Γιώργος Καπουτζίδης - Νέα Σειρά «Σέρρες»

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Πραγματικά!

Επίσης προσωπικά μου άρεσε πολύ που έδειξε με μια όμορφη ματιά τις Σέρρες! Είναι όμορφο μέρος με πολλά ωραία χωριά, αρκετά αδικημένη! Ειναι κοντά το χωριό μου σχετικά και η Θεσσαλονίκη και χάρηκα που είδαμε κάτι στα πιο βόρεια. :)
Ναι και μένα μου άρεσε που έδειξε τις Σέρρες, η μάνα μου είναι από ένα μικρό χωρίο στις Σέρρες και όταν ήμου μικρός πήγαινα κάθε καλοκαίρι εκεί.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Ναι και μένα μου άρεσε που έδειξε τις Σέρρες, η μάνα μου είναι από ένα μικρό χωρίο στις Σέρρες και όταν ήμου μικρός πήγαινα κάθε καλοκαίρι εκεί.
Εμείς πάμε με τον παππού πολύ στη Νιγρίτα γιατί έχει "πελατεία" και φίλους προς τα εκεί.
Έχω πάει μερικές φορές στο Κουβουκλιο, Καμήλα, σκουταρι, χμ αυτά θυμάμαι τώρα.
Στη πόλη των Σερρών έχω πολύ καιρό να πάω και θα ήθελα η αλήθεια είναι. Έχουν ανοίξει πολύ ωραία μαγαζιά έχω δει.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Εμείς πάμε με τον παππού πολύ στη Νιγρίτα γιατί έχει "πελατεία" και φίλους προς τα εκεί.
Έχω πάει μερικές φορές στο Κουβουκλιο, Καμήλα, σκουταρι, χμ αυτά θυμάμαι τώρα.
Στη πόλη των Σερρών έχω πολύ καιρό να πάω και θα ήθελα η αλήθεια είναι. Έχουν ανοίξει πολύ ωραία μαγαζιά έχω δει.
Δεν έχω πάει σε αυτά τα χωριά, δεν μπορώ να πω ακριβώς που είναι το χωριό της μάνας μου αλλά είναι παράλληλα με τις γραμμές του τρένου προς Αλεξανδρούπολη. Αλλά έχω πάει στη πόλη των Σερρών,στη λίμνη Κερκίνη, στα Ανω Πορόια, Αγγίτη και άλλα διάφορα μέρη

Δυστυχώς λόγω συγκυριών έχω να πάω από το 2019 Σέρρες. Θέλω πολύ να πάω ξανά Μακεδονία κάποια μέρα για λίγες μέρες.
Είμαι κυρίως στη Αθήνα για σπουδές και στο πατρικό μου στα Χανιά Κρήτης.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,333 μηνύματα.
Άκουσα πως θα βγεί 2η σεζόν Σέρρες και το θεωρώ πολύ λάθος απο την στιγμή που έφυγε απο την ζωή ο ηθοποιός.
Πιστεύω ο Καπουτζίδης θα έπρεπε να κλείσει την σειρά με εναν ωραίο επίλογο κι αν ήταν θέμα συμβολαίων κτλ να ετοίμαζε κάτι νέο.
Μπορεί να είναι εξωπραγματικό για το πρακτικό του ζητήματος αυτό που λέω αλλά δεν μου αρέσει να συνεχίσει με άλλον ηθοποιό σαν να μην συνέβη τίποτα
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Άκουσα πως θα βγεί 2η σεζόν Σέρρες και το θεωρώ πολύ λάθος απο την στιγμή που έφυγε απο την ζωή ο ηθοποιός.
Πιστεύω ο Καπουτζίδης θα έπρεπε να κλείσει την σειρά με εναν ωραίο επίλογο κι αν ήταν θέμα συμβολαίων κτλ να ετοίμαζε κάτι νέο.
Μπορεί να είναι εξωπραγματικό για το πρακτικό του ζητήματος αυτό που λέω αλλά δεν μου αρέσει να συνεχίσει με άλλον ηθοποιό σαν να μην συνέβη τίποτα
Θα βγει όντως έχει ανακοινωθεί αλλά είπαν πως θα είναι μάλλον διαφορετική ιστορία.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.
Έχω δει μόνο τα 3 πρώτα επεισόδια (sorry βαρέθηκα εύκολα :redface:), αλλά κάτι που έχω δει 3 φορές χωρίς να βαρεθώ είναι το ακόλουθο.
Όλες οι σκηνές με τη θεία Σταματίνα!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.
Του έδωσα άλλη μια ευκαιρία χθες βράδυ, πρέπει να έφτασα ή 5ο ή 6ο επεισόδιο. Καλούτσικο είναι, έχει ενδιαφέρον που έρχεται κοντά με τον πατέρα του.
Η παρουσία της μητέρας πάντα με συγκινεί.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.
Πολύ διαφορετική!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top