Γιορτή της μητέρας

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ πάω στον ανθοπώλη και του λέω:

Αυτό εδώ κρατάει;

Ναι, μου λέει

Για πάντα;

Ε κάτσε κι εσύ, για πάντα δεν κρατάει τίποτα σ αυτή την ζωή..

Φιλοσοφημένος😌😂
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,796 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλες τις μητέρες του κόσμου με υγεία ❤️❤️.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Να το έβαλε η μαμάκα μου🌹

Εν τω μεταξύ με ρωτάει: πόσο το πήρες; εγώ: ε γύρω στα 40€ και μου λέει: ε αφού είσαι βλαμμένο παιδάκι μου.

(Πάντα η μάνα μου)
IMG_20240512_181226.jpg
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,159 μηνύματα.
Να το έβαλε η μαμάκα μου🌹

Εν τω μεταξύ με ρωτάει: πόσο το πήρες; εγώ: ε γύρω στα 40€ και μου λέει: ε αφού είσαι βλαμμένο παιδάκι μου.

(Πάντα η μάνα μου)
View attachment 132521

αυτό τώρα τι είναι; ταριχευμένο τριαντάφυλλο; μακάβριο μου φαίνεται. :hmm:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,796 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top