πρέπει να υποστώ για αυτά δεν συμφωνούν απλά τα μπογαλάκια μου και δρόμο

Το τσαμπα στο Ιντερνετ πέθανε εδώ και χρόνια!

Κατάλαβες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εννοώ ότι το e-steki και κάθε δωρεάν υπηρεσία στο δίκτυο είναι ευτύχημα που υπάρχει έστω και αν αυτή συνοδεύεται με κάποια ενοχλητικά πράγματα όπως διαφημίσεις! Εγώ δεν έχω λόγο στο πως θα συντηρήσει ο παροχέας αυτού του δωρεάν πράγματος έστω και αν θέλει να βγάλει κέρδος!
Απλά αν το τι μου παρέχει η υπηρεσία και το τι πρέπει να υποστώ για αυτά δεν συμφωνούν απλά τα μπογαλάκια μου και δρόμο

Το τσαμπα στο Ιντερνετ πέθανε εδώ και χρόνια!

Κατάλαβες!
Μην ανησυχεις ... το e-steki λογικα θα την βγαλει με διαφημισεις που θα ειναι στην χειροτερη των περιπτωσεων θα ειναι αναμεσα στα post. Δεν θα μπουν διαφημισεις του στυλ flashακια που θα κρυβουν το κειμενο!

Το internet δεν ειναι τσαμπα επειδη κοστιζει κατι να δημιουργησεις ... ακομη και κατι με μικρες φιλοδοξιες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω μπαινω με adsl και χρησιμοποιω firefox (την τελευταια εκδοση).
Το "προβλημα" με την καθυστερηση δεν εμφανιζεται σε ολα τα μηνυματα (για να πω την αληθεια, δεν εχω παρατηρησει αν το κανει μονο σε αυτα που εχουν μπανερ ή οχι) και αν δεν κανω λαθος, μου παρουσιαστηκε πριν καμια 15αρια μερες.
Επισης το "προβλημα" που αναφερει ο "Δεν θυμαμαι, σορυ" σχετικα με την κεντρικη του φορουμ (που η κεντρικη του φορουμ "κραταει" μεγαλη την αριστερη στηλη -δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω- αρκετα δευτερολεπτα) μου το κανει κι εμενα αλλα αυτο δεν ειναι τοσο εκνευριστικο οσο αυτο με τα μηνυματα (που καθυστερουν να ανοιξουν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια γρηγορη λυση ειναι να αυξησεις την cache. Δωσε μου λιγο χρονο να το συζητησω με την michelle :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μην ανησυχεις ... το e-steki λογικα θα την βγαλει με διαφημισεις που θα ειναι στην χειροτερη των περιπτωσεων θα ειναι αναμεσα στα post. Δεν θα μπουν διαφημισεις του στυλ flashακια που θα κρυβουν το κειμενο!

Το internet δεν ειναι τσαμπα επειδη κοστιζει κατι να δημιουργησεις ... ακομη και κατι με μικρες φιλοδοξιες :)

Μα δεν ανησυχώ.Αυτό προσπαθώ να σου πω! Απλά είμαι πλήρως συνειδητοποιημένος σχετικά με αυτά τα ζητήματα! Άλλωστε είμαι χρόνια στο άθλημα και δεν έχω ψευδαισθήσεις και πάντα είμουν καχύποπτος στην πιπίλα του όλα τσάμπα στο ιντερνετ! Δεν θέλω να επεκταθώ γιαυτό τα λοιπά ξέρεις!

Το ιντερνετ δεν είναι τσάμπα γιατί απλά η περίοδος χάριτος προώθησης του προιόντος έχει τελειώσει! Θυμάστε όταν πρωτοξεκινούσαν τα κινητά! Τα μοιράζαν χύμα ενώ το κόστος ήταν μεγάλο! Απλά είναι επιχειρησιακά τα ζητήματα! Τώρα έχουν κάνει απόσβεση και βγάζουν τα μαλλιά της κεφαλής τους!

Γενικά όποιος πιστεύει ότι υπάρχει το πραγματικό τσάμπα και καλό σε μια καπιταλιστική κοινωνία κάπου του έχει διαφύγει ένας κρίκος! Για συνέχεια κάντε ένα σπλιτ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Γιατί πολλές φορές όταν ανοίγω μια σελίδα μου βγάζει υπέρβαση χρονικού ορίου ή κάτι παρόμοιο;

Ένα τεστ για το μουνί :P (Μη βαράτε το είδα στην προηγούμενη σελίδα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Lost_in_space μπορεις να μου δωσεις περισσοτερες πληροφοριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κάτι άλλο... μέχρι να ανοίξει η σελίδα, πάω να κάνω scroll (ε, γιατί να περιμένω όλα τα εικονίδια;) και ενδιάμεσα με ξανανεβάζει... Γκρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κάτι άλλο... μέχρι να ανοίξει η σελίδα, πάω να κάνω scroll (ε, γιατί να περιμένω όλα τα εικονίδια;) και ενδιάμεσα με ξανανεβάζει... Γκρρρ!
Αυτό το κάνει σε όλα τα sites, είναι επειδή φορτώνουν οι εικόνες και αυξάνεται το μήκος της σελίδας, οπότε το σημείο που είσαι αντιστοιχεί σε κάτι πιο πάνω. Αν θες να σταματήσει το φόρτωμα πάτα stop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Απλά μου έκανε εντύπωση, γιατί δεν είδα το μήκος του scroll bar να αλλάζει, ενώ στα άλλα ναι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top