Γιατί φοβόμαστε τόσο την απόρριψη;

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
..... Θυμήσου ότι όταν "χάνεις" το λεωφορείο, πάντα υπάρχει επόμενο.
... Εκτός αν είσαι στη Πάτρα!:P
Υπάρχει επόμενο λεωφορείο;; Ναι. Θα έρθει έγκαιρα;;; Ο Χ Ι. Και άντε μετά να περιμένεις μέσα στη βροχή... (γιατί είναι και κατουρλιάρα σαν πόλη πανάθεμά την!) :D
Υ.Γ: Και δε συζητώ να μην έχεις και ομπρέλα. Εκεί, άστα να πάνε! ... Φαντάζομαι τον εαυτό μου μούσκεμα από τη κορυφή ως τα νύχια, να περιμένω με τις ώρες το άτιμο το λεωφορείο... :no:
On topic τώρα, είναι πολύ δύσκολο νομίζω να θες ένα συγκεκριμένο "λεωφορείο" και αυτό να σε προσπερνά αδιάφορο... Όσα και να έρθουν μετά, σαν αυτό που θέλεις, δε θα είναι...:/: Άμα λαχταράς τα καθίσματα του "δικού σου" λεωφορείου, και δερμάτινα να είναι τα επόμενα που θα έρθουν, τι να το κάνεις;; Αν εσύ θες τα σκισμένα και ταλαιπωρημένα παλιά καθίσματα, τα καινούρια λουστραρισμένα, μάλλον θα σου φαίνονται άχρωμα και άχαρα.
Οπότε, μπαίνοντας στη θέση του @alexrapak15, τον συμμερίζομαι και κατανοώ την αγωνία και ανησυχία του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και αυτά μέσα στην ζωή είναι! Οπότε το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να προχωρήσεις, όπως προχωρά και η ίδια η ζωή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexrapak15

Νεοφερμένος

Ο alexrapak15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ποιες οι πιθανοτητες να αρνηθει σε μια βολτα μαζι μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ πάλι αν μου αρέσει κάποιος και είμαι σε σχέση τον αφήνω στο περίμενε, είτε μου αρέσει πολύ είτε όχι. :P

Αν του αρέσω τόσο και χωρίσω να έχω και μια καβάτζα βρε αδερφέ.
Αφήστε κανέναν και για μας τι λεύτερες βρε κορίτσια!Κι εμείς ψυχούλα έχουμε!:P

Ποιες οι πιθανοτητες να αρνηθει σε μια βολτα μαζι μου;

Μην κάθεσαι να σκέφτεσαι πιθανότητες.Κανείς δεν μπορεί να ξέρει την αντίδραση της κοπέλας γιατί πολύ απλά εσύ είσα αυτός που την ξέρει τόσο καιρό κι όχι εμείς.
Απλά τόλμησε το.Πες της το στα ίσια"Θες να πάμε για κανένα καφέ οι δυο μας;".;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top